www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zdravstvo
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 07, 2008 6:11 pm    Naslov poruke: Zdravstvo Na vrh strane Na dno strane

Jako nam je poznato da vecina danasnjih ljekara prije intervencije trazi novac iako su troskovi vec pokriveni zdravstvenim osiguranjem...znaci, ako imas novca bices i primljen a ako nemas, cekaj na red pa taman i umro...

Malo je onih koji ce reci da im obrazovanje ne dozvoljava da proda svoju dobru reputaciju za 200KM...te da nece primiti cak ni bocu pica...

Mene zanima, koliko ste vi zadovoljni sto se komplet zdravstva u BiH tice, da li ste ikada bili primorani da platite iako ste osigurani (vi ili neko vas)?

Da li se, kao rezultat takvog stanja, Bosna i Hercegovina suocava sa moralnim kolapsom koji pomaze razaranju onoga sto je ostalo iza gotovo propalog sistema zdravstvene zastite?...

Naslov editirao aureliano. Problem nije simptomatičan jedino za BiH nego i druge države.


 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 09, 2008 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smatram da je problem definitivno "opste poznat" tako da, mogu da se pronadjem tu negde. Jeste desilo mi se da moram negde "preko veze" da se ubacujem tj da sam radila neke analize tom "metodom". Nazalost tako je. Rolling Eyes
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 11, 2008 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne nalazim se u BiH.
Ali ovde gde sam ja, svako u zadnje vreme postaje doktor. Tesko je naci dobrog doktora, koji radi svoj posao zato sto ga voli, a ne zbog para. Dobar Dr. potrosti sa pacijentom 30 min. a biznis Dr. (da ga tako nazovemo) za 30 min. vidi 15 pacijenata.

Ovde sve sto vise grade/prosiruju bolnice i sto vise para drzava ulaze, oni postaju sve gori i gori.
Tacno te drzavno zdravstvo tera da uplatis privatno, koje nije ni tako jeftino.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 20, 2008 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Katastrofa,pravno neuredjena drzava ne moze imati uredjeno zdravstvo

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Zdravstvo Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon