www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"Black out" in sex
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 6:22 pm    Naslov poruke: "Black out" in sex Na vrh strane Na dno strane

Da li vam se desavalo da imate prekide filmova tokom sexa? Da se na primer ne secate gde su vam bile ruke, ili partnerove ruke?
Ili da ste jednostavno partneru nesto govorili i da vas on nije registrovao Laughing Laughing

Sta mislite o ovome? Zbog cega dolazi do toga?
Mislim jeste do extaza ali...

I posle sexa reci: "Ovo mi se jos nikada nije desilo da sam imao prekid filma" ili "Ovo mi se jos nikada nije desilo da nisam registrovao kad mi neko prica" Laughing Laughing Laughing

Edit:
mislila sam na onaj time out u toku sexa kada ne znate gde ste, kada ne znate sta se desava okolo, ne cujete, ne vidite Very Happy Very Happy Very Happy



_________________


Poslednja prepravka: andrejica datum Sre Feb 06, 2008 8:22 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
♥ Banetova Žena ♥
Banovan!

★ U Srećnom Braku ★
<b>★ U Srećnom Braku ★</b>





Datum registracije: 11 Jan 2008
Poruke: 1597

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Da se na primer ne secate gde su vam bile ruke, ili partnerove ruke?



a zasto bih se sjecala toga?

kakve veze ima?

ne razumem bas najbolje pitanje Rolling Eyes
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 7:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moguce je da se desavalo da se ne secam jednostavno gde su nam ruke ili kakva je tad trenutno poza ali to prepisujem extazi, kao sto kazes, previse se zanesem(o)....

i sad kad si spomenula, razmisljam....nikad nismo pravili pitanje oko toga

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 05, 2008 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislila sam na onaj time out u toku sexa kada ne znate gde ste, kada ne znate sta se desava okolo, ne cujete, ne vidite Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 06, 2008 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

npr. kad vodimo ljubav,u drugoj sobi su roditelji i od uzbudjenja pocnem da budem sve brzi i jaci i krevet udara u zid i cuje se onako dobro,a ni ona ni ja ne primetimo,tek posle nekog vremena,pa se uvatimo za glavu kad shvatimo....jel na to mislis?Smile

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 06, 2008 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm.. pa tako nesto Laughing Laughing Laughing slicno Laughing Laughing

_________________
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 06, 2008 7:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znachi mislila si na black out? Rolling Eyes
Je l' na to?

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 06, 2008 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ako ces tako da nazoves onda da Very Happy Very Happy

_________________
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 09, 2008 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Haha Smile mislim da oni koji su doziveli ili imaju konstantno taj osecaj,znaju o cemu je rec Laughing da, imam taj osecaj. da on se manje vise uvek ponavlja,ako ne konstantno tokom celog odnosa,onda bar na te trenutke (inace taj block out zna da potraje) Laughing pomalo je sasavo i freaky,ali..extaza Laughing Laughing Laughing mmmm Mr. Green
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 09, 2008 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verujes da se meni to jos nije desilo... Confused Confused

_________________
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 10, 2008 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^nema potrebe da brines oko toga. to se prosto desi. mnogi su faktori, raspolozenje, atmosfera itd itd itd.. bla bla bla.. samo vi "radite na tome" i doci ce samo od sebe Wink
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 12, 2008 3:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dešavalo mi se da prosto ne znam šta se dešavalo tokom intimnog odnosa ali to je čar seksa .. da se ne sećaš nego da se prepustiš uživanju

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> "Black out" in sex Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon