www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Još jedno životno pravilo :)
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 30, 2008 10:48 pm    Naslov poruke: Još jedno životno pravilo :) Na vrh strane Na dno strane

Kada sam sama neko vrijeme, obično mi se događa da mi ama baš nitko ne prilazi dulje vrijeme Mr. Green Ako se i dogodi, to su momci u najčešćem broju slučajeva koji mi se, eto iskrena sam, ne svide mi fizički ni psihički

Kad se dogodi da imam dečka, ali uvijek oooooobavjezno tad, ni prije ni poslije, samo TAD!Mr. Green Mr. Green prilazi mi brdo tipova non-stop i to jako lijepih, interesantnih, pamjetnih! Svi samo tad! Laughing

Zašto to??
Događa li se to i drugima, ili sam kao i obično izdvojen slučaj? Mr. Green


 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 30, 2008 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja to povezujem sa sledecim...

kada smo zaljubljene, kada imamo nekog...tada sijamo, zracimo, srecne smo...to nam se na licu i primecuje...i privlaci suprotni pol....

ovako, kad smo same, mozda nam se ta usamljenost i cita iz ociju, vidi iz svakog naseg pokreta, ponasanja...mozda tada nismo toliko privlacne mladicima....


gresim li? Confused

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 30, 2008 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sa dameski .. u neku ruku .. u drugu ruku .. kad smo zauzeti .. tada vise vremena provodimo napolju jer izlazimo sa partnerom tako da ostale osobe mogu da nas vide .. isto tako dosta osoba tada vidi osobu koja je zaljubljena u drugom " cinu " .. i onda moze da primeti kakva je ta osoba kao partner

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 30, 2008 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ali ja sam uvijek poput svjetleće rakete Mr. Green Šalim se.
Pretpostavljam da je tako , mada sam ja bar uvijek nekako bar po izgledu ista i bez momka i sa. Mislim na to kako se ponašam prema sebi - ne zapustim se i slično tomu.
JEdnostavno teram dalje ali neće Mr. Green Naiđe jedan mamlaz i privuče još njih 500 Laughing

I jedno i drugo mudro zborite. Wink
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 30, 2008 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A mozda ima veze i sa biologijom. Mozda je samo uticaj feromona koji su izrazeniji kada imas decka, pa to privlaci i druge muzjake. Wink
Nesto slicno kao i kod zivotinja. Ili je copor oko zenke ili je sama. Very Happy

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 30, 2008 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
A mozda ima veze i sa biologijom. Mozda je samo uticaj feromona koji su izrazeniji kada imas decka, pa to privlaci i druge muzjake. Wink
Nesto slicno kao i kod zivotinja. Ili je copor oko zenke ili je sama. Very Happy


Brate, samo da pitam poshto sam ne samo ovde vec i u nekim drugim temama video slicne postove...Jel ti zivish u pecini? Laughing Laughing


MA samo ti se cini, mozda sama izlazish po koje kakvim kafanama pa ni ne mosh naici na bolje primerke Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 30, 2008 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:


Brate, samo da pitam poshto sam ne samo ovde vec i u nekim drugim temama video slicne postove...Jel ti zivish u pecini? Laughing Laughing


Ne razumem... Confused Sta hoces time da kazes? Da su neki od mojih postova primitivni, zaostali, iz kamenog doba... samo zato sto sam spomenuo neke pojave koje postoje kod coveka isto kao i kod zivotinja?

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 31, 2008 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Alexns je napisao/la sledeće:


Brate, samo da pitam poshto sam ne samo ovde vec i u nekim drugim temama video slicne postove...Jel ti zivish u pecini? Laughing Laughing


Ne razumem... Confused Sta hoces time da kazes? Da su neki od mojih postova primitivni, zaostali, iz kamenog doba... samo zato sto sam spomenuo neke pojave koje postoje kod coveka isto kao i kod zivotinja?


Negde jeste opravdano to shto kazesh al negde...

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 31, 2008 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:

Negde jeste opravdano to shto kazesh al negde...


Ja bih vrlo rado voleo da ti citam misli, ali, na zalost, ne mogu. Very Happy
Tamo gde se ne slazes sa mojim misljenjem, tu upisi svoj komentar pa da zapocnemo polemiku. Ja jedva cekam da sa nekim udjem u raspravu. Prosto izazivam ljude ovde, ali niko nece da mi odgovori. Razz
Ovo tvoje "negde ovako, negde onako" meni nista ne znaci. Wink

P.S.: Izvinjavam se za offtopic.

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 31, 2008 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ocesh da kazesh da tebe samo privlace ribe koje imaju decka? Ili tebi kad si sa ribom prilaze garishoni da ti muvaju ribu?

Ne znam kako ti al ono, ja ne gledam da li ima baju ili ne... Rolling Eyes

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 31, 2008 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:
Ocesh da kazesh da tebe samo privlace ribe koje imaju decka?


Ne uvek, ali uglavnom je tako. Mr. Green I ne zato sto imaju decka nego zato sto su mi valjda tada privlacnije. Desavalo se puno puta da neku devojku primetim tek kad se smuva s nekim. pa se zapitam gde su mi do tada bile oci...
Alexns je napisao/la sledeće:
Ili tebi kad si sa ribom prilaze garishoni da ti muvaju ribu?

Nije, ali to je vec sociologija. Ostavimo to za neku drugu temu. Wink



Alexns je napisao/la sledeće:
Ne znam kako ti al ono, ja ne gledam da li ima baju ili ne... Rolling Eyes


Upravo tako. Ne gleda niko od nas. A o cemu onda Andjela prica? Mislis da je neka statisticka anomalija? Ili mozda jedan od Marfijevih zakona?

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 31, 2008 7:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne bi da upadam u dublju diskusiju al ja mislim da se to zove PEH Very Happy

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Još jedno životno pravilo :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon