www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bog, diskusije o Bogu...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 30, 31, 32  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
dukysta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 02 Jan 2006
Poruke: 5

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 12:58 pm    Naslov poruke: zanimljivo Na vrh strane Na dno strane

Toliko ljudi ovdi viruje u Boga. A balkan vjecito centar sranja. Kako to?Po kojoj to vjeri zivimo?U kakvog Boga virujemo kad je toliko mrznje,ratova i ostalih pizdarija samo nama balkancima karakteristicno?Ne znam. No virujem u Njega i volim balkan. Volim raju, volim ove ljude.


_________________
Los Balkanjeros tebra limi
 
deluxer
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 31

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 12, 2006 12:58 pm    Naslov poruke: Re: zanimljivo Na vrh strane Na dno strane

dukysta je napisao/la sledeće:
Toliko ljudi ovdi viruje u Boga. A balkan vjecito centar sranja. Kako to?Po kojoj to vjeri zivimo?U kakvog Boga virujemo kad je toliko mrznje,ratova i ostalih pizdarija samo nama balkancima karakteristicno?Ne znam. No virujem u Njega i volim balkan. Volim raju, volim ove ljude.


to care , bog za mene je moj mozak i moje razmisljanje , sve ostalo kao duhovno verovanje , dog ga ne vidim i ne opipam fizick on je za mene samo obican kasper Wink
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 12, 2006 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E a jesi video i opipao tvoju pamet? Dok je ne opipas onda je verovatno ni nema Mr. Green
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 12, 2006 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li postoji? Mozda, nisam ga video. Da li verujem? Ne. Ne zato sto ga nisam opipao ni video vec zato sto sam iz svog dosadasnjeg zivota zakljucio da sve sto mi se desi, posledica je mojih gresaka ili pozitivnih stvari. Niko to ne upravlja nama, jednostavno mi smo sami sa sobom. Jeste lakse nekome da kaze "Pa eto hteo je Bog da to bude tako", meni je ipak lakse da za ja sam zapitam i pitam jesam li ja kriv za to nesto ili se to desilo pa se desilo bez moje krivice. Ono sto mi je uzasno nije to sto neko kaze da ne veruje, vec kad neko prica kako veruje u Njega a opet On mu sluzi samo za svaljivanje krivice. Valjda je to nama ljudima negde u podsvesti da je uvek neko drugi kriv za lose stvari koje nam se desavaju a nikada mi.
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 12, 2006 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Taj ko tto kaze nema nikakvog pojma o Bogu niti o veri. Niko nikad nije rekao da Bog upravlja nasim zivotima, mi smo sami gospodari svojih zivota i bas u tome je i velicina naseg Boga posto nam je dao apsolutunu slobodu! Ja verujem u Boga ali ga ne krivim za svoje neuspehe.
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bog sve vidi čuje i zna..i vjerujem da bog postoji!!
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vjerujem u boga
 
borko_car
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 09 Jan 2006
Poruke: 38
Mesto: slavonski brod

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam kladioničar,znači da vjerujem u onog ko mi donese pare na kladionici,trenutno je to fredy ljungberg
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja verujem u Boga,i to nece nista promeniti,nikakvi komentari koje trenutno citam.Svi naucnici dokazuju da Bog ne postoji,ali se dosad nijedan nije nasao da objasni ono sto se meni desilo,kada sam imala cistu na ruci,svi doktori su rekli da moram da pijem mleko,i da mi ruka nikada nece biti kao pre,ali da ce biti bolje.Ja mleko mrzim!I nisam ga pila,samo sam molila Boga da mi se ruka vrati u normalu,bez mleka.I kada sam otisla na kontrolu,komentar doktora je bio:"Koliko li si ti mleka popila kada je cista nacisto nestala?Ruka ti je ista kao pre".
E da vidim ko ce to da objasni,ili ko ce da objasni zasto Telo Svetog Vasilija Ostroskog posle ovoliko godina nije satrunulo kao i sva ostalka tela...

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
markoP_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 21 Nov 2005
Poruke: 643
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 3:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta reci kad manje od 2% ljudi ima kojeficijent inteligencije iznad 148. i kako posle da se cudimo zasto neki ljudi veruju u gluposti. za mene su inteligentni samo oni sa iq iznad 185 tako da ako znamo da polovina stanovnistva ima qi 80-120 kako ocekivati da imaju realnu percepciju stvarnosti. to je bas tuzno :color:

_________________
Da oni sto me mrze :ljutko:
Mrze jos vise :320:
Da nestane im osmeh sa lica

:greenjumpers:
 
XwarTep
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 1338
Mesto: SaRaJevoo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 3:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

markoP_BG je napisao/la sledeće:
sta reci kad manje od 2% ljudi ima kojeficijent inteligencije iznad 148. i kako posle da se cudimo zasto neki ljudi veruju u gluposti. za mene su inteligentni samo oni sa iq iznad 185 tako da ako znamo da polovina stanovnistva ima qi 80-120 kako ocekivati da imaju realnu percepciju stvarnosti. to je bas tuzno :color:



svaka cast Wink

_________________
_-_-_-BORIS-_-_-_



Pazi s kime spavas...
 
kissuzana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 30 Maj 2006
Poruke: 200
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 2:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da Bog Postoji i to u nama.

_________________
ja sam suzana , a ti??????
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Bog, diskusije o Bogu... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 30, 31, 32  sledeća
Strana 20 od 32

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon