www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Macke
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Životinjsko carstvo ~
::  
Autor Poruka
goran.b
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 24 Avg 2007
Poruke: 105

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 26, 2007 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo lepe zivotinje, imam jednog macka i zovem ga tigar.hehe
***malena*** crno beli macak sto je sa tobom na tvojoj slici u tvom profilu je jako lep.


 
gandalf 999
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Avg 2007
Poruke: 101

newzealand.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 11, 2007 1:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam macke.Imam jednog , mog macka koji ima posebne privilegije moze da udje u kucu recimo,dok jos u dvoriste dolazi jedno njih dvadeset iz komsiluka_na rucak naravno.

_________________
[CENTER]
GLEDAJTE KA SUNCU U ZORU PETOGA DANA
 
start dis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 25, 2007 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

divne zivotinjice
 
***malena***
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jul 2007
Poruke: 60

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 31, 2007 2:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

goran.b je napisao/la sledeće:
Mnogo lepe zivotinje, imam jednog macka i zovem ga tigar.hehe
***malena*** crno beli macak sto je sa tobom na tvojoj slici u tvom profilu je jako lep.


Hvala lepo gorane, da moj crno beli macak je prelep, takodjer imam i jednog belog macka sa malo sivkaste boje, i taj je takodjer jako lepi.
Macke su najlepse zivotinje na svetu...divne su... Very Happy

_________________
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 29, 2008 2:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam macka Very Happy
obican domaci sivo-crni
a zove se San Sopje Zan Pol Zak Arcibald Mackovski zvani Akord Very Happy
bila sam klinka kad sam ga dobila i smislila mu to ime Very Happy

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
MissPookie
`Mndra Mja`
<b>`Mndra Mja`</b>





Datum registracije: 02 Okt 2007
Poruke: 5704
Mesto: .:. West Coast .:.

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 29, 2008 3:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ufff...ne volim macke..... Evil or Very Mad Very Happy

_________________
~Never tell your problems to anyone... 20% don't care and the other 80% are glad you have them~
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 21, 2008 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uvek sam imala macke,skoro mi je umro persijanac,i rekla sam da vise necu da ih uzimam jer to tesko podnsem,mada mislim da cu uskoro za rodjendan da dobijem jos jednog novog Laughing

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 03, 2008 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Danas sam svojoj maci kupila novu igračkicu.Neka ribica od filca il tak nešto koja se napuni onom mirisnom travom za mačke.Ne znam baš nešto više o tome.Pročitala sam negdje da to služi za punjenje igrački da bi macama bile zanimljivije, kao mačka se onda više igra.I prije sam kupovala slične igračke i uvijek se čudila.Jer...moja maca ne divlja s tim, ne igra se na klasičan način ko što se igra s običnim miševima i lopticama.Ona to izliže uzduž i napoprijeko.Tolko izliže da igračkica bude fakat skroz mokra Shocked Pa se onda malo mazi s tim, drži to capicama i trlja se glavom od to.Uglavnom mačka pri tom izgleda totalno ludo.Nekad čak čudno trza njuškicom, podvija rep uz trbuh valja se po podu mazeć se time....Ja i buraz smo došli do zaključka da ona nama izgleda napaljeno od te igračkice.Al ozbiljno tak se mazila samo kad se tjerala pa mi nije jasno Shocked

Dakle nisam sigurna je l se moja maca time napaljuje Laughing il se igra.Je l netko to doživio od svoje mace?Kakva su vaša iskustva s tom travom?Je l zna netko uopće šta to je?Malo mi je čudno da mačka poludi tako od obične trave, al fakat poludi, pa sam se upitala nema li u tom možda neke kemije????Koji je to vrag?Počela sam se brinut da l to trebam davat maci ili ne?

_________________
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 12, 2009 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obožavam mačke Exclamation Exclamation Moje omiljene životinje i najlepše!! Imala sam mačke od kad znam za sebe. Wink
 
Plavusica73
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Apr 2009
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 27, 2009 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim mačke preterano samo dok su jako male tj. male mačiće.
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 11, 2009 11:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam neku obicnu Very Happy

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
draganafan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 26 Avg 2009
Poruke: 392

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 11, 2009 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mačke su predivne životinje,samo ih treba njegovati,i kupati što češće.Nemam je kao kućnog ljubimca,ali ih volim. Laughing Laughing Laughing

_________________
Još te volim još nisam ničija,još je u meni ljubav ko eksplozija...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Životinjsko carstvo ~ -> Macke Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  sledeća
Strana 14 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon