www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bog, diskusije o Bogu...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 30, 31, 32  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne moze niko da kaze da li postoji Bog ili ne....

Nego samo moze da bude pitanje da li verujete da Bog postoji?

Ja verujem da postoji i da nas ceka raj i divan zivot, bez ratova,mrznje.... Wink



_________________
Happy & Married
 
oxis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 9
Mesto: Zrenjanin

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja verujem da postoji. Jednostavno verujem i niko me ne moze ubediti u suprotno.
 
goksiii
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 6

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 5:19 pm    Naslov poruke: univerzum Na vrh strane Na dno strane

bog postoji i on je u svima nama !!!treba samo da verujete u svoju veru i prepoznacete i imacete i dobicete........
 
RLICA2000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 81

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da mnogi svojim verovanjem u boga zele da opravdaju neke svoje postupke ono kao bog je kriv za ovo ili bog je kriv sto se to nije desilo tako mislim da mnogi u njemu traze ili su vec nasli prijatelja i neprijatelja
 
semsoali
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 21 Jun 2006
Poruke: 86
Mesto: Medvode

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

normalno da vjerujem da postoji jer kako smo uopšte mi nastali

_________________
sta ima
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 2:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekada je moja vera bila mnooooogo jaca...a sada...polako sve manje verujem...zelim samo cvrsto da verujem da postoji nesto posle ovog zivota ne zbog sebe,nego zbog nekih meni dragih osoba koje nisu vise uz mene...
 
jija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 23 Jun 2006
Poruke: 46

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 1:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vecita borba dobra i zla? ja mislim da obe strane postoje!
e sad na nama je izbor na cijoj smo!
a sta je bog radio pre nego sto je stvorio zemlju-pa zezao se kao i danas

_________________
badem i so
 
borko_car
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 09 Jan 2006
Poruke: 38
Mesto: slavonski brod

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa da ne postoji nebi ni tebe bilo
 
popkatapetl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 168

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da bog postoji.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svatko nosi u sebi nekog svog malog Boga kom se potajno moli...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Crvena_Kiselina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 01 Jun 2006
Poruke: 81
Mesto: Donnington Park...negde na sredini...

uk.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 8:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je zanimljivo to da ljudi od davnina imaju potrebu za dokazivanjem svega i svacega, ne ovisno o tome o cemu se radi. Obicno su to naucnici i oni sa takvim nacinom razmisljanja. A sa druge strane su ljudi koji prihvataju stvari onakve kakve su od davnina, ne sumnjajuci ni najmanje. To su obicno crkvena lica ali i vernici, ne ovisno o religiji.

Ja sam miks toga dvoje. Zelim da znam o svemu: kako, sta.... ali u isto vreme prihvatam ono sto su me ucili jer mi kao malom nije nista naturano pod moranje. Ja sam mogao sada sa ovoliko godina jednostavno da se opredelim koja su moja uverenja, u sta ja ustvari verujem i da odbacim, recimo, sve to sto su me ucili. Ali, svemu postoji druga strana. Ja zelim da verujem i ja verujem u boga jer zelim da odrzim i prenesem tradiciju krstenja, slavljenja slave, bozica i uskrsa....znaci, svega onoga sto je na kraju krajeva lepo u svemu tome i sto je pozitivno.
Meni to vise znaci nego da li bog zaista postoji ili ne.....
I uvek kad udjem u crkvu, obuzme me neka jeza, neki osecaj duhovnosti i svetosti mesta.....a kad dignem glavu i pogledam u freske, suze mi udare na oci i osetim ponos u srcu.....i na kraju, klonem glavom pun dubokog postovanja....
Taj osecaj koji moja crkva i moje verovanje budi u meni ne bih menjao ni zasta na svetu, pa i da dokazu da bog nije stvaran!


*Kiselina*
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2006 5:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smatram da Bog postoji i da on trenutno ne igra gore bilijar nego je jednostavno tu i brine za nas zemljane.
Cesto me pitaju a gde je Bog kad su vremenske nepogode,kad ljudi umiru od gladi,kad se desavaju razni zlocini...gde je on ....moj odgovor bi glasio ''To je sudbina..protiv nje se ne moze''!Mislim da Bog postoji i niko me nece uveriti u suprotno!

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Bog, diskusije o Bogu... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 30, 31, 32  sledeća
Strana 21 od 32

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon