www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Flash get
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 1:25 pm    Naslov poruke: Flash get Na vrh strane Na dno strane

Danas sam u program "Flashget" pokušao da skinem jedan film (6,3 MB) i pojavio mi se jedan prozor u kome piše "Malloc disc. Please wait". Malo sam pretražio i vidim da to "malloc" ima neke veze sa programima C i C++.

O čemu se tu tačno radi? Isključio sam FG pre nego što je završio taj posao.



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po nekim izvorima sa drugih foruma, FlashGet kada dobije podatke o velicini fajla prvo zauzima toliko prostora u tvojoj memoriji i onda krece da je puni paketima redom kako ih skida. Isti problem imao je jos jedan lik a odgovor je glasio:

"Flashget allocates enough disk space for the file you wish to download and displays the "Malloc Disk Space" message. The larger the file, the longer it takes. This is normal behaviour for Flashget."

Na drugom forumu gde je takodje covek imao problem sa FG-om dobio je odgovor:

"MALLOC DISK SPACE means flashget is checking if their is enough space on ur hard drive to contain the download ...its not a problem ..dont worry."

Po ovome sto sam ja pronasao - nije nista neuobicajno za download preko FlashGet-a. Jedino sto me cudi jeste to da i ja koristim FlashGet i ovo mi se NIKADA nije desilo. Mozda, ovako sa strane gledano, ti u trenutko download-a imas preveliko zauzece RAM memorije pa FlashGet mora da saceka dok se neshto oslobodi?
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

C i C++ su programski jezici, a malloc je funkcija za alokaciju(zauzimanje) memorije sa kojom program radi. Smile

Mr. Bond je ostalo sve lepo objasnio... Smile

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> Flash get Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon