www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

stefan80 trazi
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
stefan80
$$ Ђавољи адвокат $$
<b>$$ Ђавољи адвокат $$</b>



Godine: 43

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 3261
Mesto: $$ DEVIL LAND $$

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 07, 2008 8:30 pm    Naslov poruke: stefan80 trazi Na vrh strane Na dno strane

Trazim pesmu "moja draga" koja mi se cini da se tako zove ako me secanje ne vara pevaju je u duetu glumci Nikola Kojo i Dragan Bjelogrlic.....inace pesma je iz istoimene pozorisne predstave koja se zvala naravno Laughing "Moja Draga" Laughing a bila je izvodjena davne '93...pa ko zna nek mi samo kaze kako je pravi naziv a ako ima jos bolje nek prosledi Mr. Green pozz i hvala unapred


_________________

I put od hiljadu milja mora poceti jednim korakom
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 07, 2008 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stefane, Stefane... a e-mail? Wink

Ubuduće ako ne znaš naziv neke pesme ili izvođača prvo postavi pitanje u ovoj temi Arrow http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=37891 pa tek onda tražiš pesmu ovde Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
stefan80
$$ Ђавољи адвокат $$
<b>$$ Ђавољи адвокат $$</b>



Godine: 43

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 3261
Mesto: $$ DEVIL LAND $$

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 08, 2008 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izvinjavam se zbog greske nije mi bila namera Mr. Green
ali kad sam vec pogresio i kad sam vec tu moram da pitam bar da li sam pogodio naziv pesmice Smile
a sto se e-mail tice pa za supersonicnu damicu je uvek dostupan Embarassed Smile
samo zatrazi i zelja ce ti biti sa zadovoljstvom ispunjena Wink

_________________

I put od hiljadu milja mora poceti jednim korakom
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 08, 2008 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pravilo kaže:

4. Svako ko traži pesmu, neka ostavi svoj e-mail u prvoj poruci, da bi ljudi mogli da Vam što brže pošalju tu pesmu. Ukoliko to ne uradite, Vaša tema će biti obrisana od strane moderatora.

Zato te molim da ga upišeš u ovoj temi, da bi ti članovi lakše slali pesme koje tražiš.

Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
stefan80
$$ Ђавољи адвокат $$
<b>$$ Ђавољи адвокат $$</b>



Godine: 43

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 3261
Mesto: $$ DEVIL LAND $$

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 08, 2008 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a tu je kvaka Mr. Green
pa dobro...
destefanos80@hotmail.com
eve ga Very Happy

_________________

I put od hiljadu milja mora poceti jednim korakom
 
ticmaopel
S verom u Boga
<b>S verom u Boga</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2006
Poruke: 15666
Mesto: Београд

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 08, 2008 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikola Kojo & Bjelogrlic - Moja draga Poslato ipak sam je naso Mr. Green

_________________
Pravila Fontane Zelja
 
stefan80
$$ Ђавољи адвокат $$
<b>$$ Ђавољи адвокат $$</b>



Godine: 43

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 3261
Mesto: $$ DEVIL LAND $$

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 18, 2008 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da pokusam i ovde Mr. Green
treba mi pesma od Katapulta - Moja dunjo mirisna
pa ko je ima nek je prosledi Wink

_________________

I put od hiljadu milja mora poceti jednim korakom
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> stefan80 trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon