www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nemogu da se odlucim koji auto.....
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 25, 2008 9:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

TheCrow je napisao/la sledeće:
Ko sebi kupuje takva auta sigurno ne gleda na potrosnju..paradox Smile


hmm,ja znam mnogo njih koji su imali i jos uvek imaju 'takva' auta,ukljucujuci sebe. Ko kupuje takva auta ne gleda na potrosnju u smislu novca,tacno. Ali gleda koliko km moze da pravi sa jedan rezervoar.

moj stric je uzeo 850csi kad je izaso.on na 6000 obrtaje je trosio vise nego sto jedna prosecna pumpa moze da toci.da je to bio hobi-auto ne bi bilo opasno,ali on ga koristio svaki dan tako da to nije uopste bilo prakticno.pokajao se,kao i ocekivano.

barem se upitaj dal ces ga koristiti svaki dan (posao,skola)...


 
cheda88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 104
Mesto: BEOGRAD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 01, 2008 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

audi s5 abt crne boje
moj izbor

_________________
bludnik
 
pedja2121
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 15 Avg 2008
Poruke: 19

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 15, 2008 12:29 pm    Naslov poruke: nikako belu Na vrh strane Na dno strane

bela je osnovna farba i zbog toga jeftinija a i auto sa crnom je lepsi mnogo
 
rema10
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 03 Jul 2008
Poruke: 1888
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 15, 2008 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mercedes c 200 cdi i ostane ti jos kusur da bancis.....(: ja imam ovu mecku siva metalik.....boja.... Wink
 
MalenoFl
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jun 2007
Poruke: 90

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 02, 2008 6:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

audi
 
MalenoFl
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jun 2007
Poruke: 90

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 02, 2008 6:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

audi crni
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Nemogu da se odlucim koji auto..... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon