www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je bitno kakav(vi) sam(mo) u krevetu?
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
danilo3285
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 10 Feb 2006
Poruke: 22
Mesto: Ogulin

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 9:34 am    Naslov poruke: Da li je bitno kakav(vi) sam(mo) u krevetu? Na vrh strane Na dno strane

Je li vam bitno kakav vam je partner u krevetu ili je ipak važnije nešto drugo? (Što?)

 
cika Kure
Majstor
Majstor



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa normalno da jeste. Džaba sva ljubav, razumevanje, razgovori ako imate santu leda u krevetu Rolling Eyes
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 12, 2006 3:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahaha ma nije baš....mislim jeste ali nije ni približno presudno...

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 24, 2006 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bitno je...ali ako imaš uz sebe djevoljku koja te voli i poštuje..tada će ti dati vremena i prostora da se usavršiš ako "nisi dovoljno" dobar...naprotiv, mislim da će ti rado pomoći Wink

_________________

"Bojim se čovjeka koji je pročitao samo jednu knjigu."
"Soba bez knjiga je slična tijelu bez duše."
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 4:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Pa normalno da jeste. Džaba sva ljubav, razumevanje, razgovori ako imate santu leda u krevetu

Otprilike ovako. Alal vera čika Kure Wink

_________________
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 8:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm....bitno je.pusti ti ta laprdanja da nije bitno ,da je bitno postovanje,ljubav...to sve stoji,al mislim da niti jedna veza ne moze opstati dugo bez dobrog sexa i da je dobar sex kljuc opstanka braka.
samo to dal si dobar u krevetu ili ne nije nista opcenito, ti jednoj curi mozes biti bog u krevetu a drugoj truba. bitno je da si ti i ona pasete u krevetu da vam se tjelesne potrebe podudaraju da ste isto tempirani i iz tog dolazi dobar sex.nadam se da me kuzis..jer ako si s djevojkom koja u trenutku odredjenom voli preci na grubosti a ti ne,ti njoj nikad neces biti dobar u krevetu,uvjek ce valadati nezadovoljstvo i to nezadovoljstvo ce vas unistiti. a ako si s djevojkom koja voli isto sto i ti vi ce te si tjelesno pasati i raditi po instiktu stvari koje vam pasu...

tako decko da je bitno da si dobar u krevetu,al da je i ona tebi dobra..da se desi KLIK

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 9:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kratko i jasno - naravno da je bitno. Za svaku vezu je sex jako bitan, i ako to ne funkcionise kako treba i partneri postaju nezadovoljni i sve drugo pocinje da tone vremenom (naravno daleko od toga da je jedino bitno jer i u obrnutoj varijanti ako samo sex valja a druge stvari fale opet ne ide)... Znaci jako je bitno, ali bitne su i druge stvari.

_________________
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 10:25 am    Naslov poruke: Re: Je li bitno kakav sam u krevetu? Na vrh strane Na dno strane

danilo3285 je napisao/la sledeće:
Je li vam bitno kakav vam je partner u krevetu ili je ipak važnije nešto drugo? (Što?)


Pa bitno je. Mislim, zamisli da citav zivot provedes nezadovoljan u krevetu Confused , a "krevet" zna biti divaaaannn. Ali ipak nije ni presudno da zbog toga neuspe veza, ako nemas puno iskustva, naravno da ces biti "prosecan u krevetu" pa pobogu nisi ti citac misli da znas sta joj je najbolje, ali uz strpljenje, volje i pomaganje partnerice naucices se. Wink Covek uci dok je ziv, jel tako ? Razz

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 26, 2006 2:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zilika je napisao/la sledeće:
hm....bitno je.pusti ti ta laprdanja da nije bitno ,da je bitno postovanje,ljubav...to sve stoji,al mislim da niti jedna veza ne moze opstati dugo bez dobrog sexa i da je dobar sex kljuc opstanka braka.
samo to dal si dobar u krevetu ili ne nije nista opcenito, ti jednoj curi mozes biti bog u krevetu a drugoj truba. bitno je da si ti i ona pasete u krevetu da vam se tjelesne potrebe podudaraju da ste isto tempirani i iz tog dolazi dobar sex.nadam se da me kuzis..jer ako si s djevojkom koja u trenutku odredjenom voli preci na grubosti a ti ne,ti njoj nikad neces biti dobar u krevetu,uvjek ce valadati nezadovoljstvo i to nezadovoljstvo ce vas unistiti. a ako si s djevojkom koja voli isto sto i ti vi ce te si tjelesno pasati i raditi po instiktu stvari koje vam pasu...

tako decko da je bitno da si dobar u krevetu,al da je i ona tebi dobra..da se desi KLIK




BRAVO zili!!!!! Slazem se sve od reci do reci. Onaj ko tvrdi da nije bitno-nema pojma sa zivotom, a ponajmanje sa sexom! Taj enko ima sex-samo da bi rekao/la da ga ima! Rolling Eyes

_________________




Poslednja prepravka: knknpnkn datum Sre Apr 26, 2006 11:14 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 26, 2006 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Heh, pa nije bitno koliko si dobar/los u krevetu, bitno je koliko si voljan da se poboljsas ako je druga strana ne zadovoljna! Wink Ja ipak nekako verujem da sex moze da se koriguje u smislu da ako razgovaras sa partnerom mozete da imate savrsen sex, jer svako moze da otvori dusu i kaze sta mu godi/ne godi, sta zeli/ne zeli od partnera. Ono na cemu se ne moze raditi je karakter coveka, moze, ali je mnogoooooooooooooooooo teze. Smile

_________________
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 26, 2006 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Heh, pa nije bitno koliko si dobar/los u krevetu, bitno je koliko si voljan da se poboljsas ako je druga strana ne zadovoljna! Ja ipak nekako verujem da sex moze da se koriguje u smislu da ako razgovaras sa partnerom mozete da imate savrsen sex, jer svako moze da otvori dusu i kaze sta mu godi/ne godi, sta zeli/ne zeli od partnera. Ono na cemu se ne moze raditi je karakter coveka, moze, ali je mnogoooooooooooooooooo teze


U potpunosti se slazem, jer da bi odrzali brak(vezu) morate jedno i drugo da pricate sta vam se svidja a sta ne u krevetu.

_________________
 
zvezdaza
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 525
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To jeste bitno, ja volim one vatrene, a kad se pojave one jadnice koje samo hoce da se **** samo da bi se dokazale pred drugaricama dodje mi da placem posle sto sam to uradio.
Kod mene se zna tri minusa 1 ko vrata.
Ja volim vatrene one sto znaju znanje, a ne balavice koje to rade da bi odradile popularnost u drustvu.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Da li je bitno kakav(vi) sam(mo) u krevetu? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon