www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"Sponzoruse"
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Pinki.funclub
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Sep 2008
Poruke: 173
Mesto: RS

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 14, 2008 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da ne!!!!
Za početak ... ništa dok je ne upoznaš bolje!!!!Svidja mi se ovo!!!



_________________
» . . . No dakle, tko si ti? - Dio
sam one sile što vječno želi
zlo, a vječno stvara dobro«.
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 15, 2008 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Po jerotiju sam i ja sponzoruša.

A gde sam ja to tebe nazvao sponzorusom? Ako si se pronasla u mojim recima, to je tvoj problem.
Citat:
^da li je to neko pravilo,da su sve sponzoruse atraktivne, ah..ima i onih manje atraktivnijih koje se vode istim motivima,koje iskoriscavaju "obicne" momke koliko god mogu. cak i manje dubok dzep izvrnu na drugu stranu.. i to je sponzorusa.

Aaaaa, polako se mi primicemo onoj mojoj teoriji. Razz
Sve cesce cujem majke kako savetuju svoje cerke da nadju nekog bogatog za udaju. Kazu: "Kad ti sve priusti, voleces ga kao nikog." Sto je najgore, to je sad postalo sasvim normalno. Confused

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 15, 2008 7:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
A gde sam ja to tebe nazvao sponzorusom? Ako si se pronasla u mojim recima, to je tvoj problem.



Pa očigledno ti je pogrešna teorija, jer ja to nisam. I ne, nisam mogla da se pronađem u tvojim rečima, jer dobro znam ko sam i šta sam. Ako sam sticala sa mužem bogatstvo, da li je to sponzoruša? Rolling Eyes
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 15, 2008 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:

A gde sam ja to tebe nazvao sponzorusom?

Evo, ovde Arrow
jerotije je napisao/la sledeće:
...Iz svog skromnog iskustva mogu da zakljucim da je svaka osoba zenskog pola u sustini sponzorusa.


Indirektno ali opet... Laughing Laughing
Cisto da ti malo osvezim pamcenje... Mr. Green

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 15, 2008 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:
jerotije je napisao/la sledeće:

A gde sam ja to tebe nazvao sponzorusom?

Evo, ovde Arrow
jerotije je napisao/la sledeće:
...Iz svog skromnog iskustva mogu da zakljucim da je svaka osoba zenskog pola u sustini sponzorusa.


Indirektno ali opet... Laughing Laughing
Cisto da ti malo osvezim pamcenje... Mr. Green



Na ovo se moram slatko nasmejati. Laughing hvala, Alexns, odavno mi nije bilo bolje raspoloženje.


U principu, ni malo jerotije u pravu, jer generalizuje stvari. I da, upravo me tu nazva sponzorušom, ne mogu da verujem da nisam videla to.
Shocked Shocked Shocked Shocked
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 16, 2008 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Ako sam sticala sa mužem bogatstvo, da li je to sponzoruša? roll:


Ne, ako radis zajedno sa muzem i dobijate istu platu...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 16, 2008 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:

aaaaa, polako se mi primicemo onoj mojoj teoriji. Razz
sve cesce cujem majke kako savetuju svoje cerke da nadju nekog bogatog za udaju. Kazu: "kad ti sve priusti, voleces ga kao nikog. " sto je najgore, to je sad postalo sasvim normalno. Confused


Ovdje se ( možda po prvi put na forumu Mr. Green ) moram složiti sa jerotijem. Ovo je točno i to je činjenica. Ja sam također to čula i imala prilike da vidim i slušam. Nekad su se cure krile kod frendica da se presvuku u šorčiće i topiće a sad tako -pred roditeljima- izlaze i oni ih još i bodre i govore da će samo tako naći momka! E, to morate priznati da je istina.

Ali, jerotije, prihvati samo i onu drugu stranu - nisu sve takve. Ima nas i koje volimo isto da se kratko obučemo , gola leđa ( znam, Alexns, znam ) a da opet to ne znači da tražimo sponzora ili ostalo. Atraktivne smo i ostalo ali ne zbog sponzora! Točka velika kao kuća Very Happy Very Happy

[Edit by :LOL:: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 17, 2008 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ali, jerotije, prihvati samo i onu drugu stranu - nisu sve takve. Ima nas i koje volimo isto da se kratko obučemo , gola leđa ( znam, Alexns, znam ) a da opet to ne znači da tražimo sponzora ili ostalo. Atraktivne smo i ostalo ali ne zbog sponzora! Točka velika kao kuća

Svaka je sponzorusa dok se ne dokaze suprotno. Razz Razz Razz

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
[Ohanzee]
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Sep 2008
Poruke: 491

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 17, 2008 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^^ e ovo gore je iskljucivo stvar ukusa Razz ... i sta sad? treba li raspravljati... naravno da ne...
sponzorusa ne prati, niti vodi... ona se vuce za svojim muskarcem... a da ne pricam o onome sto u vojsci zovu "U KORAK!!!"... je l da jerotije Very Happy

_________________
Kada počinjemo da verujemo u čuda?
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 17, 2008 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma sve su one ljudi Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 17, 2008 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko je zapravo sponzeruša "problem" društva? Po meni nimalo problem, nego jednostavno pojava u današnjem životu. Meni se, odkako se pojavila ova tema, mota po glavi pitanje, kako i zašto su se uopšte "pojavile" sponzeruše... Društvo je samo po sebi trulo, i sponzeruše su samo rezultat opšteg stanja u društvu danas. Dok sa jedne strane imamo nove bogataše, tatine sinove, takozvane "japije", sa druge strane imako "normalne" djevojke, koje se probijaju kroz život, a sa druge strane, imamo pojavu djevojaka koje su kao paket sa tim japijima i tatinim sinovima.

Anđela je spomenula, da ona npr nosi kratke suknjice, gola leđa i tako dalje, da li je to čini sponzerušom??? Koliko sam ja upoznat sa njom, mogu tvrditi da NE! Znaći, sponzerušu ne čini odjelo, nego njena osobina odnosno ponašanje.

Sa druge strane, imamo Queen, je li ona sponzeruša, što ima bogatom muža? Mislim da nije, ne vjerujem. Nekima jednostavno padne sikira u med (kraljice, nadam se da razumješ). Sponzerušama ne padne sikira u med, nego one padnu same, nema tu nikakvog alata... Jednostavno se traži bogat, manekenskog izgleda, dobra kola i ljetovanja na jahti, da bi se moglo ku*čiti pred rajom.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 17, 2008 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:

Svaka je sponzorusa dok se ne dokaze suprotno. Razz Razz Razz


Auuu.. Ne bih voljela bit ta cura koja ti se mora dokazivat . Daleko bilo.
Htjela sam ti lijepo objasniti, ali s tobom to ne ide. Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> "Sponzoruse" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39  sledeća
Strana 37 od 39

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon