www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sexualni Problemi Teenager-a, Žalosno
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 20, 2008 4:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se...

Al kao sto sam vec napisao, prvo treba pitati, odnosno raspitati se pa onda raditi...

ok, ne vazi za sve teze sa pocetka, al za vecinu vazi...



_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 20, 2008 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok.Jasno mi je,ali sta je pisac htio da kaze?????????Psihologija i problemi drustva.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 21, 2008 9:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smatram da su ovo pisala djeca iz za*ebancije. Tesko mi je da povjerujem da su toliko neobavesteni...
 
DimitrijeR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Feb 2008
Poruke: 76

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 21, 2008 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked
veoma neobrazovana omladina!
treba li nesto da govori to sto uglavnom devojcice imaju problem i sto uglavnom postoji strah od trudnoce? a polne bolesti (mozda se jednom pominje)?

veoma zabrinjavajuce.
 
jcona13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 72

Datum registracije: 20 Okt 2007
Poruke: 29
Mesto: Majdanpek

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 12, 2008 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro je to što ste postovali ovaj problem seksualne pismenosti kod mladih. Meni ni pod razno nije smešno ali nije ni žalosno. Mnogo više mi liči na zatucanost, da ne kažem glupost, i to ne samo zaslugom mladih već celog društva. Sva pitanja do poslednjeg imali smo i to čak isključivo u pismenoj formi pre 5 godina kada smo organizovali u gimnaziji okrugli sto sa temom: Da li uvesti seksualno vaspitanje u obrazovanju ili ne. Valjda je jasno koliko je omladina seksualno pismena /nisu ni njihovi roditelji pismeni/ kad niti jedan učenik od I do IV godine gimnazije nije smeo da postavi pitanje javno nego su pitanja dostavljali napisana na papiru. Danas to nije tako drastično jer imamo savetovalište za reproduktivno zdravlje mladih, ali u koje nažalost našu, njiovu i politiku države, savetovalište je ugašeno ili posetilaca nema. Istočna Srbija o kojoj govorim ima veliki broj maloletničkih brakova, oved deca gaje decu i šta očekujete od seksualne pismenosti.
Najviše sam ljut na političare koji su sa malo mozga brzo prihvatili uvodjenje veronauke u školu nego što su se ikada izjasnili za uvodjenje sekulanog obrazovanja. Nije im jasno, jeli vama jasno, da se ovim vaspitanjem uči kako se prave ljudi ane predmeti i da su greške neoprostive, sa dalekosežnim posledicama. Verovatni i vi imate neke predloge a ne samoda konstatujete da smo nepismeni, i da se snejemo kome, sebi?

_________________
Ako stojim u uglu sobe ne moram ni po koju cenu da razmisljam o belom medvedu.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 13, 2008 8:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Najviše sam ljut na političare koji su sa malo mozga brzo prihvatili uvodjenje veronauke u školu nego što su se ikada izjasnili za uvodjenje sekulanog obrazovanja.

ovo mi je malo zaslo za oko? ako nije problem da se to malo pojasni,jer ja ne vidim nista lose u uvodjenju veronauke u skole? sta vise,meni je zao sto sada ja nemam tu sansu da naucim nesto vise. Elem,nije to tema ovde. Mogu svakako da osudim i drustvo,roditelje i ostale sto se tice sexualnog neobrazovanja i postavljanju tj odrzavanju svih tabua. Ja sam se nekako "snalazila" citala novine, kasnije po netu, razgovor sa starijima (odabranim starijim osobama) i takoc..
 
jcona13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 72

Datum registracije: 20 Okt 2007
Poruke: 29
Mesto: Majdanpek

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 14, 2008 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam ništa protiv veronauke i uvodjenje iste u školu, ali ako ste upoznati sa ishodima vaspitnog procesa maturanata gimnazije, zacrtanih u dokumentima ministrastva obrazovanja, možete primetiti sledeće: svo ostali predmeti su uskladjenji sa matarijalističkim pogledom na svet, sa dijalektikom u procesu zaključivanja, a ovde imamo jedan novi predmet koji se zove veronauka ali nije nauka, onda može da se zove drugojačije. Ovako potpuno su u pravu i oni koji pored psihologa mogu da dobiju diplomu parapsihologa, fizičara - parafizičar - vidite jednu stvar u obrazovnom procesu se mladom čoveku nudi "spliting" rascepljena ili dvostruka poruka da je moguće i jedno i drugo. I evolucionizam i kreacionizam - pa ja kao učenik koji posećuje časove veronauke mogu slobodno svom profesoru psihologije recimo da kažem - ma nemojte o Frojdu to je skandalozno ja njega ne želim da čitam i normalno je da mu ne možete ni dati ocenu. Ne možete mu ni dati jedinicu. To se u vaspitnom obrascu roditelja naziva splitingom i to je osnov za nadgradnju shizofrene strukture ličnosti. Uostalom možda vi sa druge strane to vidite drugojačije - a to je vaše pravo, ja ovo iz prakse i iz analize u psihoterapiji mladih zavisnika, i adolescentnih kriza.

_________________
Ako stojim u uglu sobe ne moram ni po koju cenu da razmisljam o belom medvedu.
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 16, 2008 6:22 pm    Naslov poruke: Re: Sexualni Problemi Teenager-a, Žalosno Na vrh strane Na dno strane

srpkinjica je napisao/la sledeće:

* Spavala sam s dečkovim bratom, da li se to smatra varanjem?


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
nemam komentara za ovo!!!
 
bokiskroz
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Dec 2007
Poruke: 296
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 14, 2008 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma sve su izjave urnebesne, citam ih po drugi put i smejem se kao malo dete! Very Happy
Ok, ok, sve je to problem, ali se svako snalazi na svoj nacin da sazna ono sto ga zanima! Mene jedino interesuje: da li sam ja sa 10 - 11 godina vec poceo sa se samozadovoljavam???? Ili mi to deluje jako daleko od sad?
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 14, 2008 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da su sve ovo pisali iz zezancije, dobro možda jedno, dva primera su istinita, al ja mislim da je ostalo izmišljotina......a da je istina, u svakom slučaju, žalostno...

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
bokiskroz
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Dec 2007
Poruke: 296
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 14, 2008 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda, ali danas sam pricao sa svojom drugaricom o tome... Kad je ona bila mladja, njenim drugaricama su svakakve stvari padale na pamet. A i njoj, sigurno, samo sto nije imala herca da mi prizna. Doduse, siguran sam da nisu bile bas toliko nastrane.
 
dusica014
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 24 Apr 2008
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 24, 2008 10:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tragikomicno, zaista!



[Edit by :LOL:: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Sexualni Problemi Teenager-a, Žalosno Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon