www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Morski prasici
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Životinjsko carstvo ~
::  
Autor Poruka
neshaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Dec 2006
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znam da "budim" staru temu, ali mi trebaju informacije vezane za njihovo parenje Smile, tacnije koliko se mladih "rodi", jel imaju neku sezonu ili sta vec, i koliko cesto se poradjaju (kote). Imam muzjaka, pa bih uzeo zensko, pa zato pitam.

 
mima__
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 20 Sep 2005
Poruke: 1089
Mesto: Innsbruck/Niš

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

maucetung je napisao/la sledeće:
vidi kako viri hehe


I ja imam istog ovakvog, iste boje, sve isto Laughing
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 12:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam jednu zenku koja je stara 6 godina. Ali, hranim je redovno pa ne skici mnogo, samo kad je bas gladna. I skroz se pripitomila, mogu da je uzimam u ruke, i igram se sa njom kad hocu. Cak se i macke plase od nje, jer je izrasla bas velika.
 
Stark
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 713
Mesto: paradise

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam kao mali,jednom sa 7 godina i drugi put u 6tom razredu,imao morsko prase....toliko sam se bio navikao na njih i zavoleo ih za kratko vreme,ali kad su uginuli nisam znao za sebe Sad .....zato nikad ne bih mogao opet da ih imam,jer su jako osetljivi....smrc
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam skoro dobila jedno malo morsko prase. nemam pojma da li je decko ili devojcica niti kog je pola...jos uvek se upoznajemo Smile
eh da, htela sam da pitam o zvucima koje ispusta. ne kapiram ga uopste!
Ima neki zvuk kada zvuci kao da cvrkuce, ima jedan koji zvuci kao da mu se kokaju kokice u stomaku i jedan koji zvuci kao da prede. te zvuke nikada ne pusta dok je u kavezu vec samo kada ga pusti da jurca po sobi ili kada ga mazim. Dakle, zna li neko ovde nemusti jezik?
Jos jedna stvar me muci. Moj pacovcic je krenuo da se cese vise nego ocekivano. ne mogu da pronadjem buve a i cini mi se da to radi samo dok je u kavezu.

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
vlajkov s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Nov 2006
Poruke: 70

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja jako volim morske prasice
 
colovic_vladan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 371

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 4:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam jednog zove se Mica i stalno kuje planove kao da pobegne iz kaveza
 
IriS_ShaW
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Dec 2006
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 8:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao,imam ja jednog malenog.....Cvrle se zove...Izashao mi je iz kaveza i sad se opusteno seta izmedju kaljeva sa cvecem,glodje,dovodi moju mamicu do ldila....Plasljiv je ,nema poverenja u ljude...drzim ga samog jer znam kojom se stravicnom brzinom oni razmnozavaju hehe..
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 9:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj prasac je opasno odomacio i potvrdio pravilo da ljubimci i gazde lice. potpuno lud! skace po kavezu, piljevina leti po sobi, prevrce hranu, vodu...kupili smo mu kamen da ostri zube ali on to i dalje radi samo na kartonu. bojimo se da ga pustamo napoljelje jer smo primetili da ima zelju da gricka i knjige i kablove. potpuno je sam sebi dovoljan. ne plasi nas se...mozda ga jedino nerviramo...

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
yara
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Avg 2006
Poruke: 12
Mesto: Celinac

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 05, 2008 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno umiljate zivotinjice nema sta!!
Istina kao sto kaze, ko ih nije imao nezna sta propusta...

_________________
Power by yara!!
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 06, 2008 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam morsko prase, zvao se Vlado Crying or Very sad
Uginuo je pre tri meseca, bio je jako bolestan, pocela je dlaka da mu otpada i zadnje nogice su mu se oduzele, nosila sam ga na infuziju tri dana ali mu nije bilo spasa! Posle toga nisma mogla nedelju dana da se oporavim! Nije bio divlji i mogla sam ceo dan da drzim otvoren kavez ili da pavam s anjim bez ikakvih problema!

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
yara
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Avg 2006
Poruke: 12
Mesto: Celinac

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 15, 2008 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ali drzite se one stare : Prase je prase xD

al istina Smile gica ko gica malo aljkavaa, ali je presweeet Smile

Vise o njima : http://morski-prasici.blogspot.com/

_________________
Power by yara!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Životinjsko carstvo ~ -> Morski prasici Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon