www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Imate devojku a juri/ jure vas i druga/druge.......
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
ivance85
.::Cicos Macos::.
<b>.::Cicos Macos::.</b>



Godine: 39

Datum registracije: 17 Feb 2008
Poruke: 1252
Mesto: Srbija

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 20, 2008 7:12 pm    Naslov poruke: Imate devojku a juri/ jure vas i druga/druge....... Na vrh strane Na dno strane

Pristati na druge pored svoje devojke ili ne? Prevariti ili neprevariti svoju devojku? Sta bih ste radili u toj situaci?

 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 21, 2008 3:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam potrebe da varam.

Sve zavisi u kakvoj si situaciji. Ako je samo prolazna veza, avantura, nista ozbiljno, onda ako bas moras da varas onda varaj, mada je bolje raskinuti pa pokupiti, lakse ce biti svima.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 21, 2008 3:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako sam u vezi, u vezi sam .. osecanja prema osobama ne mogu da skrijem ali dok sam u vezi uvek idem ka tome da osoba koja zeli nesto vise od samo price zna da sam u vezi sa devojkom ako sam vec u vezi

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 21, 2008 5:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam "zauzet", ne želim da imam još jednu devojku. Teško je sedeti na dve stolice.

Ivanče, ajde budi malo precizniji. Imamo negde temu o tome kako kad smo sami ni jedna devojka nam sama ne prilazi, a kad smo u vezi - odmah nagrnu. Rolling Eyes

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
ivance85
.::Cicos Macos::.
<b>.::Cicos Macos::.</b>



Godine: 39

Datum registracije: 17 Feb 2008
Poruke: 1252
Mesto: Srbija

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 21, 2008 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

coco_bill bas se o tome i radi sa jednom malom sam trenutno u semi nije nista ozbiljno ona nas vidi vec kao momka i devojku i ako zna da ja to negledam ili nevidim tako. e a fora je u tim odkad sam sa njom u semi sve devojke se javljaju i zele sve i svasta neke vezu neke aferu neke ovo neke ono pa tako da neznam sta bi tu pravilo bilo a sta ne!? Very Happy
 
cheda88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 104
Mesto: BEOGRAD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 28, 2008 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad kod mogu koketiram
ali devijki ne varam

_________________
bludnik
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 01, 2008 10:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uvek drzim odnose s drugim devojkama na rastojanju kad imam devojku d ane bi doslo do nezeljenih posledica,tako da niakd ne bi prevario svoju devojku niti bi se upustao u nesto takvo,...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 04, 2008 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa... u tim situacijama biram da ne prilazimo mnogo blizu jedno drugom...
Sve mi se cini da ako postoji neko malo interesovanje, moze da se razvije nesto vise...
i dok pisem ovaj post, ko zna koliko se devojaka interesuje za mene (ala zvucim prepotentno Very Happy )...toga ce uvek biti... ne bih mogao da garantujem da me ni jedna nikada nece zainteresovati... ali, mogu da sa svojom devojkom gradim sto bolji odnos koji ce smanjiti mogucnost da se takve stvari desavaju...
halapljiv nisam... niti verujem da bih mogao na dve stolice... tacnije ne mogu na dve stolice, proverio sam...
ranije je bilo tako i bice... odluka o prihvatanju "ponude" iskljucivo zavisi od veze u kojoj sam i nicega vise...
ne zavisi od nivoa adrenalina u krvi ili teznjom za sto vecim brojem reckica...

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Jale21
Mister Domaći.de 2007
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 39

Datum registracije: 16 Okt 2005
Poruke: 1218
Mesto: I nocas ja cu da te, cuvam dok spavas, i ljubim tamo gdje najvise volis, dok sanjas...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 07, 2008 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja teorija ide ovako...

Sve dok mi je lepo sa mojom devojkom, dok nemam potrebu da trazim u drugoj sto nemam u mojoj necu je prevariti...

Dve god i jace smo zajedno i svakim danom mi je sve lepse i lepse...

Sto znaci da napredujemo... Very Happy

_________________

Yes it's gonna be cold, lonely summer
But I'll fill the emptiness
I'll send you all my dreams
Everyday in a letter
Sealed with a kiss...
 
mrvica92
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 30 Okt 2007
Poruke: 661
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 17, 2008 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste li vi muskarci ili sta? Pa zasto odbiti ako se vec nude? Zato devojke i imaju lose misljenje o nama, da smo sonje, ovakvi, onakvi ... Ja tu ne vidim nista lose, cak i ako dodje do sexa ne mora se smatrati prevarom ako je bilo bez osecanja. Ja sam bre ko mecka, sve volim i nista ne odbijam!

_________________
"I htede ciganka
da mi pogleda dlan,
a ja nedadoh.
Prasnjavim putem
odoh iz sela
i ostavi dragu da me ceka.
Cvet sto zamirisa
u mojoj basti
otkidose!"
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 17, 2008 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mrvica92 je napisao/la sledeće:
Jeste li vi muskarci ili sta? Pa zasto odbiti ako se vec nude? Zato devojke i imaju lose misljenje o nama, da smo sonje, ovakvi, onakvi ... Ja tu ne vidim nista lose, cak i ako dodje do sexa ne mora se smatrati prevarom ako je bilo bez osecanja. Ja sam bre ko mecka, sve volim i nista ne odbijam!


Rolling Eyes blago se tvojoj devojci... Rolling Eyes
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 17, 2008 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@mrvica92 a da li bi tebi bilo svejedno da tvoja devojka ne odbija sve druge muškarce koji joj se nude, čisto jer joj se može?


Ako sam sigurna u svoju ljubav, može me juriti ko god hoće, nisam zainteresovana. Lepo je imati nečiju pažnju, sve to stoji, ali treba znati šta želiš - razgraničiti neke stvari i biti pošten/a prema sebi i drugima.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Imate devojku a juri/ jure vas i druga/druge....... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon