www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pink Panther sa Steveom Martinom
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
sean999666
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 63

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 178

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 8:57 pm    Naslov poruke: Pink Panther sa Steveom Martinom Na vrh strane Na dno strane

Dogodine (10. veljače) bi u kina trebala stići komedija "Pink Panther" s Steveom Martinom u ulozi inspektora Cloesaua. Podsjetimo, nespretnog francuskog inspektora prethodno je glumio pokojni Peter Sellers. Uz Martina u filmu glume Kevin Kline, Jean Reno i Beyonce Knowles.

Pritom Kline glumi Cluseauova šefa Dreyfusa, kojega je u originalu glumio Herbert Lom.


Iskreno mislim da H.Loma i nenadmašnog Petera Sellersa nitko ne može zamjeniti...


 
Liliana
Upozorenja: 2 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 360
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste Piter Selers Neprevazidjen, ali interesantno mi zvuci i ova ekipa na okupu, pa jos Pink Panter...

_________________
SlatkaMala
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 2:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Peter Sellers je jedini pravi Pink Panter, mogu ga kopirati koliko hoce, ali on je jedan jedini! stvarno mislim da ga niko ziv ne moze kopirati... Smile
 
travolta011
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jan 2006
Poruke: 133

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma peter sellers je neprevazidjen. a sta sve holivud nece da radi zbog para...
 
Rakelly
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 449
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 1:34 am    Naslov poruke: Pink panter sa Stiv Martinom Na vrh strane Na dno strane

Izgleda da filmskoj industriji uvek kada ponestane ideja, padne na pamet da neku staru izvuce iz naftalina, praveci rimejkove ili snimajuci nove filmove na nekadasnje teme. Originalni "Pink panter" mi se nije narocito dopao, nastavci jos manje, a ova nova verzija sa glumcem koga ne volim da gledam, morala bi biti nesto posebno da bi skrenula moju paznju, u sta cisto sumnjam.
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slatko sam se ismejala na ovaj film.... :lolj:
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam na kraju filma se malo zakasljao i onda kada je Inspektor Kluzo posetio onog njegovog "sefa" u bolnici, zamalo nisam se ugusio od smejanja :lolj:

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, je li neko uopste gledao oba filma?

Slazem se da je original uvek najbolji, ali i Stiv Martin ima svoj smisao za humor. Pitao sam kolegu [zovemo ga Debilko] da li je taj film rimejk onog prvog dela, a on nema pojma da tako nesto postoji!

Koliko znam, bilo je cetiri dela:
1. Pink Panter [pitao sam ga da li je to rimejk tog dela, koji sam retko gledao]
2. Povratak Pink Pantera [koji su najvise pustali na TV]
3. onaj deo kada je Drajfus poludeo
4. Sin Pink Pantera [igra ga onaj italijan sto je glumio u "Zivot je lep", ne mogu sad trenutno da se setim kako se zove]

Interesuje me da li je to rimejk ili bas novi film?

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
JekaiJose
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 100
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 22, 2006 8:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stiv je odlican glumac,pa mi je zbog njega ovaj film super.

_________________
"Happiness can be found even in the darkest of times... if only one remembers to turn on the light"
Albus Dumbledore
"We have top players,and sorry if I'm arrogant we have a top manager too."
Jose Mourinho
 
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 22, 2006 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam dal je to sto sam kao klinac gledao starog Pink Pantera ili mi Stiv vise ima provaljene fore, pa mi zato ovaj film i nije nesto narucito, onako solidan Rolling Eyes

_________________
 
80Moma
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 455
Mesto: Kac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 22, 2006 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam film ali ga jos nisam pogledao kad pogledam javljam vam kakav je mislim da ce biti ok sa takvom ekipom

_________________
"Mi pamtimo BARI a vi Fljarmuntari"
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 22, 2006 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pokusala sam na nagovor druga da ga pogledam, ali sam odustala posle samo par minuta. Po meni je Piter Sellers jedan jedini i mislim da je ovaj film sramota nazvati Pink panterom. Bijonse je mozda dobra pevacica, ali je nikakva glumica. Po meni prebacivanje kose sa jednog na drugo rame nije gluma. Ne znam...ovo mi je jos jedna od glupih holivudskih komedija.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Pink Panther sa Steveom Martinom Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon