www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sexualni Problemi Teenager-a, Žalosno
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 15, 2008 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jecika_84 je napisao/la sledeće:


Citat:
* Primijetila sam da na reklamama za uloške uvijek bude neka plava tekućina, a meni curi crveno.. Jesam li normalna?


ma da li je ovo moguće.. Shocked Shocked Shocked



Ko shto dameski rece i ja znam par koji su namerno pisali "pisamca" za casopise Razz
To ti dodje kao poruke za radio "Sin majci posvecuje dve pesme od Baje - Zatvor i od Cece - Necu dugo" Razz

A ponekad i sami urednici smishljaju zato shto smisle zanimljive odgovore.



_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 17, 2008 7:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Code:
* Bok! Imam 11 godina. U trećem mjesecu ove godine primjetila sam da kad stavim ruku na trbuh, osjetim neko kucanje oko pupka. Mislila sam da sam možda trudna. Užasno se bojim trudnoće!!! Nisam još nikad imala decka, a kamoli da sam spavala s njim, al mislim da sam trudna jer to kucanje osjetim točno oko pupka. Je li moguće da sam trudna ako sam se samozadovoljavala ili to uopće nema veze sa trudnoćom…


ovo sam licno procitala u casopisu TEEN iz Hrvatske...Imam cak i sliku!

E sad, ovo nije smesno, nego mnogo zalosno. To je iz razloga sto se deca boje da pitaju roditelje o seksu...I jos mislim da je to ono sto su neki roditelji mnogo strogi pa dolazi do onoga kao iz filma Mean Girls "If you have sex you'll get pregnant and DIE". Govore deci svasta samo da ne bi imali seksualne odnose, iako na kraju oni ostanu glupi, jer pitaju takva pitanja po novinama jer ih zanima...a nemaju koga drugog da pitaju.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 17, 2008 9:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

.........smesno...veoma

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 17, 2008 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:


A ponekad i sami urednici smishljaju zato shto smisle zanimljive odgovore.


Stari trik koji uvijek upali. Koristi se još od vremena Modre Laste i rubrike "Pitajte Lastana" (ako se itko ovdje toga sjeća).

Prije koju godinu na netu sam naletio na text koji govori da je preko 90 posto pisama "uredništvu" zapravo falsifikat koji koristi tome da "novine" budu zanimljivije. Tako i ovo u ovom topiku, čini mi se...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 17, 2008 12:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
* Bok! Imam 11 godina. U trećem mjesecu ove godine primjetila sam da kad stavim ruku na trbuh, osjetim neko kucanje oko pupka. Mislila sam da sam možda trudna. Užasno se bojim trudnoće!!! Nisam još nikad imala decka, a kamoli da sam spavala s njim, al mislim da sam trudna jer to kucanje osjetim točno oko pupka. Je li moguće da sam trudna ako sam se samozadovoljavala ili to uopće nema veze sa trudnoćom…


Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes auf!!!!

tragi-komicno Mr. Green

a o izmisljanju problema i texta, nemam sta da dodam, to je opste poznata cinjenica...

Draga Saveta... bla bla bla bla bla bla bla bla Mr. Green
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 17, 2008 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahahhahahahahahah...odavno se nisam ovako smejala..... Very Happy Laughing

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 18, 2008 3:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je stvarno zalosno. Bas mi je zao sto su neki glupi i ne informisani.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
sansei
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2007
Poruke: 89
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 18, 2008 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne mogu vjerovati Shocked Shocked
prije bih rekao da je to sve obradio urednik nago da su ovo bila bas pisma omladine,ali ako su ovo svarna pitanja onda ovo je prezalosno.
iako sam se ubio od smjeha citajuci to ne mjenja cinjenicu da je ovo tuzno.

_________________
biti pokoren,a vladati osvajacem- najveca je zenska vrlina!
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 19, 2008 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahahahahahahahahahahahahahaha...........

Jos jedan dokaz da je ljudska glupost neogranicena...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 19, 2008 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^nije to glupost.to je prosto neobavestenost.
deca(da deca ) se stide da pitaju kad nesto ne znaju,narocito kada je sex u pitanju. to je ipak tabu. bar u tom nekom dobu 12-13 god. znam da sada sve mladji ulaze u sexualne odnose,ali ipak i pre toga treba da se zapitaju sta je sta i kako se sta radi i sta cemu sluzi Mr. Green
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 20, 2008 9:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako nista drugo, danas postoji internet i postoji toliko knjiga o tome. I to ne samo strucna literatura nego i knjige o sexu pisane za decu tih godina. Ovo je glupost. U danasnje vreme mogu i sami da se obrazuju i obaveste...

Znam kako sam se ja snalazio u tim godinama i ovakve mi gluposti nisu padale na pamet...

Glupost je ne pitati nego raditi nesto na svoju ruku i posle traziti savete u okusaju da se to ispravi...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 20, 2008 12:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^pa,vidis,oni jesu pitali, tome se ovde i smejemo Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Sexualni Problemi Teenager-a, Žalosno Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon