www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

^^^Koga najviše cenite od moderatora Domaćeg.de?^^^
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 28, 2008 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni su to Annabel_Lee,milijun je razlog a prvi što nije samo moderator već mnogo draga ličnost sama po sebi i takvu osobu je sigurna sam divno imati kraj sebe u životu. Ajme kak sam ovo složila Mr. Green

Potom su mi tu drage isto Škorpijica, :LOL: i Shiseido, svaka je na svoj način originalna i uvijek osvježavaju teme
I aureliano, jer absoljut uvijek kaže ono kaj misli, kod njega nema naokolo a to što kaže nije nikad zabadava.

Kad bih morala birat između njih, pojma nemam koga bi izabrala kao jednog. Eto, njih najviše cijenim. Wink


 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 28, 2008 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh ... ovo je vec malo teze .. pa cu krenuti i reci za sve od njih sta mislim za njihov rad .. pre nego sto ista krenem da kazem da odma kazem da ovo nema apsolutno nikakve veze sa mojim privatnim i licnim osecanjima ka specificnom moderatoru/moderatorki .. dakle .. ovo je samo za njihov rad na forumu ..

Dakle ...

Dule - Sta reci osim sve pohvale za nekoga koji je ovo i poceo sa veoma malom grupicom ljudi ( znam i sami pocetak Wink ) i neko ko se, siguran sam, nije ni nadao da ce domaci.com prerasti u jedan od najpopularnijih ex-yu foruma danasnjice
Nenad - Radilica ovog urednickog tima .. ovo znam i licno posto sam ga ja licno terao dosta noci da ide na spavanje Laughing dok je Nesa marljivo radio na svemu sto treba da se odradi sto se tice tehnickog dela ovog sajta
mirko29, Rile, ticmaopel & Mr. Bond - iskreno .. nisam toliko u delovima gde su oni moderatori posto slabo ikada trazim muziku a i nisam bas nesto sa tehnikom toliko zainteresovan B-)ali sam siguran da veoma dobro odradjuju svoj posao ... to mogu drugi da potvrde posto ne bih da pricam nesto o cemu nisam toliko upucen ..
Sonic - Veoma stalozena osoba koja uvek ima smisla za salu uz obavljenu moderaciju odredjenog foruma
skorpijica, Baraba i nastasenjka - pravi super modovo .. sta drugo reci .. ono sto treba da se odradi .. je odradjeno i mogu slobodno reci da nekada imam osecaj kao da Dule i Nesa i ne trebaju da su ovde pored ljudi kao sto su ovo troje .. dakle .. odlican izbor uprave za postavljanje ovo troje kao super moderatora
Ivankamaza - Neko ko me pozitivno iznenadjuje svojim marljivim i redovnim radom na forumu i veoma zasluzeno je u moderatorskom timu
Sascha336 - E za ovog coveka mogu reci da znam dosta posto sam u sportskom delu dosta i dosta ga obilazim i mogu reci da je nas pravi sportski novinar ( ovo bi mogao da ti bude novi rank sale Wink Smile ) .. dakle .. covek stvarno dobro obavlja svoj rad oko sportske sekcije .. ono sto imam od predloga sto se tice sporta to cu njemu licno da se javim kao sto sam do sada i radio Cool
dameski - svaka cast za trud i za duzinu moderastva .. ukoliko se ne varam ti si jedna od najduzih moderatora od sadasnje ekipe Rolling Eyes .. ako sam pogresio .. izvinjavam se .. Embarassed .. dakle .. svaka cast za trud i samo tako nastavi ..
Annabel_Lee - Ovo je neko koga bih predlozio za super moderatora foruma .. mozda se pitate zasto .. pa ja mislim da, kao sto mogu da vidim, dosta osoba se slazu da je Annabel_Lee jedna od omiljenih osoba na sajtu po svojoj kulturi, po svojoj zrelosti, paznji .. i svemu .. dakle .. iako je moderator to se nikad ne oseti kod nje i kada obavi svoju " obavezu " oko ciscenja nekih poruka .. uopste se ne oseti neka mrznja niti nista drugo .. dakle veoma odlicno obavlja svoje obaveze .. isto tako .. redovna je na forumu i uvek ima nekih svojih ideja
aureliano - E da je mogao bolji psiholog da se nadje za deo psihologije, sigurno ga ne bih nasli .. svaka cast na ovome sto do sada radis ..
*miss jr* - doktorica i po .. nema sta .. svaka cast na usavrsavanju dela " Zdravlje " i iako nisam tamo toliko cesto .. kada god mi neka pomoc mogu da se obratim .. Cool
:LOL: - Ili se ja i ova moderatorka mimoidjemo ili je ja slabo vidjam na forumu sto se tice poruka Embarassed .. retko kada je vidjam mada su vecina njenih poruke veoma inteligentne i mogu reci da je veoma pametno to sto je izabrana za deo psihologije kao moderator.
*Stefy* - Najmladja moderatorka po statusu tako da ne mogu bas toliko nesto da kazem o tome koliko se sta odradilo ali mogu samo reci da mi se svidja njen rad za sada Wink
Shiseido - Iako se i dan danas trudim da skontam sta znaci tvoj nick Laughing mogu samo reci da si pravi novinar i da mozes ladno da radis za RTS ili PINK sto se tice toga Smile .. svaka ti cast na svemu sto si do sad uradila i samo nastavi da pises vesti Wink
coco_bill, Bojan_kralj, jecika_84, Lane86 - Vas cetvoro sam ostavio na kraju ne zato sto ste najgori moderatori Laughing nego sto ste svugde .. ali pazi kad kazem svugde to i mislim .. uvek vas ima u svakom delu foruma i uvek ste tu da podignete atmosferu sto se tice foruma .. svaka vam cast i samo napred Cool

To bi bilo od mene .. nadam se da nisam nikoga od urednickog tima zaboravio .. ako jesam .. izvinjavam se .. napomenite me pa cu vas dodati ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 28, 2008 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Boky - saka cast na odgovoru, nemam reci
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 28, 2008 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ivankamaza je napisao/la sledeće:
@Boky - saka cast na odgovoru, nemam reci


Kad pre stize da procitas .. da mi je znati Very Happy

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 29, 2008 7:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A ti si to namerno hteo da napraviš ep, je li? Razz

Ma, pet minuta ni tamo ni 'vamo. Mr. Green

Hvala. Wink

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 29, 2008 7:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Annabel_Lee - Ovo je neko koga bih predlozio za super moderatora foruma .. mozda se pitate zasto .. pa ja mislim da, kao sto mogu da vidim, dosta osoba se slazu da je Annabel_Lee jedna od omiljenih osoba na sajtu po svojoj kulturi, po svojoj zrelosti, paznji .. i svemu .. dakle .. iako je moderator to se nikad ne oseti kod nje i kada obavi svoju " obavezu " oko ciscenja nekih poruka .. uopste se ne oseti neka mrznja niti nista drugo .. dakle veoma odlicno obavlja svoje obaveze .. isto tako .. redovna je na forumu i uvek ima nekih svojih ideja


Bas ono sto sam htela da kazem o njoj...nemam nista da dodam

coco_bill - za njega nema dovoljno dobrih reci, uvek je spreman da pomogne, da saslusa i da me nasmeje. Puno radi al uvek je spreman na salu... pusa

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 29, 2008 7:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo za informaciju: pomenuta koleginica, chitaj Annabel_Lee, je bila super-moderator foruma.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 29, 2008 7:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baraba je napisao/la sledeće:
samo za informaciju: pomenuta koleginica, chitaj Annabel_Lee, je bila super-moderator foruma.


Ovo nisam znao .. ali .. bilo kako bilo .. ja sam dao svoj predlog i razlog zasto sam to rekao ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 29, 2008 8:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao bivši plavi (moderator) imao sam neki uvid u "unutrašnjost" I prije i tad i sad, cjenim iste ljude.
Dušan je na mene ostavijo jak utisak, poštenje mu je prvo, iskren i marljiv čovo. Kad je bilo nejasnoće, on je taj koji mi je dobro objasnio i kad je bilo vruče krvi, on je bio taj koji je znao "stati na loptu" i smiriti usijane glave.

Baraba; rijedak moderator koji če svratiti u kafanu i praviti lom u pozitivnom smislu. Iskren, zabavan al čovjek koji zna šta radi. Šalivđija pravi.

Sale; čovjek koji je redovan u unošenju podataka u sport, radi marljivo svoj posao, objektivan.

Aureliano; ako je itko sposoban za pshilogiju, to je on. marljivo radi, pametno i dopadno razmišlja, cijenim ono što napiše.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 29, 2008 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

baraba mi je mnogo zanimljiva pomalo samozatajna osoba
coco bil-moderator za svaku pohvalu,mnogo se trudi oko svega i ljubazna je osoba
annabel-pametna i mnogo draga cura,raspolozena za salu i fino obavlja svoj posao
jecika-vedra osoba,uvijek spremna pomoci
Shiseido-mnogo simpaticna djevojka,vrijedna,vedra i pametna Razz

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 27, 2008 9:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ticmu definitivno Razz Razz Razz

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 02, 2008 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobra tema:

No1 su mi Dule posto se on setio ovaj divan sajt "domaci"zatim nenad sto je uz njega i lepo odgovara na razne pitanje

Onda "Skorpijica" jer je posebna,volela bih malo bolje upoznati tu osobu osim sto je super moderator

"Stefy" je bila ok kao obican korisnik ali kao moderator slabo se vidja

"jecika" je mirna,nekako fina devojka,ume lepo da obavesti ljude

"Annabel lee" je nekako lepo obdarena za ovaj sajt

"Baraba" poseban Gentleman i dosta ima kulture,ume lepo pricati sa ljudima,uvek lepo zna da izkaze reci na poseban nacin!

"Coco-bill" isto sluzi dosta kao moderator pogotovo za miss i mister Very Happy

"Ticmaopel" za music Wink

"Shiseido" lepo uvek zna da nam kaze novosti sveta a i prijatna osoba"

Itkd......(nadam se da nisam nikog zaboravila)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ^^^Koga najviše cenite od moderatora Domaćeg.de?^^^ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 2 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon