www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Robert de Niro vs Al Pacino
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  

Robert de Niro vs Al Pacino
Robert de Niro
32%
 32%  [ 8 ]
Al Pacino
68%
 68%  [ 17 ]
Ukupno glasova : 25

Autor Poruka
pipezos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 60

Datum registracije: 06 Maj 2008
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 21, 2008 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neznam razlika je u neznatnim nijansama
Velikani, obojica
Licno za nijansu PACINO



_________________
Niko nije savršen
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 09, 2008 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma al pacino,najaci je lik Wink

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 05, 2008 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Al pacino,svaku je ulogu odlichno odigrao Wink

_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 09, 2008 10:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo sad jedva cekam njihov drugi zajednicki film, pa da onda ponovo uporedjujem ko je glavna faca Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
dirty_angel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 70
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 20, 2008 8:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednoglasno al pacino Very Happy
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 17, 2009 3:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ovo nije fer.kako se odlučiti paćino-de niro.
ali ajde recimo paćino,samo što je glumio u lice sa ožiljkom.
mada neznam dali bi taj film uopšte bio kakav jeste da on nije glumio.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 17, 2009 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Robert De Niro.On mi je jedan od najboljih glumaca od kad sam ga prvi put gledala.Sviđaju mi se njegovi filmovi, njegova gluma, a i on sam nečim zrači.Zapravo mi nikad nije bilo jasno zašto svi forsiraju tog Pacina Rolling Eyes Meni se on ne sviđa ni u kojem pogledu.po meni njegova gluma ne iskače ništa posbno.Jednostavno taj tip nije uspio doć do mene, a De Niro je.Hm..nije mi čak jasno ni zašto se žene pale na tog Pacina Rolling Eyes

_________________
 
anabila
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 28 Jul 2007
Poruke: 395

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 17, 2009 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Al Pacino jer je bolji glumac, karizmatican je...
a i bolje izgleda
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 12, 2009 12:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

De niro ... svaki njegov film je extra... volim i ovog da gledam pacina ali De niro nekako mi je bolji... Kao sto rekoh filmovi su mu vrh.

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 06, 2009 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poison je napisao/la sledeće:
Robert De Niro.On mi je jedan od najboljih glumaca od kad sam ga prvi put gledala.Sviđaju mi se njegovi filmovi, njegova gluma, a i on sam nečim zrači.Zapravo mi nikad nije bilo jasno zašto svi forsiraju tog Pacina Rolling Eyes Meni se on ne sviđa ni u kojem pogledu.po meni njegova gluma ne iskače ništa posbno.Jednostavno taj tip nije uspio doć do mene, a De Niro je.Hm..nije mi čak jasno ni zašto se žene pale na tog Pacina Rolling Eyes



Slozila bi se u potpunosti. De Niro je predobar glumac, i šta je rekla Poison zrači nečim ... Wink
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 21, 2009 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dva jako kvalitetna glumca u kvalitetnim filmovima, ma gdje bas njih dvojicu da nadjes za poredit ali kada vec moram da biram, svakako De Niro. U njemu postoji sve ono sto mi zene inace volimo, kako to kazu "okrutni grubijan mekog srca." Harizmatika kojom zraci je previse jaka da bi joj odoljela.
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 21, 2009 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Confused tesko da se odlucim za jednog....ali neka bude Al Pacino ipak cisto zbog kuma i scarface...te uloge je majstorski "odradio"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Robert de Niro vs Al Pacino Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon