www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Hajduk ♥ Split
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fudbal ~
::  
Autor Poruka
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 15, 2008 8:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Utakmica dinamo- hajduk ipak završava 1-0 za dinamo, iako su i naši igrači pokazali zavidnu igru i dobru pripremu i kondiciju.
pogotkom glavom ivice vrdoljaka u 37' dinamo je slavio u najvećem hrvatskom derbiju.
iako su naši nogometaši imali čak i više od igre tijekom cijele utakmice, iskusnija domaća momčad nakon jednog prekida uspjela je doći do željenog pogotka i upisati tri nova boda.
najbolje prigode kod hajduka ubilježili su čop u 6', andrić u 20', 30' (kada je koch nogom jedva obranio udarac) i 50' (iz slobodnog udarca), milić u 79', te bušić u 90+2' kada se sam našao oči u oči s domaćim vratarom, ali mu i dopustio da mu se baci u noge, te tako upropasti najbolju hajdukovu šansu.
dinamo je pogodak postigao nakon prekida kojeg je izveo guela, a najviši u skoku i realizator bio je vrdoljak.
ostale prigode ubilježili su carlos u 9', mandžukić u 35' i etto u 48'.

nadalje .

jerkov podnio ostavku

zbog odluke skupštine da se plati dug hrvoju vukoviću, dosadašnji predsjednik hajduka željko jerkov podnio je neopozivu ostavku.
"gospodin nosić je dao nalog mimo moje volje, stoga nemam više pravo biti ovdje. Mislim da smo pokazali pravi put gdje hajduk treba ići, jer bi nakon stečajnog postupka bio zdrav, ne bi izgubio status prvoligaša, dogovorili smo to u hrvatskom nogometnom savezu. Plaćanje krki je direktno kršenje zakona republike hrvatske, a ja to neću činiti. " - kratak je bio sad veći bivši predsjednik kluba.

upravljanje kluba preuzima skupština, na čelu s gosp. Antom nosićem, koja je i prije dolaska željka jerkova vodila hajduk.

nadalje .

hajduk- šibenik 4-1

u prvoj utakmici drugog, odnosno trećeg dijela nogometnog prvenstva hrvatske, naši nogometaši nadigrali su goste sa šubićevca s visokih 4:1.
u susretu u kojem se moglo vidjeti mnogo dobrih poteza, driblinga, prigoda i udaraca na gol, hajdukovi igrači bili su super raspoloženi za igru, tako da je ovih oko 3. 000 gledatelja moglo uživati u atraktivnom nogometu.

gosti su pak prvi poveli. Strijelac je bio gabriel već u 7', nakon što je varvodić uspio obraniti udarac zeca iz blizine.
u 12' gosti su mogli i povećati vodstvo. Zec je "škaricama" zabio odličan pogodak, ali i pritom zakačio glavu buljata, tako da je sudac burilo dosudio slobodan udarac za hajduk.
u 18' hajduk poravnava. Nakon ubačaja verpakovskog loptu je u mrežu glavom zakucao nikola kalinić.
u 21' ponovno je šibenik mogao postići pogodak, ovog puta iz kaznenog udarca. Varvodić je srušio zeca, ali i potom obranio "jedanaesterac" frani vitaiću.
gabriel je propustio još jednu dobru prigodu za goste u 28'.
u 38' hajduk dolazi u vodstvo i preuzima konce igre u svoje ruke. U kaznenom prostoru šibenika srušen je kalinić, koji je sam i točan izvođač.

u poluvremenu su u svlačionici ostali gabrić i buljat, a u igri ulaze povratnici nakon ozljeda, živković i cernat.
u 50' majstorski pogodak marisa verpakovskisa. Primio je loptu na 25 metara od vrata gostiju, nanizao nekoliko "narančastih" igrača i plasirao loptu pored runje za 3:1.
slijedećih dvadesetak minuta šibenik je ponovno uspustavio ravnotežu u igru i bio opasan protivnik, ali hajduk je ipak taj koji postiže još jedan pogodak u 77'. Prekrasnim lob udarcem s nekih 20-tak metara srđan andrić prebacio je nekoliko igrača šibenika i vratara runju, te tako postigaio rijetko viđen pogodak.


sljedeća utakmica :p

19. 03. 08 ( 20,05)
varteks- hajduk



zasad trenutna lista jest :

1. Dinamo 58
2. Hajduk 40
3. Rijeka 39
4. Slaven b. 39
5. Osijek 32
6. Zadar 32
7. Cibalia 29
8. Zagreb 27
9. Šibenik 26
10. Varteks 23 25
11. Inter z. 23
12. Međimurje 11.




[Edit by Sascha336: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]



_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 15, 2008 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda i stignu taj dinamo jednog dana.....

_________________
kokos
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 16, 2008 2:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljubo085 je napisao/la sledeće:
Mozda i stignu taj dinamo jednog dana.....
Ma da, jednog dana kad pojeftini hrana.
Mr. Green
A pošto hrana ne pojeftinjuje ni ovo se neće desit.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 17, 2008 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko sam ja svatio u hrvatskoj ligi dinamo kupuje sve sto valja,ima najvise kesa,uvijek osvaja titule,cak je i kranjcara kupio od hajduka(negde sam tako cuo) za oko milion,a uvaljao ga za 20 mil.( sto i nije tako lose Very Happy ),i redovno pokusavaju da udju u ligu sampiona,mada ih standardno kao i nase klubove potera neki lerMa Very Happy al dobro to su vec druge teme necemo o tome,....uglavnom mislim da je dobro to sto se ne navija samo za jedan klub i to onaj jaci i bogatiji.

_________________
kokos
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 17, 2008 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljubo085 je napisao/la sledeće:
Koliko sam ja svatio u hrvatskoj ligi dinamo kupuje sve sto valja,ima najvise kesa,uvijek osvaja titule,cak je i kranjcara kupio od hajduka(negde sam tako cuo) za oko milion,a uvaljao ga za 20 mil.( sto i nije tako lose Very Happy ),i redovno pokusavaju da udju u ligu sampiona,mada ih standardno kao i nase klubove potera neki lerMa Very Happy al dobro to su vec druge teme necemo o tome,....uglavnom mislim da je dobro to sto se ne navija samo za jedan klub i to onaj jaci i bogatiji.


Pa Niko Kranjčar je iz Dinama prešao u Hajduk,a ne iz Hajduka u Dinamo.Znaš da je on ispaštao zbog orgijanja Darija Zahore,Luke Modrića,Dina Drpića i ''kompanije'' sa Nives Celzijus,Janicom Kostelić i Nikom Flajs(Mmmmm,Nika Flajs Laughing ) i da je isteran iz Dinama,2004. godine.I to mu je bio najpametniji potez u karijeri,mislim,prelazak u Hajduk.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 18, 2008 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znam da je bilo neko cimanje oko njega dal je preso legalno ili ne za nekih 1.5 miliona d o 2.miliona .... nebitno Very Happy

_________________
kokos
 
Bituse
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Nov 2008
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 9:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma Hajduk bice prvak 2008/2009.sada kada se budemo pojacali zgazit cemo purgere.
Mise nas kupuje srcem a ne novcem
 
zele95
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Dec 2008
Poruke: 4

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 23, 2008 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iz osijeka sam ali kao što znate svi koji nisu u kohorti u osijeku navijaju za hajduk...ja sam u kohorti ali poslije osijeka najdraži mi je hajduk i stvarno se nadam da će na poljudu stradat i dinamo i boysi
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 03, 2010 8:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bituse je napisao/la sledeće:
Ma Hajduk bice prvak 2008/2009.sada kada se budemo pojacali zgazit cemo purgere.
Mise nas kupuje srcem a ne novcem


Krk, shta bi? Razbishe oni vas, a ne vi njih! Opet vam oteshe titulu.
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 22, 2010 8:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Huligani ne miruju: Torcida dobila batine!

21. oktobar 2010. 20:12 > 20:17

Navijači Hajduka loše su se proveli u Sankt Peterburgu. Nekoliko navijača splitskog kluba završilo na ušivanju.

Pred utakmicu Lige Evrope između Zenita i Hajduka došlo je do više tuča na ulicama ovog ruskog grada. Navijači splitskog kluba, koji važe za ekstremnije, mnogo gore su prošli protiv brojčano nadmoćnijeg protivnika.

Nekoliko pripadnika Torcide je povređeno, a u toku dana pojavila se informacija da je šest navijača zadobilo teže povrede i da su završili na ušivanju.

Prvi incident izbio je na recepciji hotela "Dostojevski" gde je 20-ak navijača Zenita sačekalo pristalice Hajduka među kojima je bilo i starijih ljudi. Daleko žešći sukob dogodio se nešto kasnije ispred menjačnice u blizini hotela. Oko 50-ak navijača hrvatskog kluba sačekala je veća grupa Zenitovih. Deblji kraj izvukli su Splićani, koji su ostali bez nekoliko zastava i bubnjeva.

U Sankt Peterburg došlo je oko 400 hajdukovaca, a unapred se znalo da će biti smešteni u hotelu "Dostojevcki". Zakazala je ruska policija koja je tromom reakcijom domaćim huliganima omogućila da napadnu Splićane, a intervencija je usledila tek kada su Zenitovi navijači pobegli.

U toku dana situacija se smirila, a Torcidu je čuvalo jako obezbeđenje.

(MONDO)

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 16, 2010 8:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

UEFA "čestitala" Novu godinu Hajduku

15. decembar 2010. 16:52 > 17:15

Splitski Hajduk ponovo je kažnjen zbog izgreda svojih navijača. U "božićnoj čestitki" iz Niona piše: "Ugodni praznici, platite 35.000 evra".

Klubovi iz regiona bivše Jugoslavije pune li pune kasu UEFA zbog budalaština sopstvenih navijača.

Splitski Hajduk ponovo je novčano kažnjen zbog izgreda svojih navijača, na utakmici u Atini protiv AEK-a u Ligi Evrope. Suma koja iz Splita treba da "legne" na račun UEFA iznosi 35.000 evra.

Splitska Torcida se tada sukobila sa grčkom policijom pre početka meča, a sve zbog toga što su hteli da napuste tribine i sukobe se sa navijačima AEK-a koji su im u tom trenutku razbijali autobuse.

Ova suma nadovezuje se na 60.000 evra koje je Hajduk morao da plati zbog propusta u organizaciji meča sa Anderlehtom na Poljudu (pirotehnika, prekid), potom 20.000 evra zbog istih razloga tokom meča sa rumunskom Unireom...Na ovu cifru treba dodati i 12.000 evra zbog žutih kartona koje su igrači dobili u dvomeču sa bukureštanskim Dinamom i zbog propusta u organizaciji revanša u Poljudu.

Dakle, ukupno 127.000 evra.

A na sve to, hrvatski mediji ističu da je hrvatski velikan pred bankrotom!

Portal Index.hr navodi da je Hajduk u prvih šest meseci ove godine zabeležio gubitak od 1,5 miliona evra i da bi ovim tempom dug splitskih "bilih" mogao da dostigne više od pet miliona evra.

Budućnost Hajduka je vrlo tmurna. Ova sezona je gotovo izgubljena. Ispao je iz Evrope, nema više šansi za hrvatski kup, Dinamo ima solidnu bodovnu zalihu pred nastavak prolećnog dela prvenstva, za igrače se niko ne interesuje, što će reći nema ni prodaje ni priliva sredstava, sponzora ni od korova...

(MONDO)

_________________
I C E M A N
 
pobro29
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jan 2009
Poruke: 9

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2011 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nakon pobjede u Zadru Hajduk se približio Dinamu na 5 bodova, naprid bili u godini slavlja 100 godina postojanja do titule prvaka

_________________
ŽIVOT JE LIJEP
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fudbal ~ -> Hajduk ♥ Split Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon