www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Problem sa PC!!!
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
bAS1c
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Feb 2008
Poruke: 5
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 7:03 pm    Naslov poruke: Problem sa PC!!! Na vrh strane Na dno strane

zadnjih par dana imam problem sa PC-om...dakle monitor mi se stalno gasi,nekad odmah nakon sto se logujem a nekad nakon par sati,PC nastavi raditi ,cujem muziku u pozadini al se monitor ugasi....nije graficka ja mislim jer je skoro nova,mjenjao sam i Napojnu jedinicu ,bila prije 300 W sad sam kupio jacu od 400 W,al opet se problem desava....ako neko zna rjesenje bio i zahvalan...unaprjed hvala Wink

 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. Da li ti lampica na monitoru trepce, prelazi u zutu nijansu ili uopste ne gori?

Ukoliko uopste ne gori probaj da pomeras kabl od napajanja monitora na samom ulazu u monitor - ume da zeza i to poprilicno...
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Da li ti lampica na monitoru trepce, prelazi u zutu nijansu ili uopste ne gori?

1.ako je zuta boja onda proveri kablove na monitoru i grafickoj
2.Skini graficku i ponovo je stavi posto ako nema dobar kontakt monitor se gasi (meni se desilo)
3. Mozda se pregrejava mada sumljam da je to
 
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mjenjaj monitor... to je resenje..vjeruj mi Very Happy

_________________

--_make love not war_--
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 8:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ Ne mora da znaci. Ja znam dvojicu koji su tako menjali monitor na svoju ruku pa posle shvatili da su dzaba bacali pare za nov. Ako gori zuto ili trepce onda je do VGA kabla (onaj koji se kachi na graficku) a ako ne gori uopste onda je do kabla za napajanje.
 
bAS1c
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Feb 2008
Poruke: 5
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr. Bond je napisao/la sledeće:
^ Ne mora da znaci. Ja znam dvojicu koji su tako menjali monitor na svoju ruku pa posle shvatili da su dzaba bacali pare za nov. Ako gori zuto ili trepce onda je do VGA kabla (onaj koji se kachi na graficku) a ako ne gori uopste onda je do kabla za napajanje.


trepce mi lampica,a pokusao sam na drugom monitoru i isto se desava...
a fazon sa VGA kablom je to jer ga nemogu mjenjati jer mi je ovaj stari ugradjen u monitor,...dakle nemogu ga izvaditi nikako
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 8:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da moze da se menja - sve se menja Smile samo otvoris monitor, mislim da je cak na dzeku direktno na stampanoj ploci nakacen - al nema veze...

Ako imas neku drugu graficku karticu - probaj nju da stavis samo da vidis kako ce da reaguje. Moze lako biti da je do graficke bez obzira sto je nova - greske u serijama se desavaju Smile
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj drug je imao taj problem, ispostavilo se da je hladjenje na grafickoj crklo, i ja bih ti preporucio da probash nju da ubacish.

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
bAS1c
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Feb 2008
Poruke: 5
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr. Bond je napisao/la sledeće:
Naravno da moze da se menja - sve se menja Smile samo otvoris monitor, mislim da je cak na dzeku direktno na stampanoj ploci nakacen - al nema veze...

Ako imas neku drugu graficku karticu - probaj nju da stavis samo da vidis kako ce da reaguje. Moze lako biti da je do graficke bez obzira sto je nova - greske u serijama se desavaju Smile
probacu cim nabavim graficku pa vam javim Laughing
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemas dobar kontakt izmedju graficke kartice i maticne ploce
zato se povremeno gubi slika


Probaj, pa ako nije to onda kupi novi kabl!!!!

Vecina ljudi koji su se na bureku zalili da im se gubi slika rekao sam da izvade graficku,ociste je i ponovo stave
I ono cuda radi ponovo za 0 evra

Mozda ti se pregrejava od prasine Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
 
bAS1c
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Feb 2008
Poruke: 5
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 02, 2008 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da znam u cemu je problem...primjetio sam da se graficka prebrzo zagrijava,i da ponekad kada upalim PC vidim da se cooler na grafickoj uopste ne vrti...pomalo,isto kao da stopa okrece se malo pomalo i nece startati dok ga ja malo rukom nezavrtim.......moze biti da je do toga, da je hladjenje graficke problem....ako neko zna rjesenje dobro bi bilo Laughing
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 02, 2008 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bAS1c je napisao/la sledeće:
ja mislim da znam u cemu je problem...primjetio sam da se graficka prebrzo zagrijava,i da ponekad kada upalim PC vidim da se cooler na grafickoj uopste ne vrti...pomalo,isto kao da stopa okrece se malo pomalo i nece startati dok ga ja malo rukom nezavrtim.......moze biti da je do toga, da je hladjenje graficke problem....ako neko zna rjesenje dobro bi bilo Laughing


Ako se graficka pregrejava onda je problem resen - do nje je Smile E sad, za to hladjenje... mozes da probas da ocistis od prasine sam kuler na grafickoj (usisivachem i cekticom) pa ako pomogne cool - ja sam tako produzio zivot mom starom procesoru za 2 godine Smile Naravno ovo sve u slucaju da nemas garanciju na graficku - ukoliko imas garanciju na graficku bez razmisljanja nosi u prodavnicu i reklamiraj (sto da se muchis ako mozes da uzmes novu) Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Problem sa PC!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon