www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Plesanje
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 23, 2005 11:46 am    Naslov poruke: Plesanje Na vrh strane Na dno strane

Volite li plesati.
Da li vas momak plese sa vama kad ste zajedno u disku ili da li vas je odveo u neki restoran sa ozbiljnom muzikom i zamolio za ples.??


 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 23, 2005 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja obozavam da plesem i da igram uopste(profesionalno se bavila baletom do skoro), ali moj dragi, to "sporo igranje" ne vari bas najbolje! Za nasu svadbu, za prvi nas ples, dobila sam upalu misica, jer sam naravno, ja vodila igru! Sreca, niko od prisutnih nije primetio na mom licu napore, iako sam izgledala da mi je neko dao da izbacim iz benca 150kg! Tako da, vise takve "ispade" ne planiramo! Very Happy

_________________


 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 23, 2005 7:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aha imamo i mi to ovde Very Happy

E pa plesala sam sa deckom ne valcer nego neka balada i za divno cudo znao je da plese Rolling Eyes

Volim da igram i stvarno uzivam kada u disku djuskam sa drugaricama ali isto tako volim da plesem....

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao bas nisam razmisljala o tome... ali kad bolje razmislim u diskoteci... mada ako pozeli nesto konkretno da me pita (npr. prosidba) onda naravno da bi bilo lepse u nekom lepom i romanticnom restoranu... Smile
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim da plesem plesala sam sa momkom ali u diskoteci u glavnom

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
*jovance*
Veštica
Veštica



Godine: 37

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 1952
Mesto: los angeles, socal

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 4:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam da igram, i decko uvek igra samnom.......to je neki standard za mene, jer nema nista gore nego kad odemo negde i kada se igra.........a on sedi sam i ceka da se pesma zavrsi......
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 9:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam da plesem...cak se tim i profesionalno bavim...u tom bas uzivam Wink

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 9:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

On zna da plese, a ja se trudim da ga ne izgazim suvise.
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 10:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nemam pojma da igram..... trazim uchiteljicu.....


u potpisu..... woljan da uchi..... Laughing

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
Villy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 157

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 03, 2005 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja najbolje igram , kad malo popijem Mr. Green , salim se. Volim da igram, i ne igram lose, ali problem je u devojkama koje nemaju veze za igrnjem. I onda kao sto rece knknpnkn , ja vodim, i ispadam budala koja se baca, a drugarica/ devojka sa kojom igram mase rucicama kao da se davi. Jednostavno tesko je da se poklopis sa nekim u igranju...
p0z
 
ambrozija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2004
Poruke: 87

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bas volim da plesem i super mi je kad decko isto zna. Jednom sam isla na casove plesa sa drustvom dok smo bili u gimnaziji i tamo je dosao neki decko iz skole koji mi se svidjao. Nisam ni sa kim lepse plesala nego tada sa njim. Nas ples je bio rumba, to smo mnoooogo dobro igrali. On je kao vodio, a ja sam ga pratila i onda je rekao da ja kao da citam misli...A ja kako i ne bih kad sam bila do usiju zaljubljena, disala sam u istom ritmu sa njim...Smile))
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 6:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gdje god da se pojavim napravimo lom plesom,glavne smo,ne da se hvalim al je istina............nigdje se nisam učila plesati ali oboževam to a i znam,mnogo puta imala sam priliku plesati za plesne grupe ali neznam što to nisam još danasdan probala,....trebala bi Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Plesanje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon