www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Na čemu ćete zaraditi u 2008. godini?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ekonomija ~
::  
Autor Poruka
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 23, 2008 10:04 pm    Naslov poruke: Na čemu ćete zaraditi u 2008. godini? Na vrh strane Na dno strane

Koje su vaše ideje i planovi za ovu godinu? Kako ćete zaraditi? Hoćete li donjeti neke promjene?


_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 24, 2008 2:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Atlanska Plovodba i slicno...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
amkecc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 16 Feb 2008
Poruke: 2

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 16, 2008 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fakultet na prvom mjestu
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 20, 2008 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trebalo je da mi berza ide dobro, ali eto taj krah sam doživjela tak da idemo dalje putevima običnih smrtnika. Rad, plaća jedna za drugom. Zarađivat ću vlastitim mozgom i kreativnošću Mr. Green
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 21, 2008 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anđela je napisao/la sledeće:
Trebalo je da mi berza ide dobro, ali eto taj krah sam doživjela tak da idemo dalje putevima običnih smrtnika. Rad, plaća jedna za drugom. Zarađivat ću vlastitim mozgom i kreativnošću Mr. Green


Mada nisam ulagao u berzu, nemam sredstava a ni muda za to (priznajem Embarassed ). Zarađivati ko svaki obični smrtnik, probat nešto uštedit i tako doći do viška. Budel naravno koji višak pao sa neba dobro je došao...

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 22, 2008 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovde kod mene vreme leti munjevitom brzinom (majke mi), tako da ja nikada nista ne planiram.
Zaradicu sopstvenim radom.
Promene moze biti u familiji, da se poveca ako Bog da, za jos jednog clana.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 08, 2008 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao to neko rece, fakultet je trenutno na prvom mjestu a iskreno nije ni potrebno da ja zaradjujem.....hvala tata Laughing Laughing Wink

_________________
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 09, 2008 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad bude stigo evro na 2 dolara ili blizu, kupicu dolare koliko god mogu. Jos malo su izbori u Americi, Hillary ili Obama ce pobediti...i jedan i drugi su demokrate sto znaci da ce se ekonomska situacija poboljsati. Kad bude dolar opet ojacao za jedno dve do tri godine kupicu evre opet. To znaci kad bude evro bio na $1,25 ili negde tu okolo.

_________________
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 09, 2008 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za sad me cheka Pacifik negde do oktobra, a kasnije, widecemo Wink

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 09, 2008 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i dalje se drzim svog posla Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
beyondmyself
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Sep 2007
Poruke: 46

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 11, 2008 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na sebi Mr. Green
know-how se uvek najvise isplati Wink

_________________
Blago onom ko rano poludi,zivot mu prodje u radosti i veselju Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ekonomija ~ -> Na čemu ćete zaraditi u 2008. godini? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon