www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"Sponzoruse"
Strana 1, 2, 3 ... 37, 38, 39  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 02, 2004 12:00 am    Naslov poruke: "Sponzoruse" Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o ovom tipu zene?
Kad kazem rec sponzoruse PRVENSTVENO mislim na devojke koje naplacuju svoje usluge...
Kako gledate na to?Dali bih bili sa nekom devojkom tog tipa?
Pitanje za muskarce...
Mada i zenski deo moze da da svoje misljenje Rolling Eyes


 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 02, 2004 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sponzoruse...hmmm....o njima se moze diskutovati do besvesti!
Neko ih voli,neko ne...
Necu da lazem kada bih rekao da nikada nebi bio sa takvom devojkom.
Kada bih imao para tolko da se devojke lepe za mene zbog toga...verovatno vise nebi umeo da razlikujem kada se devojci svidjam zbog toga sta sam a ne zbog kinte. Normalno je devojci kupovati poklone...to je jedna divna stvar ali treba imati mere i u tome. Ako bi ona bila nezasita,verovatno bi je otero u tri lepe jer ne zelim nikome da izigravam bas tako...SPONZORA! Nisam ja dobrotvorna firma za brigu o jadnim malim napaljenim devojcicama! Mislim da mogu devojci da pruzim mnooooogo vise od vodanja po raznim mestima i placanja svega i svacega. Ona kojoj je samo do toga stalo meni ne treba.

Inace svako je zivi onako kako zeli pa boze mili...sva sreca postoje i sponzoruse! Barem ce oni nabudzeni kvazibiznismeni drzati podalje svoje rucice od normalnih devojaka jer se takvih devojaka najvise boje.
 
Iwan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 25 Dec 2003
Poruke: 279
Mesto: Frankfurt/nemacka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 02, 2004 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U sustini nemam nista protiv njih. budala je onaj ko ih sponzorise i jos pri tom misli da ga one vole
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 02, 2004 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brawo Iwane...kratko i jasno si to srocio!

TO je po onom sistemu..svaka roba ima svog kupca ili svaka krpa nadje zakrpu! Ima razlog zasto takve devojke uopste i postoje i ne treba ih osudjivati!
 
zvoncica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 05 Sep 2004
Poruke: 3839

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 02, 2004 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa te devojke sto naplacuju svoje usluge nisu sponzoruse one su k...e!!!

_________________
zvoncic@

Najvrednije i najlepse stvari na svetu ne mogu se videti ili dodirnuti.One se mogu samo osetiti srcem!!!
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 02, 2004 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste zvoncice....ali sponzoruse naplacuju svoje usluge robom a ne novcem! Mala je razlika ali u sustini se svodi na isto.
Biti Sponzorusa zvuci elegantnije nego BiiiiP pa se lakse vari.
 
Iwan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 25 Dec 2003
Poruke: 279
Mesto: Frankfurt/nemacka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 02, 2004 1:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa po meni su nekako BiiiiP postenije. npr. BiiiiP odmah kaze sta je i kako je....ta usluga kosta tolko i tolko. Dok sponzorusa maze oci partneru....ona ga voli...ali joj se tolko svidja to i to...i bas je tuzna sto nije u mogucnosti to kupiti
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 7:23 pm    Naslov poruke: "sponzoruse"??? Na vrh strane Na dno strane

sigurno ste mnogo culi o "sponzorusama", pa da Vas pitam sta o njima mislite, dal znate takve devojke ili dal ste sama jedna od njih?! Sta su motive tih cura da se tako ponasaju i dal ih razumete?? (to bi mene zanimalo, ukoliko neka cura ima komentar o tome)

Da bi i zene mogle da ucestvuju na ovoj temi, mozete slobodno reci dal vi znate mozda i muskarci sto se tako ponasaju i sta Vi mislite o tim devojkama?!

Evo jedan primer, koji se meni proslog leta desio...

Naime, bio sam u jednom kaficu u Kragujevcu sa najboljeg druga. Ja sam stalno slao SMS na drustvo u celoj zemlji i njega to iznerviralo pa me zamolio da ne vadim stalno mobitel iz dzepa, vec da ga stavim na sto! Njemu sam to vece uzeo pakovanje "Marlboro" koje su takodje bili na stolu.

Posle 5 minuta se pojavila jedna veoma zgodna plavusa i pitala me dal sme da nam se predruzi sa drugaricom. U prvom trenu nisam znao ni sta da kazem, pa je moj ortak reko da slobodno sedne. Popili smo pice i posle toga krenuli u setnju kroz park... u tokom te setnje sam malo razgovarao sa tom curom i na kraju mi jednostavno rekla: "Ajde slatkisu, da budem direktna, nisam do sad jos spavala sa "svabom" i platio si mi pice pa jel bi otisli kod tebe?!"

Ja sam je samo pogledao i poceo se smejati, jer sam do tad cuo o sponzorusama, ali nikad se nije pojavila u mom zivotu! Smile Da nisam imao tad curu, mozda bi i pristao na to (da budem iskren j** ga), ali nisam hteo da rizikujem vezu!

Dal se Vama nesto slicno desilo (nezavisno dal u ex-YU ili negde u inostranstvu) i kako ste reagovali???


Hajd da cujem Vase misljenje...


Poslednja prepravka: Jugović datum Uto Mar 08, 2005 7:32 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa da... imam u Novom Sadu komsinice bliznakinje su,godinu dana starije od mene,koje su sponzoruse...Znaci ne biraju ni kad ni sa kim,ni koliko je tom coveku godina i da li je ozenjen,apsolutno nikakvih prepreka nema za njih... Kao male smo se druzile ,odrasle smo zajedno,ali iskreno receno postale su mi odvratne od kako rade to sto rade... Inace su jako lepe devojke i jako mi je zao sto su takvim putem krenule...ali ako njima ne smeta,ne smeta ni meni... Inace nismo u kontaktu od kako sam ja ovde,znaci 9 godina...kad odem kuci mozda se nekad sretnemo i ne mogu da verujem koliko su se ofucale i promenile ... Sad

_________________
 
z-sveti-jovo-88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 231
Mesto: forced emigration

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da budem iskren to je se meni vec par puta desilo, mislim de se dosta cura pale na decke iz njemacke naprimjer, jedna kaze da smo mi iz vana moderni
i nekako pederski se oblacimo (pederski=sminkeri=

pozdrav
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, znam ih... ja sam jedna od njih Mr. Green

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

leggy je napisao/la sledeće:
Da, znam ih... ja sam jedna od njih Mr. Green


Hm, brate dobar si! Very Happy

Nego bi te zamolio da budes malo ozbiljan, jer me zanimaju motive tih cura i dal ste imali neko iskustvo!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> "Sponzoruse" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 37, 38, 39  sledeća
Strana 1 od 39

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon