www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ženska tašnica...
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Zemovka
Miss Domaći.de 2008
<font color=red><b>Miss Domaći.de 2008</b></font>



Godine: 36

Datum registracije: 28 Jan 2008
Poruke: 194

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 12, 2008 1:19 pm    Naslov poruke: Ženska tašnica... Na vrh strane Na dno strane

Cure da li dopustate da vam virnemo u tašnu/tašnicu... Very Happy

Muškarci nas optužuju da nosimo gomilu nepotrebnih stvari ali vi znate da nije tako...Iako je nekulturno preturati po torbi, sta je ono što se obavezno mora naći pri ruci..?

da pogađam: ogledalce, labelo, sjaj za usne, vlažne maramice, žvake, parfem, novčanik,mobilni, ključevi.... Very Happy Very Happy Very Happy



_________________
...dozvola za ljubav...
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 12, 2008 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U mojo torbici su uvjek ključevi, mobitel, ruž za usne, novčanik, dezodorans i tamboni Mr. Green
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 12, 2008 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jaoj, tasnica bas i nije izraz koji bih ja upotrebila,jer sam najcesce obesena nekim rancem ili nekom pooovecom torbekanjom Mr. Green sta u nju sve stane, ne mozete ni da zamislite.
ali da da,kljucevi,mobilni telefoni (da,pravim se faca i nosim nise od jednog), labelo (takodje vise komada, jer ne vodim racuna gde ih spustam pa sve sve nagomila na jednom mestu), olovke, blokce, knjigu, mp3 player, maramice.. i to je otprilike to.
p.s to je standardno u mojoj torbi Mr. Green
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 12, 2008 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nek optužuju, ja ne gvirim u tuđe ali ako hoće gvirnut kaj da mu radim.. ako je to toliko interesantno. a što nosim? mobitel i pare i ljučevi. ništa specijalno što ne nosi i drugi.
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 13, 2008 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne mogu reći da je torbica jer je to uvek ranac... a u njemu su uvek: mobilni telefon, novčanik, dokumenta (lična katra i dozvola), brdo maramica običnih i vlažnih i uvek je tu neki slatkiš i flašica vode ili soka za Radeta naravno Very Happy

_________________
~Duo de la muerte~
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 13, 2008 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja uvek sa sobom nosim mali ranac,ima tu svega,sminka,dokumenta,novac,maramice,kljucevi,mob,mp4 Rolling Eyes

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 13, 2008 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se redovno otelim vukuci torbu za 'dnevne potrebe'...tu su kljucevi, novcanik, mobilni, ponekad foto-aparat, moja svastara (debela ukoricena sveska bez koje bih i glavu izgubila), knjiga koju trenutno citam, olovke, naocare za sunce, zvake, obicno i neka cokoladica, jedan dzepic torbe je pun labela i ruzeva za usne, zatim su tu maramice i krema za ruke i jos po koja zenska potrepstina Mr. Green

kad su vecernje prilike u pitanju ogranicavam se na kljuceve, mobilni, novcanik i labelo Rolling Eyes

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 21, 2008 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa Idealna nosi skoro uvik one manje torbice al isto puno stane u nju Very Happy
A šta iman unutra- pa hm .... ulošci, tamponi, kondomi, autobusna karta, pokaz, pare, sjajilo, cigare ( od zadnjeg vrimena), maramice, novčanik, kemijsku, i to bi bilo to..Very Happy

a za vanka iman večernju torbicu - u nju ide puder, olovka, česalj i ključi, i naravno mobitel Mr. Green

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 23, 2008 6:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ah svasta..sta se ne nalazi je bolje pitanje Laughing ,al evo onih glavnih stvari: labelo,ruz,parfem(obicno),kljucevi od stana,senka,telefon.
 
kitty_88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 19 Feb 2008
Poruke: 44

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 25, 2008 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u mojoj torbici se obavezno mora nalaziti(nebitno jel vikend ili radni dan):mobitel, ključevi, maramice, žvakaće, parfem, novčanik, sjajilo i cristijan(cristian dior, tj. paletica s 5 sjenila i ogledalom)...

_________________
...ne kaj se zbog stvari koje te čine sretnim...
 
Vampirusa
Izabel di Mulen
<b>Izabel di Mulen</b>





Datum registracije: 09 Apr 2007
Poruke: 18892
Mesto: ... tamo gde ljubav počinje...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 03, 2008 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovako: novčanik, dva mobilna, rokovnik, ključevi, sjaj, vozačka, maramice, cigarete, nekoliko upaljača, hemijska olovka, neki slatkiš (obavezno), žvake, gomila nepotrebnih papirića... Wink

_________________
 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 22, 2008 6:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je torbica mala... Treba mi torbetina! Mr. Green

=> ogledalo, novčanik, mobitel, žvakaće, ona posudica s vodom za leće, labello, korektor, vlažne maramice, obične maramice, ključ od kuće, gumica za kosu, tamponi, olovka za oči, češalj, parfem, killerica za sreću... Uglavnom...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Ženska tašnica... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon