www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ronaldo
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 13, 2008 4:05 am    Naslov poruke: Ronaldo Na vrh strane Na dno strane

Evo danas sam bas procitao da Ronaldo planira da " okaci kopacke o klin " na kraju ove sezone ( link ) .. pa sam hteo da malo pricamo o ovom fudbaleru ..

Da cujem kakvo je vase misljenje o njemu ..



_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Vucinic88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jun 2007
Poruke: 169
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 13, 2008 12:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zmaj Mr. Green

_________________
***tezak je ovaj zivot***
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 13, 2008 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Steta sto odlazi .. ali znas kako .. svakoj legendi dodje kraj

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 13, 2008 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ufff, stric iz Italije je donosio kasete i CDe sa snimcima utakmica dok je bio u Interu...Ehhh, njega su one povrede kolena unakazile...igre pokazane u Barsi i prvo vreme u Interu su jednostavno neprevazidjene, savrshen napadac, savrshena kontrola lopte, shut, snaga...al eto, protiv prirode se ne moze...shteta ali stvarno je bio ubedljivo najbolji napadac na svetu.

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 14, 2008 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Do cuvenog finala Brazil - Francuska '98 koje Ronaldo nije igrao,jer su ga otrovali i jedva je pretekao (negde sam citao da nisu mogli da mu opipaju puls ... ) ronaldo je bio No.1. u svijetu,a onda je dosao u Inter i kola su krenula niz brdo...Za 5.sezona u Interu je odigrao 69.utakmica Confused znaci 14.po sezoni od mogucih 50 ( racunajuci i kup utakmice i ligu sampiona.) . A cinjenica je da doktori u Interu gledaju da igraca vrate sto prije na teren pa se igraci povrede na duze staze zadnji slucaj Luisa Himeneza koji je odigrao 20.min i obnovio povredu.

_________________
kokos
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 14, 2008 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nije bash bilo tako, kolko ja znam on je pauzirao od Oktobra/Novembra pa do kraja Aprila...Hmm, aj necu da greshim dushu al mislim da su ga namerno "pritisli" da se povredi odma na prvoj utakmici protiv Lacija ako me secanje ne vara...posle te druge povrede i godinu i po van terena dolazi Svetsko prvenstvo 2002 , bio je najbolji strelac...Prelazi u Real, opet manja pauza zbog povrede i opet je poceo da daje golove...ne kao pre ali...

btw. juce se opet povredio...ne bih da baksuziram ali...mislim da je to kraj karijere

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 15, 2008 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Galliani: "Ronie sta meglio"
Seedorf: "Temo sia la fine" ...

Galiani kaze da mu je bolje ,dok Sedorf nije optimista,a citao sam kako mu cale kaze da ce bit sve u redu,i da ce se vratiti na teren...ko zna dok ga ne vidim u tim nevjerujem ja Cool

_________________
kokos
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Ronaldo Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon