www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Problem, problem, problem...
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Operativni sistemi ~
::  
Autor Poruka
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 07, 2008 10:39 pm    Naslov poruke: Problem, problem, problem... Na vrh strane Na dno strane

Danas mi se puce windows i evo jedva ga nekako upalih. A sad se javila gomila problema:

1. Windows Security Center me obavestava da proverim podesavanja za malware protection. Vidite na slici sta pise. Niti Kaspersky moze da se kativira niti Windows defender moze da se update-uje.

2. Kaspersky ne moze da se update-uje. Ustvari, izgleda da moze, ali kao da ne primecuje.

3. Msn ne moze da se poveze. Javlja problem na nekom Key portu. Kada idem na Repair, javi da ne moze da ga popravi.


Ima li neko kakvu ideju?
Evo i slike...



EDIT:Problem resen. Fazon je bio u tome sto je komp sam nekako promenio datum u 7. 3. 2008. a ja to uopste nisam primetio. Very Happy Zbog toga su kaspersky i security center javljali da treba da se update-uju jer su otisli mesec dana u buducnost. Very Happy
Vi ako hocete izbrisite celu temu, ali bilo bi dobro da je ostavite u slucaju da neko ima isti problem.



_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 08, 2008 2:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ipak ti uradi backup, za svaki slucaj.
Nikad ne znas...

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Operativni sistemi ~ -> Problem, problem, problem... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon