www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kad momak pocne da ispituje...
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 18, 2008 1:01 am    Naslov poruke: kad momak pocne da ispituje... Na vrh strane Na dno strane

nikad ne znam sta da radim i kako da se ponasam kad se nadjem u ovoj situaciji,pa stalno izmisljam neke gluposti.a lose lazem,i ne volim da ga lazem...nikad ga ne lazem...
evo sta je u pitanju
desava se svakog meseca,traje oko sedam dana..devojke,mislim da znate o cemu govorim!!!I jos kad me pita"sto si tako nervozna?A zasto te boli stomak toliko,jesi li isla kod doktora?" ili daje predloge da idemo na bazen,itd....
a ja nigde ne mogu!!!
Obadvoje smo tinejdzeri,ne znam da li zna za "devojacki problem"(kako ja to zovem),ali nemam nameru da mu sve to objasnjavam!!!Ionako se poprilicno stidim i grozno osecam tih sedam dana.
Samo ne znam kako da izbegnem pitanja,dakle..imate neke ideje?


 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 18, 2008 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

menstruacija je nesto sto svaka zdrava devojka ima i za sta svaki normalan decko zna...nicega nemas da se stidis niti je to nesto sto bi trebalo da krijes...sledeci put kad dobijes, a decko krene da te 'ispituje' objasni mu o cemu se radi...ocigledno je da mu je stalo do tebe i da je zabrinut pa laganjem slabo sta mozes postici...samo hrabro Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 18, 2008 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala ti..mada tesko da cu ja ikada skupiti hrabrosti za to..a ne znam ni odakle bih pocela
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 18, 2008 8:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

objasni mu, ne trebas se stideti toga Wink
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 18, 2008 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to nije devojacki problem vec sastavni deo zivota svake devojke/zene, prema tome, ako ste dovoljno zreli da budete u vezi, onda sedite i porazgovarajte, ne verujem da decko bas nema pojma o tome

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 19, 2008 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kada te lijepo pita, ti mu kažeš da ne možeš jer imaš menstruaciju. znam da ti zvuči da je lako reći, možda ti i ne zvuči, ali čuj, bolje je da mu kažeš tako nego da i samu sebe mučiš, pa to je kao što kaže dameski dio života, ajme, pa kad - tad će doznati, naučiti, skužiti, prihvatiti to.
znaju dečki o tome, zato slobodno, samo naprijed!
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 19, 2008 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dve reci- ne mogu,dobila sam Mr. Green
a on ce skapirati! nema cega da se stidis. apsolutno. Cool samo napred Smile))
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 25, 2008 9:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

normalno reci dobila sam tetku,ako neces nesto drugo,to je normalna stvar Razz

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
kitty_88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 19 Feb 2008
Poruke: 44

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 25, 2008 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

reci mu otvoreno, ne treba ti biti bed... nismo mi krive zbog toga, jednostavno je tako... Rolling Eyes i muški to shvaćaju kao skroz normalnu stvar. moj zadnji dečko je čak više pazio od mene kad trebam dobiti... Laughing tak da... ne opterećuj se s tim... Wink

_________________
...ne kaj se zbog stvari koje te čine sretnim...
 
Neozbiljna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 29 Feb 2008
Poruke: 21
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 01, 2008 10:48 pm    Naslov poruke: oooo Na vrh strane Na dno strane

Zar si ozbiljna kada kazes da te je sramota?OK,neko to zove gosti iz crvenke,neko posteda.Cinjenica je jedna krvava nedelja pred tobom a ti u bedeku!Ma daj opusti se i shvati da si zena pa ne trebas se stideti toga a on ce svakako razumeti veruj mi!

_________________
STA BIH JA BEZ SAME SEBE!
 
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 02, 2008 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sa neozbiljnom Wink

_________________

--_make love not war_--
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 04, 2008 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izvini, ali sad se slatko nasmejah! Nemojte da mi zamerite! Kad sam videla naslov svasta mi je proslo kroz glavu..
Pa kazi mu lepo, nema sta da te bude sramota!

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> kad momak pocne da ispituje... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon