www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Šta vas nervira kod devojaka, uglavnom?
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 4:27 pm    Naslov poruke: Šta vas nervira kod devojaka, uglavnom? Na vrh strane Na dno strane

Npr. neki njeni postupci ili možda njeno oblačenje, način govora... ma bilo šta??? Verovatno postoje neke stvari...



Poslednja prepravka: Babily datum Sre Okt 18, 2006 9:29 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa npr to sto previse analizira neke situacijee i reci i sto se mnogo trudi oko jedne drugaricce koja to nije zasluzila (jer vidim da je boli to sto je ova zaje.ava) i koliko znam to je za sada to....sve ostalo je super...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
dedina-unuka
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 145

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene kod devojaka nervira sto su kao vojnici, sve su uniformisane, sve se apsolutno isto nose. Cim je nesto u trendu , eto , masa riba se uniformise. Niko nije svoj.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dedina-unuka je napisao/la sledeće:
Mene kod devojaka nervira sto su kao vojnici, sve su uniformisane, sve se apsolutno isto nose. Cim je nesto u trendu , eto , masa riba se uniformise. Niko nije svoj.
slazem se......znaci ako je u modi nesto to sve moraju da imaju.....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene kod devojaka nervira ako se bas mnogo pravi pametna, da glumi neko ludilo, da se pravi da je puno razlicita od drugih... To me uglavnom nervira, a jos nesto me nervira, ako nema poverenja u ne opravdanim razlozima, i da je vise veruje drugima nego meni...
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogu vam reci da ste u pravu sto se tice te uniformisanosti, mada naravno nismo bas sve takve!!!
 
bivabilkan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 11 Sep 2006
Poruke: 10
Mesto: Vinkovci

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod cura me nervira to sto kad su s tobom sve je super, sve je ok, a kad je s kolegicom laze i ogovara te... ne sve al ja ih dosta znam koje su takve... nazalost...
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma daj, nije valjda tako?????
 
shanjer
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Okt 2005
Poruke: 1111
Mesto: NOVI SAD

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 4:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naj vise me nervira njihova uobrazenost i folirancija , naravno nisu sve takve ali vecina DA

_________________
...S...H...A...N...j...E...R

Žena je kao imenica a ljubavnica zamenica
 
MaliBega
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Sep 2006
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nervira me kad se prave vazne,one ko neko,ljubomora prema svima,.....


a najvishe me nervira kad zenska ne izlazi iz kuce bez sminke i josh povrh toga misli da je ljepsa a ona ispadne josh ruznija
 
pfckraljpfc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2006
Poruke: 248
Mesto: BP-NS Tu i tamo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Devojke me iz dana u dan nerviraju sve vishe...Sve postaju uobrazene sponzorushe!
Ne znam kako je kod ostalih ali u mojoj okolini 80% riba u gradu su sponzorushe! Rolling Eyes

_________________
Partizane Partizane
Partizane jedini
Tebe vole,za te' ginu
Tvoji verni GROBARI!
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 9:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
pa npr to sto previse analizira neke situacijee i reci i sto se mnogo trudi oko jedne drugaricce koja to nije zasluzila (jer vidim da je boli to sto je ova zaje.ava) i koliko znam to je za sada to....sve ostalo je super...

uf bre ovo kao da je pisao moj dragi o meni a ne ti ..hahahahahaha Laughing s tim sto bi on imao mnogo vise toga da doda Rolling Eyes Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Šta vas nervira kod devojaka, uglavnom? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon