www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sexualni Problemi Teenager-a, Žalosno
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Hellbringer
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 113

Datum registracije: 30 Maj 2007
Poruke: 285
Mesto: za sankom

japan.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 24, 2008 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je tragedija jer ne vidim komediju.

 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 24, 2008 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^hmm,tako nekako.cak i da su gore postavljeni problemi puka izmisljnotina,opet...to je neko morao napisati..nasaliti se tako grubo. cisto ruglo..
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 24, 2008 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bih da skrecem sa teme ali...smishljao sam i grublje shale Razz nisam dzaba pisao ovo Wink

ljudima kad je dosadno obicno znaju da prave shale na racun svoje profesije jer su u to najvishe upoznati i jednostavno znaju shta je "najcrnje" .. pa eto tako i "drage Savete" samo shto ovde eto ima takav ton... Wink

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 26, 2008 4:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked Shocked Shocked

Ova tema bi trebala promeniti ime u " Sirotinjo i Bogu si teska " .. pa da li je ovo moguce ljudi moji da ovako tinejdzeri razmisljaju i da se ovo dogadja a da drzava o tome ne radi nista ..

Da li je isto tako moguce da je sve vise i vise dece ( ne znam kako drugacije da ih nazovem ) koji se obracaju " strucnjacima " za pomoc u vezi necega sto je toliko sramno i toliko ponizno da se ne bi trebalo ni pricati o tome.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 26, 2008 12:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boky ja tebe ne razumem? Sta je sve tu sramno i ponizno?
Sramno je samo to neznanje dece. O tome kako oni "definisu" prevaru i ostalo..to je do samog coveka. Nazalost poznajem mnogo ucenije i stasitije ljude koji neka moralna nacela prosto nemaju ili ih se ne ticu.
A o cemu se to ne treba pricati?
O tome da ovaj problem ne postoji? Da se ja licno pitam o ovome bi se pricalo na sav glas. Da,da. na sva zvona.
Pa valjda ce se neko setiti da problemu pristupi sa prave strane.

Procitah gore u vestima, da je sve vise osnovaca koji upraznjavaju sex, hmm alarmantno zar ne?
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 26, 2008 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa znas kako ... sramota je u tome sto ti roditelji koji odgajaju tu decu verovatno i ne znaju gde su im deca i sta ta deca rade a onda par meseci kasnije dete skupi hrabrosti da kaze tati ili mami da vise nije nevina ( bar po njenom misljenju ) ... po mome tu najvecu gresku imaju roditelji koji uopste ne prate tu decu.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 26, 2008 4:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boky je napisao/la sledeće:
Pa znas kako ... sramota je u tome sto ti roditelji koji odgajaju tu decu verovatno i ne znaju gde su im deca i sta ta deca rade a onda par meseci kasnije dete skupi hrabrosti da kaze tati ili mami da vise nije nevina ( bar po njenom misljenju )


Zapravo u poslednje vreme se ne javlja to nego trudnoca. Znash ono, isto ko shto pishe na alarmima za pozare "Koristiti samo u slucaju krajnje nuzde" takav je obostrano odnos i dece prema roditeljima i roditelja prema deci.

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
RomEo_90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Sep 2007
Poruke: 338
Mesto: Loznica/Malmö

sweden.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 04, 2008 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi, ajde da kazemo da je ovo izmisljeno, ali kao sto rece ona korisnica sa prelepim avatarom Very Happy neke od ovih izjava su se pojavljivale i u pravim novinama. Sad, ja stvarno ne znam sta da kazem, osim da mislim da je ovo jednostavno takvo vreme da se ljudi stide da pitaju, jer, svi znamo kako drustvo ismeva cim neko ne zna neke, takoreci, banalne stvari. Niko od nas se nije naucen rodio. Ali, nekad se moglo pitati. Sad ne. Jer, ja mislim da je pre minimun 5 godina ( tad sam ja usao u pubertet ), bilo mnogo lakse i manje sramota pitati, informisati se, dobiti odgovor, i ne plasiti se neznanja. A to sto izmisljaju ta pisma - samo docaravaju sliku kako su svi nasi tinejdzeri glupi, narkomani, drogerasi, i da ne nabrajam dalje.
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 13, 2008 7:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno mislim da nisu roditelji ti koji su krivi. Suviše se svaljuje krivica na roditelje. Šta? Jel treba da postoji termin za pričanje o sexu? "Hajdemo, deco, u petak u 17h svi budite u dnevnoj sobi da vam vasa mama kaze nesto vise o penetraciji, dr-anju, pozama, trudnoći, tableticama... Upoznacu vas i sa terminima poput "blow job", "masturbacija", "doggy style", itd, itd.". Tako treba da bude? Neke stvari treba sam da saznaš. Ako zaista želišnešto, snaći ćeš se kako teorijski da saznaš to. Nisu ni deca glupa koliko se prave. Tako im odgovara i hajdemo...

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 14, 2008 8:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^
e sad ga i ti pretera, zaboga malac pa odakle ti ideja da tako razgovaraju roditelji sa decom. NIko ne kaze da treba da budu toliko explicitni vec da razgovarajusa decom. Kapiras? DA deca znaju da mogu da im pridju cak i sa tim skakljivim pitanjima. Da nisu sve pcelice i cvece,da decu ne donose rode i da ne rastu u kupusu Razz
Citat:
Šta? Jel treba da postoji termin za pričanje o sexu?

da treba da postoji. ne u 17h, ne posle rucka,vec kad deca udju u pubertet i kad roditelj primeti tj oseti da je trenutak. Mozda posle neke zesce scene na filmu ili neke reklame ili..
I ne, deca neke stvari ne treba sami da istrazuju.
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 10:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da nije stvar u roditeljima, nego u deci. Pa postoji milion nacina da se raspitaju o svemu sto ih zanima, net, knjige... Roditelji verovatno misle da deca sa 12 godina i ne razmisljaju o sexu i da je rano da pricaju o tome. Nekako i mogu da razumem da neko tog uzrasta postavlja tako glupa pitanja. Ali ne shvatam devojke od 18 godina koje ne znaju neke stvari... I ja sam citala po novinama ovakva pitanja i slatko se smejala...

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 18, 2008 4:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, ne verujem da je ovo istinito, mislim da je zezancija. Mr. Green Laughing

Kad poverujem mozda napisem nesto drugo, za sad samo ovo imam da kazem. Shocked
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Sexualni Problemi Teenager-a, Žalosno Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon