www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nova Dacia Logan
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
jakobmm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Apr 2008
Poruke: 4
Mesto: www.polovniautomobili.in.rs

benin.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 12, 2008 7:45 pm    Naslov poruke: Nova Dacia Logan Na vrh strane Na dno strane

Aktuelna generacija Dacie Logan je jeftina i prostrana, ali kada je dizajn u pitanju rumunski model nije se proslavio. Kompanija Renault u Rumuniji trenutno testira novu generaciju modela Logan, koja će se na tržištu pojaviti već sledeće godine. Šta nam donosi nova Dacia Logan?
Najveća novina kod sledeće generacije Logana biće dolazak novih karoserijskih izvedbi.
slike i vise na linku logan


 
Killaz
***Don Brate***
***Don Brate***



Godine: 33

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 4662
Mesto: Somewhere in the universe...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 17, 2008 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dacija je najvece sr**je koje covek moze da kupi Rolling Eyes

_________________
Vozim auto sa zvezdom na haubi,sedmica bembara S8 audi
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 17, 2008 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je tek Boze mi pomozi .... shta dizu taj zadnji deo toliko i prave tu neku liniju koja forsira da je prednji deo nizi od zadnjeg kad im nikako ne ide da odrade ono shto je recimo Mercedes uradio ..... samo bacaju iz supljeg u prazno :S
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 17, 2008 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni je ovo sazvakan i ispljunut Ford Focus..No, svi znamo da je Dacia Renoovo zrtveno jagnje tako da.. Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pricajte vi sta hocete, Logan belezi odlicne rezultate. Ne sumnjam da ce ovaj model nadmasiti prethodinka.
Setite se samo da su pre 7-8 godina poceli sa Supernovom, zatim Solenza, pa Logan. A mi i dalje proizvodimo Yuga.

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Pricajte vi sta hocete, Logan belezi odlicne rezultate. Ne sumnjam da ce ovaj model nadmasiti prethodinka.
Setite se samo da su pre 7-8 godina poceli sa Supernovom, zatim Solenza, pa Logan. A mi i dalje proizvodimo Yuga.


Setimo se samo Lade koja radi Rivu od neke `81 pa do `92 je radila 2105 onda nastavila sa 2107 do dana danasnjeg (2107 je samo motor od 1500ccm-a u skoro identicnoj karoseriji od 2105, nishta skoro nije odradjeno novo) i idalje sa tom 2107 belezi extra zaradu (vecu nego sa svim ostalim novim modelima)....
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne sviđa mi se... Rolling Eyes

_________________

"Bojim se čovjeka koji je pročitao samo jednu knjigu."
"Soba bez knjiga je slična tijelu bez duše."
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 13, 2008 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dizajn je puno bolji od predhodnog ali opet nemoze da se mjeri sa VW BMW Merc.
kao ni po cijeni ali ja bi uvjek izabrao polovnog svabu nego ovog rumuna nova
mislim da se vecina slaze samnom
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Nova Dacia Logan Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon