www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Majke koje napustaju svoju djecu
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 3:38 pm    Naslov poruke: Majke koje napustaju svoju djecu Na vrh strane Na dno strane

Postoji li opravdan razlog zbog kojeg majka ostavlja svoje dijete,i izgubi svaki kontakt sa njim,od samoga rođenja??? Postoji li zbilja nesto sto opravdava majku koja to učini? Kakva je to osoba koja tako nešto može da uradi?


_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
ne znam ko sam
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 31 Dec 2006
Poruke: 786

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poznajem osobu koja je rodila bebu, nije bila u braku i porodica nije htela da je primi sa detetom a ona nije zaradjivala i bila je prinudjena da bebu da bracnom paru koji nije imao dece..To je strasno i za dete i za majku.

_________________
"Za sve ljude zvezde nisu iste. Za jedne, koji putuju,zvezde su vodilje. Za druge, one su samo male svetiljke. Za naucnike one su samo problemi. Ali sve te zvezde tamo gore cute. Ali ti, ces imati zvezde kakve niko nema..."
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 20, 2008 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moguce da postoji razlog, samo sto ja ne mogu razumjeti da ne postoji rjesenje da se zadrzi to dijete.
Uvijek ima dobrih ljudi koji ce pomoci i ako nisu rodjaci.
Smatram da je to samo izgovor.

_________________
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 20, 2008 1:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo ću reći kratko i jasno: ne, ne može postojati opravdan razlog za majku koja ostavi svoje dete kojem je život podarila! Confused
kakve su to osobe.... ne znam verovatno bez ikakvog osećaja... Neutral Neutral

_________________
~Duo de la muerte~
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2008 10:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jecika_84 je napisao/la sledeće:
samo ću reći kratko i jasno: ne, ne može postojati opravdan razlog za majku koja ostavi svoje dete kojem je život podarila! Confused
kakve su to osobe.... ne znam verovatno bez ikakvog osećaja... Neutral Neutral


prvo što mi pade na pamet, kad sam pročitao pitanje: a šta ako je majka silovana?

jel to opravdan razlog... ne znam, neću da se pravim da znam odgovor. samo da kažem, najlakše je nama da sudimo, nedaj Bože nikome da mora da se odlući za takvo nešto.

Majke koje to učine, neću biti tako strog ko jecika, i reći da su bez ikakvog osječaja, nije to lako. Zar ne misliš da ne plaću za svojim djetom, zar ne misliš da jim nije teško dati svoje djete nekome i znati da če to djete možda imati sretnu mladost i da ona neće moći to da vidi, da bude uz njega kad mu bude teško, da sa njim plaće i sa njim se veseli.

Nije sve crno-bijelo!

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2008 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^neka mi niko ne zameri, ali moje mišljenje je takvo jer sam sve to iskusila na sopstvenoj koži.. Neutral

a sad, ja svoje dete ne bih ostavila pa taman da crknemo od gladi ili nešto slično da je u pitanju... znači ne postoji sila koja bi me razdvojila od njega...

_________________
~Duo de la muerte~
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2008 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jecika_84 je napisao/la sledeće:
^^neka mi niko ne zameri, ali moje mišljenje je takvo jer sam sve to iskusila na sopstvenoj koži.. Neutral

a sad, ja svoje dete ne bih ostavila pa taman da crknemo od gladi ili nešto slično da je u pitanju... znači ne postoji sila koja bi me razdvojila od njega...


nema zamjerke jecika, daleko od toga. izvini, kažeš iskusila si to sama, žao mi je. i vjerujem ti kad kažeš da ne bi...

nisam majka, niti ču kad biti, bit ču otac ako bog da jednog dana, i znam i ja sam, da me ništa na ovom svijetu ne može odvojiti od vlastitog djeteta. al opet kažem, ko zna kako i šta tad te majke razmišljaju...

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2008 12:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^ma ok, nemaš se na čemu izvinjavati Smile

Konjanik je napisao/la sledeće:
al opet kažem, ko zna kako i šta tad te majke razmišljaju...


upravo to, naravno da smo svi mi različiti i ko zna šta se tad u takvim trenucima mota po glavi žene da naprave tako što... a sigurno je da se barem većina njih kaje posle...

_________________
~Duo de la muerte~
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2008 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja takoder mislim kako ne postoji razlog koji bi opravdavao majku da ostavi svoje dijete,čak i da je silovana a rodi to dijete treba da ga prihvati i voli jer to je dijete dio nje...sve su to samo izgovori,svaka majka treba da voli svoje dijete i da se bori za njega

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2008 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*kissy* je napisao/la sledeće:
ja takoder mislim kako ne postoji razlog koji bi opravdavao majku da ostavi svoje dijete,čak i da je silovana a rodi to dijete treba da ga prihvati i voli jer to je dijete dio nje...sve su to samo izgovori,svaka majka treba da voli svoje dijete i da se bori za njega
Malo me podsjeca ovo na film "Grbavica" ako si ga vidjela.
Koliko god ona zenska koju je glumila Mira Karanovic mrzjela to sto je bila silovana toliko je ipak voljela svoju kcer.

(molim bez ikakvih daljnih politickih komentara u vezi s ovim filmom jer to nije tema!)

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
**princess**
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jan 2008
Poruke: 106
Mesto: ... nedodjija...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 22, 2008 10:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda sam ja josh mlada da sudim o tome... ali... ne razumem osobu koja moze da ostavi svoje dete... malog novog choveka kome je podarila zivot... neko reshenje uvek postoji, samo ga treba pronaci.
mnogi mi kazu da sam luda i da to sad samo tako pricham, ali ja kontam da jednog dana i pored svoje dece usvojim jedno dete... da mu pruzim ono shto mu je njegova majka oduzela-normalno detinjstvo, zivot, porodicu.

_________________
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 23, 2008 5:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znam o cemu govoris aureliano i slazem se sa tobom,majka ne moze da ne voli svoje dijete..jednostavno ne može

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Majke koje napustaju svoju djecu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon