www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Veseli Mali Sasavi Oglasnik domacih.de
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 11, 2008 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

menjam pun hard za jednu pesmu za striptiz Laughing Laughing


_________________
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 11, 2008 9:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mjenjam iznošenu trenerku za poso u švedskoj. ponude pod šifru: ne mogu bez nje Embarassed

EDIT: smajlić obavezan

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 11, 2008 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

menjam polozenu fiziku za organsku hemiju

_________________
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 11, 2008 11:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
menjam polozenu fiziku za organsku hemiju


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


menjam polozenu elektrotehniku za analiticku hemiju Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 11, 2008 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eto.. sada me jos i imitira Mr. Green
menjam rozog papagaja Laughing (citaj => skorpijicu) za 6 iz matematike II Laughing Laughing
(odkud znam, mozda profesorici treba papagaj Mr. Green )

_________________
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 13, 2008 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvom koji se javi, poklanjam potpuno nov još ne korišten kondom, rok trajanja do sutra (14.2.)
šifra: ne *ebe mi se

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 22, 2008 2:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

menjam sebe za prvu godinu studija...

_________________
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 22, 2008 12:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uhh avram Laughing Laughing Laughing

dajem razno za upis u trecu godinu studija
sifra: hocu na trecu godinu Laughing Laughing

_________________
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 03, 2008 3:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Menjam 10 000 postova za 10 dana u Grckoj, ne mora se putovati avionom Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 03, 2008 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo ovako:
dajem sebe djevojki iz Švedske, voli da buši, izlazi subotom, iz pouzdanih izvora znam da je bila na polufinalu izbora za pjesmu Švedke za pjesmu Evrovizije. ako je neko zna, da joj kaže

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 03, 2008 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

menjam pesak u žuči za kamen u bubregu (daleko bilo)

_________________
~Duo de la muerte~


Poslednja prepravka: BulatCar datum Pon Jun 09, 2008 3:59 am; ukupno izmenjena 1 put
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 03, 2008 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahahaha ma joooooj meduuu!!! Laughing Laughing Laughing

Evo i ja stavljam oglas..
Trazi se golubica koja bi gugutala slatke rijeci sa BulatCar.. Tip je divan.. evo ovako je se opisao..

BulatCar je napisao/la sledeće:
sam, skroz sam, potpuno sam... ali nisam usamljen to je bitno... lep, mlad, lud i elegantan... Laughing


Pa drage moje vi se bacite na posao.. Pishite mu PP.. I koja se uda.. Meni neki plati.. 50 000€ u keshu, cekove ne primamo Razz

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Veseli Mali Sasavi Oglasnik domacih.de Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  sledeća
Strana 9 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon