www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Veseli Mali Sasavi Oglasnik domacih.de
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 18, 2008 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Menjam svoj mozak za neciji koji perfektno sadrzi celo gradivo iz srpskog jezika za 2. jul


_________________
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 18, 2008 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Menjam svoje srce za jedno malo i prazno

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 18, 2008 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

menjam kucu na klizistu za kucu u gradu, nije mnogo presla...

_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 20, 2008 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

menjam moj mozak za neciji na bar dva minuta,da mi se glava slatko odmori Mr. Green

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
RomEo_90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Sep 2007
Poruke: 338
Mesto: Loznica/Malmö

sweden.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 03, 2008 12:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Menjam par carapa za muzicki stub sa zvucnicima od bar 200W. Sifra: bolje se cuju Mr. Green
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobar dan svima...

prodajem svoj identitet na domacem.de Mr. Green
... po sistemu licitacije... pocetne cene nema jer nisu pare u pitanju... sta mi se vise svidi od ponudjenog Mr. Green

ovako...
uz nick Ohanzee, koji je nepromenljiv ide i veoma promenljiv rank .:The Dream Guardian:... kao i trenutan avatar i potpis Mr. Green
u trenutku pisanja imam 4159 postova kao i 43 otovrene teme (nemam pojma koje su)
posedujem 7896 bezvrednih kredita Very Happy sto i nije tako lose...
nalog je aktivan od 11 Feb 2007 i nije mnogo presao... dobro ocuvan...
ukupno sam proveo 10 Nedelje, 3 dana, 13:38:17 na sajtu... nista strasno...
u paketu idu i neke fotografije koje sam postovao po forumu (i njihovo brisanje ne umanjuje cenu)
brzina pisanja na forumu je 7,7 poruka/dan Mr. Green
sto se tice postova... nepromenljivi su... ali verujem da se sa upravom moze srediti da se po neki obrise Mr. Green
nick je uglavnom prelazio po forumima... ~ Psihologija i problemi društva ~ , ~ Filozofija ~ , ~ NJEGOVA soba ~ , ~ NJIHOVA soba ~ , ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ i vrlo malo po ostalim delovima... i trenutno se nalzazi parkiran u ~ Trač partija ~ Mr. Green
ali se vrlo lako moze srediti da se nick pojavi u bilo kom delu sajta Very Happy
nick je jako podoban za zezanje... mada se vrlo lako moze upotrebljavati u druge svrhe Mr. Green

bonus... uz nick trenutno ide i zena (koja ce verovatno napustiti novog vlasnika) i kompletna familija (koja nece napustiti novog vlasnika Mr. Green ) ...
za sada nije ni jednom upozoren sto mu povecava cenu Mr. Green
proizvod je u vrlo dobrom stanju Mr. Green

i sto se mene tice licitacija moze da pocne Very Happy

btw... na dodatna pitanja ne odgovaram... i zadrzavam pravo upotrebe proizvoda do zakljucenja dogovora Mr. Green


edit: ...zena je upravo izjavila da ne ide u paketu... sto opet ne umanjuje cenu Mr. Green

edit 2: zena ide samnom... nije nikako na prodaju Very Happy ... zao mi je ako sam vas razocarao...

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 13, 2008 4:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

menjam srce u zamenu za kamen.
sifra:njegove su oci krive

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 06, 2008 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Paznja paznja, cujte i pocujte!!!!!

Daje se na znanje i neznanje, nije ni bitno Mr. Green Traze se dve osobe, musko/zensko, nije odredjeno, samo da mrda Mr. Green nego, sustina problema je da trazimo partnere za nase em drage em postovane [Ohanzee] i CatchTheWreck, ljudi su pomalo zagoreli, pa pomozimo im... Pobednici konkursa i ova dva gospodina putuju na Zlatibor o trosku CatchTheWreck Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 06, 2008 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nash dragi mod je zaborawio da spomene par stwari hahahahahaha no o tome na pp Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


zainteresowane dame neka se jawe nashem dragom super modu Shkorpijici i Soncilady radi predawanja autobiografija, slika, i brojewa cipela Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....


Poslednja prepravka: CatchTheWreck datum Pon Okt 06, 2008 10:48 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
[Ohanzee]
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Sep 2008
Poruke: 491

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 06, 2008 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm... a kako je doticna ustanovila da smo zagoreli Rolling Eyes
pregoreli smo od kada smo sa njih dve Mr. Green ... zive vatre Mr. Green

a ja sada trazim dobrovoljce da gase taj plamen koji je obuzeo škorpijicu i ~SonicLady~ Mr. Green
pozeljno je da kandidati imaju crevo i da mogu podneti solidan pritisak Mr. Green
kaciga je neophodna... sto jaca Mr. Green
prednost imaju kandidati koji imaju uskustva sa zalivanjem Mr. Green
i da... zastitno odelo je obavezno!!! Mr. Green
konkurs vazi od sada pa dok se pozar ne suzbije Mr. Green

_________________
Kada počinjemo da verujemo u čuda?
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 06, 2008 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

komsho, za ta protiwpozarna mislim da sam ja ipak struchnjak, te cemo to morati da detaljno ispipamo situaciju Mr. Green

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 07, 2008 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Menjam bivšeg muža(čitaj teču Mr. Green ) za jednog masera

šifra - hitno Laughing

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Veseli Mali Sasavi Oglasnik domacih.de Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  sledeća
Strana 11 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon