www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Morski prasici
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Životinjsko carstvo ~
::  
Autor Poruka
branko1985
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Jul 2005
Poruke: 44
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji kucni ljubimci,ja imam dva komada,Peru i Maju


_________________
<>
 
drazenjancic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Jul 2005
Poruke: 22
Mesto: sombor

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim ih.kao pacovi su.moj tata ih je drzao tonu kad smo bili mali i tad su mi se zgadili nesto.
 
*Nebojsa*
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 2027
Mesto: Zvornik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam muzjaka zove se Micko,to je jedna neverovatno dosadna napast ali sta cu kad ga volim
 
djinaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 140

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam molila mamu i tatu da mi dozvole da drzim prase,ali nisu dali jer kao smrde i sta ja znam...I na kraju mi je decko kupio muzjaka za dan zaljubljenih...Very Happy
Prase se zove Djidja,to je nadimak mog (sada bivseg) decka. Very Happy
Obozavam ga,jeste da malo smrducka ponekad i da se malo ugojio,ali je presladak!
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 05, 2006 1:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da morsko prase se oseča to je tačno kada seakoristi piljevina.Ali vec duze vreme postoje iposipi kao na primer "pepe"posip.Mnogo je bolji od piljevine i sto je najvaznije smrad se ne oseti.
 
Slatka_mala_djavolica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 208

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prelepi su mnogo bi volela da imam jednog ali ne mogu zbog macke...
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 10:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam ja to ne volim bas takve zivotinje
 
Zeka Pufnasti
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 24 Maj 2005
Poruke: 1
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 07, 2006 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prasici su vam peslatki!
Ja imam osam praseta, sest zenki i dva muzjaka. Dobila sam pre godinu i po dana muzjaka i zenku za rodjendan i otada je nastala ludnica, oni se kote neverovatnom brzinom i to do tri puta godisnje. Zato sam ih odvojila, tako da sada zenke zive zajedno u jednom kavezu, a muzjaci su odvojeni jedan od drugog zato sto se tuku. Mogla bih da vam pricam o njim od jutra do sutra, tako da ako vas nesto interesuje, slobodno me pitajte, poznajem ih jako dobro. Trenutno imam mali problem, jedna od zenki je dobila mastitis, pa sam jako zabrinuta zbog nje, primila je osam injekcija, otok se povukao, ali ne moze da hoda normalno. Veterinar je rekao da je to zbog injekcija i da ce proci, ali ja i dalje brinem zbog nje. Nadam se da ce ubrzo biti bolje.
A, evo i nekoh slika od mene:

Edit by Belphegore
A pazi kad je sve to moglo da stane u jednu poruku Wink

_________________
Zekonja
 
jelenajo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 699

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 07, 2006 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam imala jednog,ali moj decko ga je toliko maltretirao da je uginuo,ali je bio mnogo sladak!!!

_________________
Na vrhu uvek ima mesta,ako se krene sa dna!!!!1
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vidi kako viri hehe
 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao kako su slatki ...svaka vam cast na slikama Very Happy ma prasici su tako medeni..pravi mali seceri Very Happy

_________________
Tezim ka savrsenstvu u svakom pogledu! MSN - nszola@hotmail.com
 
kiki1979
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 184
Mesto: Bec

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 23, 2006 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

preslatki al nisam nikad imala, mozda isto malo dosadna zivotinja
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Životinjsko carstvo ~ -> Morski prasici Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon