www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

zaljubis se u drugu pred svadbu
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
iusticia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 28 Jun 2007
Poruke: 43
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 03, 2007 10:21 am    Naslov poruke: zaljubis se u drugu pred svadbu Na vrh strane Na dno strane

E i to se desava, naravno , pa i meni,
To sam saznao tek nakom veridbe sa devojkom sa kojom sam 5 god,
To da volim drugu sa kojom sam uporedo bio 10 meseci....
Zvuci ruzno i tuzno ali ja zaista ne znam sta da radim....
Priprema svadbe u toku.......
Imate li slicna iskustva??????????
Sta raditi??????????????????????? Rolling Eyes


 
mrgude
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 446

namibia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 03, 2007 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam dal si svjestan da vjencanje podrazumjeva zajednicki zivot do kraja postojanja.mislim mozes se i razvesti al ne vidim poantu da se zenis pa razvodis kad vec znas da ta koju si namjeravao ozeniti nije "ta". bar si na vrijeme saznao, a da se namjerno patis citav zivot..ne vidim smisao,jos ne daj boze da djecu napravis s tom koju ne volis,zivot bi vam bio pakao. ne vidim razlog da od svoga zivota napravis pakao kad si na vrijeme postao svjestan situacije! znam da je tesko raskinuti zaruke,al poslije ce ti biti drago,a i njoj; al tek poslije!

ja bi prekinula zaruke i et.

sretno! Neutral

_________________
 
iusticia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 28 Jun 2007
Poruke: 43
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 03, 2007 1:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala ti, to i jeste najbolje resenje, svestan sam toga, napravicu samo gore sebi i njoj.... samo da skupim snage.....
Sve to ce biti veoma bolno!!!
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 03, 2007 2:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ružno je to što činiš ili si učinio, ali jedino pravo rješenje je da odkažeš vjenčanje. i sam kažeš da si svjestan slabih stvari. budi iskren prema sebi i toj "vjerenici"

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 03, 2007 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

auh....bar si iskren......


znas sta ti je ciniti


srecno Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 03, 2007 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bratski bih te posavetovao da lepo otkažeš venčanje,ali i da ne počinješ odmah vezu sa onom drugom.tj. onom ''pravom'',jer ne bi bilo u redu ni prema njoj,a ni prema ovoj sa kojom bi trebao da se venčaš.I odmah posle otkazivanjna venčanja da se ti lepo spremiš za jedno dobro ''hladjenje'',tj da negde sam otputuješ makar na mesec dana ili da makar mesec dana ne izlaziš mnogo iz kuće.Ne bi bilo pametno da neko vreme budeš u tom gradu gde ti živi verenica,čisto da ne bi imao neke ''neprijatne susrete'' sa njom,njenom porodicom,familijom ili prijateljima.Zato je bolje da kažeš ovoj koju stvarno voliš,šta stvarno osećaš i da joj kažeš da ti je potrebno neko vreme da ''ohladiš'' glavu,a ona ako te stvarno voli,sačekaćete.Mislim,šta je mesec ili dva strpljenja,ako se stvarno volite,nedostajćete jedno drugom,ali mislim da će posle tog vremena ''hladjenja'' glave,ta tvoja prava ljubav biti još jača.
Inače,imam fobiju od takve situacije u kojo se ti nalaziš,jer se užasno plašim da mi se ne desi da pogrešim u izboru.
Mada,pre svega,dobro razmisli da li ta prva prava opcija i da li je ipak ona ''prava'',a ne ova druga.Možda se plašiš braka pa ti se čini da ćeš nešto da propustiš.Mogao bi možda da bar odložiš venčanje,ako ne možeš ili nećeš da ga otkažeš.Ne znam,je si li 110%(ne 100%) siguran da je ova druga ''ta prava''?

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...


Poslednja prepravka: Johnny-Delija datum Sre Jul 04, 2007 7:21 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 03, 2007 9:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pretpostavljam da ta druga zna da imas verenicu i da trebas da se zenis...
jesi li siguran da si apsolutno definisao osecanja vezana za obe devojke?
ako ova druga zna... lakse ti je da se sa njom rastanes...
imaj u vidu da ako ostanes sa tom "voljenom"... moze ona jednom da posumnja da joj radis isto... dobro pazi

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
iusticia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 28 Jun 2007
Poruke: 43
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 04, 2007 8:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svoja osecanja bih opisao tako da razum voli verenicu dok srce voli drugu.....
Verenica mi je pedagog, idealna za porodicu, ozbiljna i casna.
Sa druge strane, devojka sa kojom se vidjam je dosta mladja, tek zavrsila srednju, lepa, zgodna, kaze zaljubljena,...
Sa njom mi je isto kao sa verenicom pre 5 godina, na pocetku veze....
Muci i mene to sto je ona samnom a zna da imam devojku, sada verenicu,sta to govori o njoj?
Doduse, sve je pocelo neobavezno, i malo po malo...
To znam da nisam hteo ni smeo da dopustim sebi, ali osecaj koji me drzi mesecima je vrlo gadan, ubijajuci, neopisiv....
Svaki svoj slobodan trenutak zelim da provedem sa drugom devojkom..
Smrsao sam, verujte 12 kg. od veridbe.
Odvratno je kada nesto sto treba da bude najsretniji dan Vaseg zivota dozivljavate kao mukotrpnu obavezu......
Zao mi je verenice kojoj sam prvi decko, prva ljubav,sve..,njenih roditelja koji me vole...
Samo zamislite da sam se na veridbi kojoj su prisustvovali njeni i moji rodjaci jedva uzdrzao da ne odem...... da bi odmah kasnije iste veceri otisao da se vidim sa tom drugom.....
I tako, glava mi vec mesecima puca od razmisljanja, ne bih se ozenio sa tom drugom, to sigurno, bar ne u skorije vreme jer mi je potrebno vreme da sredim sebe i svoja osecanja.....
Cini mi se da cu napraviti gresku sta god da ucinim???????? Crying or Very sad
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 04, 2007 8:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prijatelju... ne bih da prosipam price i da tvrdim da ja o tome nesto znam... samo postavljam pitanja...

"voljena" ima 18-19 god ako se ne varam... njoj tek predstoji vreme preispitivanja...
tek treba da postane zena... ona tek treba da se razvije u jednu licnost...

ako je zaista volis... ne bih hteo da je obavezes na tvoj nacin zivota. ako ostane sa tobom ona ce sigurno da uci od tebe i da zivi tvoj zivot.
ne bih da prognoziram... ali postoji velika verovatnca da ona u buducnosti postane ono sto ti zelis a ne ono sto bi ona zelela. kontas me?

mozda gresim...
u opasnoj si dilemi... treba sve stvari sagledati iz svih uglova.

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
iusticia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 28 Jun 2007
Poruke: 43
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 04, 2007 9:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veruj, sagledavam mesecima i to iz 1000 uglova....
I uvek dodjem do iste prethodno navedene konstatacije koja govori o razlozima za i protiv raskida vencanja....
Hvala Vam na porukama u vezi ove teme i mnogo mi je lakse.... Exclamation
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 04, 2007 9:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iusticia je napisao/la sledeće:
Veruj, sagledavam mesecima i to iz 1000 uglova....
I uvek dodjem do iste prethodno navedene konstatacije koja govori o razlozima za i protiv raskida vencanja....
Hvala Vam na porukama u vezi ove teme i mnogo mi je lakse.... Exclamation


Bilo kako bilo, saslušaj sebe i svoje srce. Jeste greška, otišao si toliko daleko da si se vjerio a voliš drugu. Svjestan si svojih grešaka, pošteno, vidim po pisanju da ti nije svejedno ni za jednu ni za drugu.

Moj ti je savjet, najviše voli sebe, tako češ tek moći da voliš iskreno druge.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 04, 2007 11:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno je da ne voliš devojku sa kojom si da bi sa njom proveo ceo život, stoga je definitivno da sa njom NE treba da ostaneš. Duga veza, porodice, prijatelji, sve se isprepletalo, ali tu nema sreće...

A druga devojka...jako je mlada...lepo vam je, sve to stoji. Zapravo, zašto postavljati pitanje ženidbe o5? Najpre gledaj da se reši situacija sa verenicom, jedino je tako pravedno i prema tebi i prema njoj i svima ostalima, čemu život u laži i bez iskrenih i dubokih osećanja? A potom - tvoja je sreća najbitnija, dopusti sebi da središ svoja osećanja, pa kasnije šta bude - bude Smile Možda se pojavi i neka treća Razz Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> zaljubis se u drugu pred svadbu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon