www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Slikao duha!
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~
::  
Autor Poruka
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 26, 2008 11:22 pm    Naslov poruke: Slikao duha! Na vrh strane Na dno strane

Tinejdžer Metju Samers prestravio se kada je na fotografiji koju je snimio mobilnim telefonom ugledao uljeza - sablasno lice nepoznatog deteta, koje se misteriozno pojavilo pri dnu fotografije, piše "Press".
Engleskog tinejdžera Metjua Samersa prošli su žmarci kada je na fotografiji koju je snimio svojim mobilnim telefonom ugledao jednu osobu koja nije bila tamo u trenutku fotografisanja - sablasno, nepoznato dečje lice pojavilo se pri dnu fotografije.
“Kad sam pogledao sliku na telefonu, zapazio sam nešto neobično. Zumirao sam i shvatio da je to dečje lice. Crte lica vide se tačno. Jako su detaljne, nemoguće je da je reč o nekoj mrlji koju mi svi slobodno tumačimo. Obično su ovakve fotografije mutne, ali ova je zaista čudna.
Bio sam više nego šokiran, jer ne verujem u duhove. Ipak, više ne spavam mirno. Ko je to dete i zašto se pojavilo na našoj slici? Šta hoće od nas? Verujte da samo na to mislim. Počeo sam da se plašim mraka, a izbegavam i slikanje mobilnim telefonom”, ispričao je britanskim novinarima preplašeni dečko.
Metju je fotografiju snimio u dnevnoj sobi kuće prijateljice svoje sestre u Tesidu, na severoistoku Engleske. Na fotografiji, u nivou kolena dve devojke, nalazi se i uljez - lice nekog deteta koje gleda u devojčicu.
“Poslao sam tu fotku svojoj devojci i ona misli da to nisu čista posla”, dodao je Metju.
Inače, mnogi ljudi imali su sličnih iskustava kao preplašeni britanski tinejdžer. Ghost Research Society (Društvo za istraživanje duhova) sakuplja ovakve “poslastice" još od 1977. godine, pa se na njihovoj veb stranici već nalaze stotine “fotografija s duhovima".


(MONDO)



_________________
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 26, 2008 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma, pusti... Jeo gljive ludare, pa 'alucinira.
 
laza1990
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 22 Dec 2007
Poruke: 120
Mesto: Capital city for Nish - Medoshevatz

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 26, 2008 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma kavi duhovi
to se iza njih podvila zavesa ako toliko ne vidite../

_________________
Fuck the pepsi, fuck the pizza all we need is slaninica.
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A mozda je neka fotomontaza... Wink

_________________
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 2:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo vam cela slika pa sami procenite sta je ono


_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
M!K!
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Mar 2007
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 4:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko zna ...ima svacega New Evil
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 6:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije ovo nista .. ne znam da li neko od vas gleda sou " Montel " .. tu dosta puta dodju ljudi i pitaju jednu prorocicu sta znace slike koje se pojave na fotografijama .. to je sasvim normalno da se nekada duhovi pojave ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 8:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znaci da je ipak nesto a ne nista kao sto si rekao Mr. Green
Nebi ni ja mogla da spavam posle ovog.. Rolling Eyes
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato devojčica plače.. Rolling Eyes
piše da je gledao u nju.... Rolling Eyes
Sve je moguće..... Rolling Eyes

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 11:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vecinom mala deca su ta koja vide te duhove ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma glupost... Namestilo se tako kao i na milionima fotografija. Cudo te duhove nikad ne vidimo uzivo, nego samo na slikama. Confused

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
Dakilica
> sexy angel <
<b>> sexy angel <</b>



Godine: 41

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 1861
Mesto: > trg raja <

belgium.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 12:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da stvarno , kako to da ih , mislim na duhove, uhvati samo fotoaparat- zasto ih nevidimo uzivo...... bas je konfuzno Shocked

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~ -> Slikao duha! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon