www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Americka pita
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 03, 2008 8:44 pm    Naslov poruke: Americka pita Na vrh strane Na dno strane

Meni je bas super,pogotovo prvi deo.
Koji se vama deo najvise svidja? I sta mislite o filmu?
Smile



_________________
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 04, 2008 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledal sam sva 6 dela i onako, klasicne teen komedije, nije lose, ima dobrih fora.

_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 04, 2008 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zar ima 6 delova? Rolling Eyes

uzas.....

ajde molim vas, samo mi objasnite sta ima zanimljivo u tim delovima?

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 06, 2008 10:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zanimljive su njihove orginalne fore,zanimljiv je sam sadrzaj filma i uopste glumci su smesni sami po sebi Exclamation
Filmovi su jako dobri samo neko ne moze da razume njihov sadrzaj...

_________________
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 07, 2008 8:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se mene tice .. nije lose malo da se nasmeje samo sto nekada znaju da preteraju.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 07, 2008 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

---X---GIRL je napisao/la sledeće:
Zanimljive su njihove orginalne fore,zanimljiv je sam sadrzaj filma i uopste glumci su smesni sami po sebi Exclamation
Filmovi su jako dobri samo neko ne moze da razume njihov sadrzaj...


Laughing Laughing Laughing Cudi me samo kako nisu ubacili i onaj smeh u pozadinu ko shto rade i u serijama pa da znam kad da se smejem a kad ne... Laughing Laughing Laughing

Ju ono, filmovi smaraju, imaju 2-3 dobre fore, ostalo je cista smorcina. Ako vec oc da se nasmejem pogledam josh jednom "Ringe Raja", "Bumerang" ili bilo koju noviju domacu komediju a ovo...

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 07, 2008 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledljivi filmovi, u najbolju ruku. Ništa baš pretjerano vrijedno ni mudro, jeftine sexipilističke fore i teenagerska glumatanja. Rađeno za tipičan teen-Američki ukus. Gledljivo, nekoliko smješnjikavih fora ali i dosta debilitantno s vremena na vrijeme.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 5:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
zar ima 6 delova? Rolling Eyes

uzas.....

ajde molim vas, samo mi objasnite sta ima zanimljivo u tim delovima?



e stvarno,toliko su glupavi da je to krajnje smesno,a jos naziv filma "American Pie"...ha,ha.

Stifmaster i tako to...mislim bezveze,ja ne znam sta ljudi vide u tom flimu,jeftinom projektu i kako mogu da se smeju tim bezumnim forama al' ajde...de gustibus non dispuntantum.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Americka pita Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon