www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pikado
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
hagbard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 134

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 2:07 am    Naslov poruke: Pikado Na vrh strane Na dno strane

Posto sam ja jako zainteresovan za pikado ili (dart) interesuje me dali ima neko jos na ovom sajtu sto djeli taj interes?
Trazio sam i nasao stranicu "savez srbije za pikado" u Beogradu, under construction nazalost,posle vise nisam mogao da nadjem tu stranicu uopste.Kao sto sam rekao ja se bavim tim sportom,a imam namjeru da skoro posjetim oca koji zivi u Vrscu,pa me interesuje vi sto zivite u okolini dali poznajete neki pikado klub?Nasao sam jedan u Subotici ali ako ima blize bilo bi dobro.
Ujedno da vas upitam sta vi o tome sportu mislite?


 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 2:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cao hagbard,

izabrao si bas zanimljivu temu! 8)

Ja zivim u Nemackoj, tako da ne mogu da ti preporucim neki klub u tvojoj blizini (znaci niti u Svedskoj niti dole u tvojoj blizini). Koliko ja znam ovde kod mene u mom gradu ima dosta klubova za pikado, ali to su vecinom nemci koji su uclanjeni a nas klub nema.

Pikado igram rado u slobodno vreme sa drustvo kad smo u neki kafic sto nam pruza mogucnost za pikado. Igramo "Cricket", "Double Out" a najradje "501". Nebi reko da bas znam da igram pikado, ali uvek pokusavam da nekako naviziram bull eye... nekad mi cak to i uspe! Very Happy

Pozdrav.
 
zvoncica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 05 Sep 2004
Poruke: 3839

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 2:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e igrala sam i ja pikado sa drugaricom u jednom kaficu kod nas ovde,mogu vam reci da sam bila dobra Wink
Pocetnicka sreca! Wink

_________________
zvoncic@

Najvrednije i najlepse stvari na svetu ne mogu se videti ili dodirnuti.One se mogu samo osetiti srcem!!!
 
hagbard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 134

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 3:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drago mi je da ima bar jos neko sto ima bar malo interesa o ovom sportu tako da nisam sam. Te igre koje si spomenuo igramo i ovdje ali uglavnom je 501. Ja sam toliko zaglavio u to da sam cak i moju djevojku uveo u to,i mogu ti reci da je se pokazala kao jako dobar ucenik.Vec je osvojila nekoliko trofea,nekoliko zajedno a nekoliko sama.
A vidim da ima i kod nas jer je i" zvoncica" igrala gdje neznam ali nadam se da ce igrati opet i mozda da je sretnemo u nekom turniru u buduce.
 
mmax
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Maj 2005
Poruke: 10

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 02, 2005 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim igrati pikado, ali ne igram sad baš nešto za ozbiljno, nego samo malo za zabavu. Igram nekad u nekom kafiću ili na sličnim mjestima...

_________________
Max
 
X_FaCToR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 81
Mesto: Visoko

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 03, 2005 11:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je odlicna igra steta sto se ne pokjazuje vise interesa za tu igru
 
Delija_4ever_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Maj 2005
Poruke: 29

sweden.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 03, 2005 1:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja mislim da je to odlicna igra ali ne i sport.Jer ne vidim kako bi mogao neko da se oznoji ili umori od pikada Rolling Eyes .
jedino ako je bas mnogo vruce u tom kafeu u kome se igra pikado Laughing

Inace slazem se da je to bas zabavno...

_________________
GOL SVE BIH DAO JA ZA GOL PRVU LJUBAV DETINJSTVO ZVEZDO DAJ GOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Manfred_Mann
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim igrati pikado, ali ne igram sad baš nešto za ozbiljno, nego samo malo za zabavu. Igram nekad u nekom kafiću ili na sličnim mjestima..
 
rookk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 14

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 08, 2005 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja volim igrati pikado samo tako za zabavo. Igram pa v kafičimi. Koje igre kaj igrate?
 
micodelija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao bre pa ovde sve amateri...evo ja živim u hrvatskoj i do pre 2 godine je sve bilo u redu..onda su došli neki krivi ljudi,pa malo para u svoj đžep i ode sve....sad se nešto priča da sve opet bude u redu
a o pikadu..sve najbolje..mogu da se pohvalim..da sam s 14 godina bio juniorski prvak hrvatske...s 16 vice...prvak europe u bullshoteru..onaj pikado koji ima veliki centar...s 17....2 opet (jednog austrijanca nikako da pobedim)..na turniru u linzu....pa s 18 opet prvak hrvatske junior...imam i osnovan svoj klub...naravno boje kluba su CRVENO BELE Smile

klub ima uspjeha...od prvaka C lige..dakle igra 301 običan...pa do prvaka B liga...301 masters out...i 5-6 prvaka A lige...501 d.o...imamo i par kupova varaždinske županije
evo u varaždinu ima oko tridesetak klubova...a u hrvatskoj ajde oko 200-300-...ipak po meni su najjači riječani pa onda zagreb....ali tu u varaždinu je sadašnji prvak hrvatske...i šampion europe...evo kao šta vidite to hrvatskoj kolko tolko funkcioniše....ali ipak...nije još na raznini nemačke ili austrije

uglavnom zanimljiva igra...treba puno truda i koncentracije...a za amatere jedan savjet....nije cilj pogoditi u bulleye...ili ti centar...nego je važno da dobro gađate jedan broj...dakle niže osobe 19.....a viši 20...nemora da znači da je tako..ali u večini slučajeva..jeste
kad to savladate...onda preciznost...dakle opet...po jednom te istom broju...ali po mogučnosti u polje x3...najbolja igra za te vežbe vam je HIGH SCORE
ovako...uspeha nema ako ne vežbate bar 3-4 sata dnevno....kod bacanja strelica važno da bacate strelice mirno i koncentrirano...i da ne svijate lakat...dakle to mora da radi ko mehanizam u satovima...kad ste savladali taj jean broj...onda je iduća stvar matematika...dakle da uvek imate paran broj kod izlaska....dakle sve kombinacije idu na broj 16......64....48...32...16...8...4...2....i na kraju izlaz kod d.o...kao što vidite kod svih brojeva postoji mogućnost izlaska je su svi delivi sa 2 Smile
npr...ako imate 86..gađate 18x3 pa 16x2...ako imate 95..19x3...pa ako ste toliko precizni 19x2....a isto tako morate da znate i na neparne brojeve..dakle na 73 gađate...57..pa 8x2..i tako ....ima puno sajtova pre svega engleskih...gde vam piše ta matematika..ali oni sve forsiraju na 20...u euro stilu više se igra na 16

ali evo ukratko...prvo odredite broj koji igrate....99 posto igraća igra na 19 ili 20....dobro ga uvežbajte,onda naučite matematiku i uspeh je zajamčen
na prvim turnirima ne očekujte mnogo..trema će vas pojesti...ali posle...nek vam je sa srećom Smile
 
deannaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 11

PorukaPostavljena: Ned Jul 10, 2005 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoji neko takmicenje...u Canju svake godine iiitu sam uvek PRVO MESTO...tek da se zna
 
robifm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 17 Feb 2005
Poruke: 35

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dali gledate ne Eurosportu ima neki put Dart kako igraju oni likove ono je do jaja,ja ne propustam.Pogledajte ako ste u prilici mnogo je dobro.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Pikado Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon