www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Crni lak za nokte
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 26, 2008 12:05 am    Naslov poruke: Crni lak za nokte Na vrh strane Na dno strane

Postao je veoma in. Da li ga nosite i da li ga volite?


_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Lylyth
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 16 Avg 2007
Poruke: 389
Mesto: daleko od stvarnosti.....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno.... volim da ga nosim... Very Happy Very Happy

_________________
To sto vas neka osoba ne voli na nacin na koji bi ste vi to zeleli, ne znaci da vas ta osoba ne voli celim svojim bicem.
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nosila sam ga kada sam imala krace nokte...sa dugim mi ne izgleda bas lepo, ali da, volim i da ga nosim i da ga vidim na drugima...cim opet skratim malo nokte ima da ga nalakiram Very Happy

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 3:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ufff, dobro je cim sam videla da je nastasenjka zadnja pisala, reko zatvorila mi temu Very Happy
Ja volim crni lak, i nosim ga kad god ne radim, jer na poslu ne odzovljavaju, al bas mi je nekako mocan.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
jovana_88_nis
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 31 Avg 2007
Poruke: 913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ufff ne volim ga nikako,ni na kratkim ni na dugim noktima,ma ne volim da ga vidim Very Happy
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 4:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno... ne svidja mi se, nešto, preterano... Nisam ga nikad "stavljala", a ne verujem da će biti prilike za to... Više volim nežnije, smirenjije nijanse... Ali, volim da ga vidim na nekome kome dobro "stoji" taj lak... Wink

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Alexxxxandra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2007
Poruke: 175

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nosim......................
Svidja mi se........................... Cool
 
..::EvA::..
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jan 2008
Poruke: 63
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 7:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

on mi je omiljeni Very Happy

_________________
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ranije sam lakirala nokte crnim lakom, a sada ne, nikako mi ne ide na duge nokte. Volim kombinaciju sa crnim, da saram po noktima, mesam boje, lakiram po dijagonali npr. crno-belu kombinaciju, ali cisto crno - ne Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 28, 2008 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim crni lak za nokte

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 28, 2008 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja isto ne volim crni lak Confused
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 28, 2008 7:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim crni, to mi je omiljeni, a izgleda lepo i na mojim dugim noktima Very Happy

*Ovo nije moja slika*


_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Crni lak za nokte Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon