www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gregi(Flamingo band) - zanima me vase misljenje kako pevam?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
grregi
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Jan 2008
Poruke: 30
Mesto: Tu sam. Blizu Vas!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 25, 2008 10:53 pm    Naslov poruke: Gregi(Flamingo band) - zanima me vase misljenje kako pevam? Na vrh strane Na dno strane

moj snimak imate u uzivo muzika Flamingo Band i zanimaju me vasi komentari...

 
Unusally
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 19 Feb 2008
Poruke: 829
Mesto: GM

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 26, 2008 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upravo sam preslusao sve pesme!!! Vu hu svaka cast svidja mi se jedan orak je pomislio da si Dzenan zivota mi!!! Sad mi je jasno zasto vise volis Lukasa od Bulata jer i ti malo vise vuces na Pop/Rock na tu stranu ali imas glas i za ostalo nema sta... Smile ali ja sam malo vise za klasicu narodnu ipak da imam devojku doveo bih je na tvoj nastup pa posto planiram da je nadjem sto pre reci mi gde tebe mogu da cujem... Smile Svidja mi se kako si otpevao ono Svirajte, Svirajte posebno...

_________________
Radim se, a ti?

A to sto mi fali "u" - sta mi vredi rodjen sam sa greskom!!!
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 26, 2008 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne mogu nać to di pivaš....pa daj neki link mi pošalji preko PP, jer me baš zanima kako pivaš Wink

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
ticmaopel
S verom u Boga
<b>S verom u Boga</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2006
Poruke: 15666
Mesto: Београд

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 26, 2008 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ti idealna ovde http://www.domaci.de/download_c_1726_flamingo_band_2008_uzivo

Ja sam ti vec reko extra i svirate i pevas Very Happy

_________________
Pravila Fontane Zelja
 
grregi
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Jan 2008
Poruke: 30
Mesto: Tu sam. Blizu Vas!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 26, 2008 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala na komplimentima! Very Happy
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 26, 2008 12:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ova pisma "Usne boje vina" ... ko da piva sam Boban Mr. Green Mr. Green
Imaš ritma, dobra intonacija.. meni se sviđa..i još nešto... ugodan glas imaš Razz Wink

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
grregi
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Jan 2008
Poruke: 30
Mesto: Tu sam. Blizu Vas!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 26, 2008 3:20 pm    Naslov poruke: ee Na vrh strane Na dno strane

Hvala Hvala Hvala!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Gregi(Flamingo band) - zanima me vase misljenje kako pevam? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon