www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dan Zaljubljenih !!!
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Zemovka
Miss Domaći.de 2008
<font color=red><b>Miss Domaći.de 2008</b></font>



Godine: 36

Datum registracije: 28 Jan 2008
Poruke: 194

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 08, 2008 12:44 pm    Naslov poruke: Dan Zaljubljenih !!! Na vrh strane Na dno strane

Blizi nam se dan zaljubljenih...pa me interesuje sta vama predstavlja taj datum, sta planirate, gde sa kim,kako ...bilo sta o tome ??!

Ps: nadam se da ste svi srecno zaljubljeni Smile



_________________
...dozvola za ljubav...
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 08, 2008 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I kad sam bila sretno zaljubljena, taj dan mi ništa nije predstavljao ništa drugačije no drugi dan a da ne pričam o kupovini poklona, fakat mi je nebitno sve to, pokloni se kupuju i na druge kako bi se onda reklo ,,nebitne,, dane. TAk da, noting spešl dan zaljubljenih meni nije. Patetika. Dobro ajd neću bit tako gruba, mi ćemo radit skraćeno taj dan. Obožavam taj dan Mr. Green
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 08, 2008 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dan zaljubljenih? Zar se to nije zaljubljeno i 23. novembra? Ne znam, ovo je več bilo i u traču, šta čete kupovat... Neću ništa, kao prvo nemam kome, a kao drugo, i da imam ne bi kupovao. Ako je potrebno partneru kupit nešto na taj dan, onda stvarno nema smisla biti sa nekim. Valentinovo je ništa drugo nego komercialni produkt trgovaca da se što više proda. Svi pričaju o tom danu, ko da je taj dan nešto posebno. Zašto je poseban? Zato jer je neko rekao da je poseban, i da se na taj dan treba izkazati svome partneru poklonom kojeg smo kupili. Valentinovo mi predstavlja dan isto ko i 4. julij. Ameri dan državnosti, meni ništa....

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 08, 2008 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e pa dobro... za sada cu ja jedini da budem pateticar Mr. Green
sve to sto vas dvoje pisete ima smisla... bar deo Mr. Green
slazem se i sa tobom konjke u vezi te komercijalizacije... ali... nije li to slucaj sa skoro svim praznicima... mogao bih da se vezem za NAJvece hriscanske praznike i da pricam o komercijalizaciji...
ja kao malo citah na wikipeiji o tom prazniku... razumeo sem onoliko koliko mi poznavanje engleskog dozvoljava Razz ... a dozvoljava dovoljno...

da preskocim onaj deo kako se tradiconalno salju cestitke... i samo tradicionalno... i pokloni u vidu simbola... nigde nije pisalo da su pokloni obavezni...

a sto ne bi postojao taj dan?! dan kada se slavi ljubav... zljubljenost izmedju muskarca i zene?
koliko samo bezveznih praznika slavimo...

eto... ja slavim taj dan iskljucivo kada imam s kim... i slavim radost, zaljubljenost, ljubav, slavim nas kao par... i jos ih tih datuma uveo da se obavezno slavi Mr. Green

lep je to praznik... i ne vidim ni jedan razlog da se ne slavi... osim ako nemas s kim...

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 08, 2008 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije meni zato tako što nemam sa kim. uopšte ne. al ajmo onda ovako da pogledamo stvari. Valentinovo je praznik koji su bukvalno izmislili. U starom narodnom običaju, je praznik zaljubljenih bilo Grgurjevo, navodno se tad ptice žene i iz toga je došlo da se na taj dan i momci i cure dobiju, obično je išlo za davanje cvijeta i ašikovanja... Nisam ni ja reko da je loša pažnja na Valentinovo, nego mi ne ide u glavu to, da se toliko priča o tome samo kad je valentinovo. To meni se meni nikako ne sviđa. Dobro, znam, eto, u svijesti nam je da se samo tad priča o tome, i mnogi ovdje če kao "fin i pošten" narod reči, ne dajem poklone samo tad, ne posvečujem pažnju svome partneru samo tad... A kad dođe valentinovo, praznimo novačanike da bi pokazali svome partneru da nam nešto znaći...

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 09, 2008 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U crkvenom kalendaru, bar u ovom u koji ja gledam, ne pise nista sto bi me dovelo u to stanje da odletim u prodavnicu i pokupujem sve crveno i u obliku srca Mr. Green Salu i sarkazam na stranu, nisam "ljubitelj" tog 14.februara. Sta god on predstavljao. Nije deo moje kulture i obicaja tako da ga redovno prekacem tj ne primecujem Mr. Green
Razumem ja zaljubljenost i ljubav i sve.. tim zaljubljenim srdascima ne treba puno povoda za slavlje njihove velike ljubavi, pa onda kad razmislim zasto je ne bi slavili i tog 14.feb.. a kad vec tako razmisljaju..neka odmah 15. nastave isto..
 
Jale21
Mister Domaći.de 2007
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 39

Datum registracije: 16 Okt 2005
Poruke: 1218
Mesto: I nocas ja cu da te, cuvam dok spavas, i ljubim tamo gdje najvise volis, dok sanjas...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 10, 2008 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa Zemovko tj moja devojko... ostavicu ti sve kao iznenadjenje... Very Happy Very Happy Very Happy

Moracu da smislim nesto originalno... Ljubim... Very Happy

_________________

Yes it's gonna be cold, lonely summer
But I'll fill the emptiness
I'll send you all my dreams
Everyday in a letter
Sealed with a kiss...
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 13, 2008 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

дан заљубљених нема везе са православљем! и сви који су иоле правоверни треба да се батале овог паганског обичаја.

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 14, 2008 4:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

strasno...

Ipak mislim da ako sam zaljubljena taj praznik treba da slavim svaki dan...a ne samo jednom godisnje...nista me nece spreciti da 16. aprila odem i kupim svom decku poklon, iako mu nije ni rodj, ni praznik Smile

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Jale21
Mister Domaći.de 2007
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 39

Datum registracije: 16 Okt 2005
Poruke: 1218
Mesto: I nocas ja cu da te, cuvam dok spavas, i ljubim tamo gdje najvise volis, dok sanjas...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 14, 2008 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To jeste katolicki praznik koji predstavlja dan zaljubljenih. Ako ga slavis ne znaci da si katolik Shocked ako vam to smeta , svidja ti se njihov obicaj tj sta taj dan predstavlja. Ako ti se veza svede da samo za bitnije praznike iznenadjujes partnera to i nije neko iznenadjenje posto ga verovatno ocekuje. Ako vecina zaljubljenih slavi taj dan sto da ga propustim. Organizuju se razne manifestacije, npr. u Vrnjackoj banji najduzi poljubac, najlepsi par i to sve na mostu ljubavi gde se nalazi par hiljada katanaca koji su zakaceni na mostu ispisani imenima zaljubljenih. Dan inspirisan ljubavlju treba da se iskoristi bez predrasuda posto je to samo jedan dan koji oznacava nesto lepo...

_________________

Yes it's gonna be cold, lonely summer
But I'll fill the emptiness
I'll send you all my dreams
Everyday in a letter
Sealed with a kiss...
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 14, 2008 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi,Dan Zaljubljenih,je sve manje vezan za Svetog Valentina,to će uskoro postati(ako već nije) medjunarodni praznik,kao 8. mart ili 1. maj.Pa dan zaljubljenih je počeo da se slavi i u muslimanskin zemljama.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 16, 2008 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja licno 14. februara slavim Svetog Trifuna. Zastitnika vinogradara...
Skupim se sa prijateljima, kupimo vina i ispostujemo Svetog Trifuna onako kako je red...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Dan Zaljubljenih !!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon