www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako procijeniti čovjeka?
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 10:49 am    Naslov poruke: Kako procijeniti čovjeka? Na vrh strane Na dno strane

Kada se ljudi upoznaju, na što prvo gledamo? Kamo ga uvrstati? Prema kojim kriterijima; među bolje, zadovoljavajuće, lude ili neprihvatljive...? Rolling Eyes Mene uglavnom na prvi pogled svrstavaju među lude i zanimljive, ali kad malo bolje me upoznaju shvate da sam ja ipak malo više od toga. Ne sudi knjigu po koricama Exclamation
A ja druge ljude prvo svrstam u prihvatljive, i na temelju njihovog odnosa prema meni oni se penju polako prema vrhu ili padaju na dno.... Wink



_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eto ja sam tu da zapocnem svaku tvoju novootvorenu temu. Smile

Po mom misljenju, ljude najbolje ocenjujemo kroz pricu, upoznavanje. Mislim da treba sto vise vremena provesti sa odredjenom osobom, proci kroz mnostvo razlicitih situacija, da bismo stekli pravu sliku o toj osobi. Upravo zbog toga, ja sam odlucio da cu, pre no sto odlucim da zaprosim devojku, pokusati da oprobam zivot s njom na vise strana. Malo se zabavljamo, malo zivimo zajedno, malo idemo zajedno u kupovinu, malo idemo zajedno na zurke, proslave, rodjenda,e porodicna okupljanja, malo letujemo, malo zimujemo, malo setamo, malo gledamo tv.... Mislim da kroz svaku vrstu kontakta sa odredjenom osobom mozemo nesto da saznamo o njoj. Upravo zbog toga treba sve probati, ne bismo li je sto bolje upoznali. Smile

_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Coveka mozes proceniti samo kad prodjes kroz sve zivotne situacije s njim,cak ni tada nije sigurno 100% da si nekoga dobro procenio mada sto vise prodjes s nekim to mozes bolje da ga ocenis i procenis i da vidis kakav je...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako proceniti coveka??hm...kada ti se dese neke teske i tuzne situacije tada ces ga moci definitivno proceniti.... Rolling Eyes

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

teško je dobro procjeniti čovjeka i uopće ga upoznati, zapravo nikada ga nećeš potpuno upoznati, ali dovoljno ga upoznaš da znaš procijenit koliko vrijedi
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je to vrlo teško.Koliko puta nam se svima dogodilo da smo nekoga procjenili kao dobroga,a ispalo je da je loš čovjek i obratno.?Greška je što ne volimo to sebi priznati.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad se čovjek ne upozna dovoljno. Zato postoji cijeli život pred nama - vrijedan procene je samo onaj ko će taj cijeli život sa nama i podjeliti. Wink
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod mene je prvi dojam najbitiniji. Ja procijenim po pogledu, držanju, načinu na koji priča, tonu glasa, kako drži ruke kad sjedi...uglavnom po neverbalnoj komunikaciji. Ne mogu to objasniti, jednostavno osjetim nešto...i gotovo uvijek pogodim

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Chesto chovjeka procjenjujemo samo na ovlash..na prvi dojam...AL tribaLi bi pogLedat u njegovu unutrashnjost, i njegov karakter...a ne suditi ga po vanjskom izgLedu ili nechem drugom. Surprised

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, kod mene je to otprilike ovako: Kad upoznam nekog, jako mi je bitan taj prvi osecaj. Instikt me do sad nije prevario. Daleko od toga da je to sve. Ne trudim se donositi ocenu odmah. Pustim da vreme i situacije pokazu...

_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
sweet_stuff
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 35
Mesto: Hrastnik

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 12:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rolling Eyes to je po mom misljenju skoro nemoguce...
nikad, ali stvarno nikad, neznas sta se sakriva u necijoj glavi...
mozes samo predpostaviti kakav je netko i nadati se da nisi pogresio...
ali to je samo moje misljenje... Wink
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

whitesnake1710 je napisao/la sledeće:
Instikt me do sad nije prevario. Daleko od toga da je to sve. Ne trudim se donositi ocenu odmah. Pustim da vreme i situacije pokazu...


nije ni mene, iako se ne volim puno oslanjati samo na njega. Gledam ja i druge stvari, naravno, ali uvijek pobijedi moj prvi instikt 8)

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Kako procijeniti čovjeka? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon