www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li muskarac i zena mogu da budu prijatelji?
Strana 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 4:11 pm    Naslov poruke: Da li muskarac i zena mogu da budu prijatelji? Na vrh strane Na dno strane

Ova tema je postojala, ali je zastarela i sa 26 strana upisa, koje verovatno niko ne cita, pa sam je ja sklonila, ali otvaram novu.
DakleM: da li mogu muskarac i zena da budu prijatelji?

Ja licno mislim i znam (iz licnog iskustva) da mogu. Imam par drugova, sa kojima sam odrasla, sa kojima se druzim skoro 20 godina i to su ona prava, cista, najlepsa prijateljstva, gde ni za tren nema niceg drugog do prijateljstva. Oni mene gledaju kao sestru, prema kojoj se uvek postavljaju zastitnicki, bukvalno kao moj rodjeni brat. Ja opet, njih gledam kao bracu. Najiskrenije, najcistije i to se za sve ove godine (a nije ih malo) druzenja, vise puta dokazalo i pokazalo. Presrecna sam da ih imam, jer su moje bogatstvo. Tako da ja mislim, da medju normalnim ljudima, itekako moze da postoji prijateljstvo izmedju muskarca i zene. Da cujemo vase misljenje! Wink



_________________


 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da mogu...Ja imam muskih prijatelja sa kojima sam godinama unazad samo i iskljucivo prijatelj u pravom smisli te reci. Nista manje i nista vise...To je stvar karaktera i jasno postavljenih granica i sebi i muskim prijateljima...Kad se to zna naravno da mogu biti prijatelj s muskarcem bez tendencije da to preraste u nesto vise.

_________________
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Žena može biti prijatelj muškarcu samo ovim redom: prvo simpatija, zatim ljubavnica, pa tek onda prijatelj. Mr. Green

Naravno da mogu, zašto ne bi mogli. Ja čak imam par drugarica koje su mi bolji prijatelji nego dobar deo muškog društva Wink

_________________
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogu zasto da ne...Ne zaljubljuju se bas svi prijatelji u svoje prijateljice i obrnuto, ljudi su razliciti, koliko ljudi ~ toliko cudi Mr. Green ...Misljenja sam da se to ipak u vecini slucajeva desava, ali opet ostaje ona "manjina" Wink ...i posle odredjenog perioda ( prolazne ) zaljubljenosti prijateljstvo moze da se nastavi... Wink ozbiljniji slucajevi su vec posebna stvar...

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
Branimir_90
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Apr 2006
Poruke: 40

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zasto da ne
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 2:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mogu...imam par dobrih drugova i to bas drugova.
nikada nisam pomislila da bi tu bilo nesto vise...
 
tv
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Maj 2005
Poruke: 428

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 2:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da mogu, to je nesto naj normalnije. samo primitivni ljudi mogu da se bune u vezi toga Razz
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da mogu...Celog zivota imam muskarce za prave prijatelje...Nikad nisam imala nekog loseg iskustva... Exclamation Wink
 
gilence
Princ bez konja - stara garda
Princ bez konja - stara garda



Godine: 45

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 1001
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Apsolutno mogu. Ja imam drugaricu, najbolju, ko ja je u momentima bolja od svakog mog drugara. A mislim da nikada nisam pozeleo nesto sem da budemo super drugari!
 
dado_GTI
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 545
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 4:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa sve ovisi kakve je muskarac osobnosti a kakve je zena osobnosti, ali u vecini slucajeva mogu!!!!! Very Happy Shocked Surprised
 
Sunset
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 07 Apr 2006
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 11:23 am    Naslov poruke: slatki ste..:) Na vrh strane Na dno strane

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene je moguce SAMO I ISKLJUCIVO ukoliko ne postoji ni trunka fizicke privlacnosi izmedju njih...
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 11:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da su muskarci mnogo bolji prijatelji zenama od zena i obrnuto. Moguce je imati devojku za prijatelja ali iz tog prijateljstva se cesto razvije ljubav. Ako ta ljubav bude obostrana onda je to vrlo lepo ali ako se muskarac zaljubi u drugaricu (sto je najcesce) a ona u njemu vidi samo druga onda takva prijateljstva najcesce pucaju. Samo danas je drugo vreme, ljudi ne biraju sa kim ce da se druze, najcesce se druze iz neke koristi, glume prijateljstvo da bi ostvarili neke svoje licne ciljeve a kada ih ostvare onda odbace svog prijatelja. Ljudi se danas ponasaju kao paraziti. Sto si boljji prema prijateljima oni pocinju sve vise da te mrze. Meni je iskreno vec muka od toga i mislim da covek moze imati najvise dva tri iskrena prijatelja ostalo ce biti samo razocarenja!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Da li muskarac i zena mogu da budu prijatelji? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  sledeća
Strana 1 od 33

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon