www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Malo kriticno pitanje
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Equity
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 28 Mar 2008
Poruke: 19
Mesto: Stuttgart, Njemacka

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 28, 2008 11:53 pm    Naslov poruke: Malo kriticno pitanje Na vrh strane Na dno strane

Da vas nesto pitam sta bi vi napravili kad bi bili na mojem mjestu:


Razisao sam se s mojom nakon tri godine, prije dva tjedna.
Sad me ona pati nekom mrznjom, pravi mi gluposti.
Ulazi u moje social accounts (jer zna moju lozinku), pise mi prijateljima i onima koje ne pozna da sam ono i ovo. Onda deaktivira account.
Sijece si pramen kose i stavlja u sanducic, pise sa crvenom bojom "Za tebe".
Zove drsko na telefonu i prica da ce se ubiti. Zeli da skace kod nas sa nekog 50 metara mosta, bila je vec tamo.
A ako ne, to mi isto kaze, onda zeli da se preda svakome ko joj se pojavi. Uz to jurca s nekim novim tipovima. Rekao sam joj da joj to bas nije dobro sto radi u ovoj situaciji, ali nece da slusa, niti mene (normalno), niti kolegice.

Isao sam u bolnicu s njom, mislim da joj stvarno nesto nije. Iako sam ja prestao s njom, gledao sam ju kao prijatelja i dalje.
Mozda ju je bas to smetalo, zato sto sam se ja brinuo i dalje o njoj.

Sad vec moram u ponedjeljak u policiju, pocinje da mi unistava stvari.
(ne zivimo vise zajedno, vec pola godine)

Trazi novac od mene za njezine stare poklone meni. Jako sam iznenadjen.

Pojma nemam sta da napravim.

Samo znam da me je lagala pola godine, i da se skontala s dvoje njih - to mi nekako nije vise pasalo kad se kunila s roditeljima na nije nista. Ne volim lazi, saznao sam sigurno. I priznala mi je.

Valjda kolika je ta ljubav bila velika, tako sad mrznja velika. Nasa djevojka iz Rijeke, prva nasa meni, do sad sam imao samo njemice.

Niti znam da li ce mi nesto napraviti, niti sebi.
Njezini (sestra, brat, stari) mene opterecuju da sam ja kriv za njeno stanje, da nemam slucajno kontakta. Niko se od njih ne pita, da li ce ona stvarno nesto sebi napraviti, valjda samo ja.

Jer ima neko ideju sta da napravim ?

Ostaviti na miru i prepustiti ju samoj sebi (stititi se najkrajnje s policijom)?
Pomoci joj nekako ?
Ili nesto drugo ?


 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 29, 2008 1:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo promeni lozinku,ma promeni i korisničko ime da ti ne bi niko preturao po tvojim stvarima.Ne razumem ovo oko uništavanja stvari jer ne znam na šta misliš.Da li misliš na kola,stvari iz stana,ne znam?
A i nije mi jasno kako ste bili poslednjih šet meseci u vezi,a prestali ste zajedno da živite?Je si li ti otišao u neki drugi grad ili šta već?Izvini što te zapitkujem,ali neke stvari su mi nejasne.Razumem da nije sve ovde najjasnije jer si,koliko vidim,ovo pisao ''u jednom dahu''.
Shvatam da si je voleo,ali ne bi trebao da reaguješ na njene ucene.Da je stvarno htela da se ubije ona bi to učinila bez tvog znanja i bez pretnji i najave.
Vidim da se meša i njena porodica i da te uvlači u neke stvari sa kojima ti nemaš veze.Ti izgleda kao da nisi bio samo u vezi sa njom,već kao da si bio u vezi i sa njenom porodicom.To što ona ide sa svima i to tebi smeta može da znači da ti nju još uvek voliš.Ako je ne voliš i ne osećaš ništa drugo osim sažaljenja,ne obraćaj pažnju više na nju.Ona je gospodar svog života i ako želi sebe da uništi,to je njen problem.Ne znam ko je kriv za raskid,ali,svejedno,okreni novu stranicu u svom životu i ne gledaj nazad.Ako nastaviš da imaš kontakta s njom,veruj mi,mučiće te i ona,i njena porodica,i prijatelji i postaćeš rob njenih ludih hirova.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 29, 2008 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

njoj svakako treba pomoc...

mozda da porazgovaras s nekim iz njene porodice, s prijateljima njenim, jer ocigledno ona to ne moze sama sa sobom da preboli i da neko bude uz nju...

predlozila bih ti da joj budes prijatelj ali samo u slucaju da se ne ponasa ovako. mislim da bi trrebalo da se distanciras od nje dok ne pocne drugacije da te gleda....

jako, jako teska situacija, iskreno ne znam sta je pametno da ti savetujem ali nemoj nikako da krivis sebe

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
mala.mrva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Mar 2008
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 29, 2008 2:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ocigledno djevojka ima problem u glavi i ne znam koliko je on povezan s tim da li te voli i li ne...vise mi lici na posesivnost...ocigledno ti je stalo do nje i ona je toga svjesna i igra na tu kartu...mislim da prije svega ona sama sebi mora pomoci tj. da se pomiri s tim da te vise nema, a ti joj u tome neces pomoci nasjedajuci na te trikove. Samo cvrst stav i srecno Neutral
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 01, 2008 2:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stvarno,kad sam citao nisam mogao da verujem....
sada cu da ti iznesem moje misljenje,tako sam ja video celu tu tvoju situaciju...nemoj da se ljutis,ja sam tako na prvu loptu pomislio........
posto kazes da ti je ovo prva "nasa" devojka,to znaci da si gastrabajter i pominjao si nemice,tako da verovatno zivis i radis u nemackoj.E sad,meni ona zbog svega ovoga sto sad radi,izgleda kao one cure sto traze takve momke kao sto si ti,da budu obezbedjene za ceo zivot.I ona je tako planirala buducnost sa tobom,imala u glavi da ce sve da bude extra,ona skoro nista da ne radi,ti da donosis pare i da uziva.Ti odes na tri-cetiri meseca u nemacku,ti se malo ispucas tamo,ona malo ovde i tako.Cuo sam za X takvih slucajeva...i onda je u jednom trenutku izgubila celu tu svoju sigurnu buducnost i tako reaguje,ne zna sta ce sa sobom,ne zna sta da radi,kako da povrati sigurnost koju je imala.Sve u svemu,njoj treba pomoc,ali ja mislim da ti tu ne mozes da pomognes nista...

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
KASPER MD
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 27 Okt 2006
Poruke: 69
Mesto: Modriča

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 06, 2008 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma bole te guza ignoriši totalno i u svakom pogledu prije će odustati i ona opusti se i uživaj
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 08, 2008 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od tog dobronamernog cimanja nema efekta 100% sam siguran. Najefikasnije resenje jeste da te savrseno biiiiiiiiiiip ona stvar (jeste krajnje je onako kretenski itd.... al se zapitaj koliko ona negativno utice na tvoj zivot posle raskida? Hoces da dopustis da ti ona unisti zivot?) za to sta ce i kako ce - ima roditelje i prijatelje (stare a kako i sam kazes nove) pa nek brinu o njoj. Ne kazem da je jednostavno ali je delotvorno. Najdelotvornije od svega gore rechenog. Ako to znaci na kraju i policija i policija (posto je zensko pa nije lepo da se razracunavas fizicki a treceg nema)...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Malo kriticno pitanje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon