www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Borilacke Vestine(ultimate fight,aikido.judo,karate itd).
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Insektkiler
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 25 Sep 2008
Poruke: 25
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 31, 2008 2:07 am    Naslov poruke: :) Na vrh strane Na dno strane

Ko trenira borilacke vestine ja mu skidam kapu cenim taj sport!

 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 08, 2008 1:09 am    Naslov poruke: shogun Na vrh strane Na dno strane

drzte lopova je napisao/la sledeće:
A sada spektakl...


Brazilci nisu samo sampioni u fudbalu, nego su i u svetu borilackih vestina stekli zavidan rejting. Neprikosnoveni su u borbama u parteru, hrabri borci, agresivni... Naterali su sve iole jace borce da treniraju njihovu brazilsku dziu-dzicu, jer se pokazala kao neophodna u realnoj borbi. Bez toga nijedan borac nije kompletan.

Mauricio Rua Shogun je tipican predstavnik brazilskih fajtera. On je jedan od onih zbog kojih kriticari UFC-a i PRIDE-a smatraju da treba zabraniti ovaj sport , jer je prilicno surov i nemilosrdan. Ima neobicnu specijalku:kad mu protivnik padne na pod, on mu skace nogom na facu.
Surovo, ali... Takav je PRIDE!





shogun

 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 21, 2008 8:34 pm    Naslov poruke: shogun vs monster Na vrh strane Na dno strane

Dakle, nema pravog borca ako se ne snalazi u parteru, borba u parteru je segment kome se posvecuje dosta paznje. Sad jedna interesantna borba, ne toliko atraktivna, ali ovde se najbolje vidi koliko je bitno savladati ovo o cemu pricam. Nije razmenjen ni jedan udarac, vec se odmah preslo na pod, na borbu u parteru.
Dva dobra borca Kevin Randleman Monster ( rvac) i malopre pomenuti Shogun, majstor brazilske dziu dzice.

shogun vs monster

 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 16, 2008 8:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vitalij Kličko brani titulu protiv Heja
Ponedeljak, 15. decembar 2008. 14:40

Ukrajinac Vitalij Kličko braniće u junu naredne godine titulu prvaka sveta u teškoj kategoriji, u verziji Svetskog bokserskog saveta (WBC), protiv Britanca Dejvida Heja, saopšteno je u Londonu.

Dvadesetosmogodišnjem Heju ovo će biti tek druga borba u teškoj kategoriji. On je aktuelni šampion sveta u poluteškoj kategoriji, takođe u WBC verziji, a debi među "teškašima" imao je prošlog meseca kada je pobedio Amerikanca Monte Bareta.

"Ne biram protivnike. Svestan sam da ću se suočiti sa najopasnijim bokserom današnjice", izjavio je Hej povodom predstojećeg meča u kojem će za rivala imati trostrukog šampiona sveta.

Kličko je prvu titulu apsolutnog prvaka planete, u verziji Svetske bokserske organizacije (WBO), osvojio 1999. godine.

Pet godina kasnije postao je šampion u verziji WBC, da bi istu izgubio 2005. od Britanca Lenoksa Luisa. Treći put u karijeri titulu je osvojio 11. oktobra ove godine, kada je tehničkim nokautom pobedio Nigerijca Pitera Semjuela.

Kličkov mlađi brat Vladimir je pre dva dana objedinio tuitule u IBF i WBO verziji pobedom nad izazivačem iz SAD, Hasimom Rahmanom, nokautom u sedmoj rundi.

(Tanjug)

_________________
I C E M A N
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 18, 2009 10:43 am    Naslov poruke: frank mir vs minotauro Na vrh strane Na dno strane

Evo jos nekih vesti...

31. decembar 2008. Mirko Filipovic Cro cop pobedio je korejskog diva Choi Hong Man Choia.

17. januar 09. Maurico Shogun pobedio Amerikanca Marka Colemana.

24. januara 2009. Fedor Emelianenko ima mec sa beloruskim borcem A. Arlovskim.

Legendarni brazilski majstor jiu jitse Antonio Nogueira Minotauro izgubio je 27. decembra 2008. od Amerikanca Franka Mira.
Borba u kojoj Minotauro nije licio na onog shampiona, totalno pasivan, skoro nezainteresovan, nokautiran je za manje od 2 minuta od protivnika koji ima daleko slabiji rejting od njega u tom svetu. Izgleda da je polako doshlo vreme za penziju.

frank mir vs minotauro

 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 10, 2009 4:10 pm    Naslov poruke: Fedor Na vrh strane Na dno strane

Amerikanac Chuck Liddell je novi borac koji izlazi na duel Shogunu, u aprilu mesecu.
Fedor Vladimirovic Emelianenko nokautirao je u prvoj rundi kikboksera iz Belorusije Andreja Arlovskog zvanog Pit bul.
Mislilo se da ce Arlovski konacno biti onaj koji ce parirati ruskom supermenu, ali je i on izgubio.
Fedor je definitivno najveca zvezda u ovom sportu i pitanje je ko ce ga skinuti sa trona. On izaziva najveci respekt medju fajterima, svima je san da ga pobede i tako prekinu njegovu dominaciju.
Dzudo i sambo ( ruska borilacka vestina) su borilacke vestine koje je vezbao od malena.


Fedor

 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 17, 2009 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

17. mart 2009. | Izvor: B92, Beta
Vitalij Kličko: "Prebiću Gomeza"
Ukrajinski bokser Vitalij Kličko poručio je da će Kubancu Karlosu Gomezu "očitati nekoliko bokserskih lekcija" u meču za odbranu titule u teškoj kategoriji.

"Spreman sam, samouveren i nemam problema sa povredama. Čuo sam neke izjave iz Gomezovog stručnog štaba, ali mogu samo da im poručim da nastave da sanjaju. Gomez je rekao da nikada u životu nije trenirao kao do sada, a ja mu obećavam da će protiv mene imati najteži meč u karijeri", izjavio je Kličko.

Kličko je rekao da je Gomez dobar bokser, ali da mu je mana to što je nov u teškoj kategoriji.

"On je dobar bokser, tehnički izuzetno potkovan. Ipak, nov je u ovoj kategoriji što ću mu i pokazati u subotu. To će biti nova lekcija za njega, ali neće trajati dugo", rekao je Vitalij Kličko.

Ukrajinac u meču sa Gomezom brani titulu u teškoj kategoriji Svetskog bokserskog saveta (WBC).

Gomez je nedavno izjavio da se ne plaši Klička i da će mu pokazati koliko je dobar bokser.

"Prebiću ga. Bolji sam bokser od njega", poručio je 35-godišnji Kubanac.

Gomez je svojevremeno bio sparing partner mlađem bratu Vitalija Klička, Vladimiru.

Vitalij Kličko se, posle četiri godine pauze, vratio u ring i tada je osvojio titulu pobede nad Nigerijcem Samjuelom Piterom.

Meč izmedju Klička i Gomeza održaće se u 21. marta u Štutgartu.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 24, 2009 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

22. mart 2009. | Izvor: B92
Kličko odbranio titulu

Ukrajinski profesionalni bokser Vitalij Kličko odbranio je titulu prvaka sveta u teškoj kategoriji, u verziji Svetskog bokserskog saveta (WBC).

Kličko je u Štutgartu pobedio izazivača, Kubanca Huana Karlosa Gomesa, tehničkim nokautom u devetoj rundi. Kličko se povukao 2005. zbog serije povreda, ali je vratio WBC titulu u oktobru prošle godine savladavši Nigerijca Samjuela Petera.

Tridesetsedmogodišnji Ukrajinac u profesionalnoj karijeri ima skor od 36 pobeda i dva poraza.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 08, 2009 7:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kličko i Hej na stadionu Šalkea
Utorak, 7. april 2009. 13:40

Prvak sveta u teškoj kategoriji, ukrajinski bokser Vladimir Kličko, boriće se 20. juna sa Britancem Dejvidom Hejem na stadionu nemačkog fudbalskog prvoligaša Šalkea u Gelzenkirhenu, najavio je Kličkov menadžer Bernd Boente.

"Postigli smo dogovor sa upravom Šalkea, koja nam je ustupila stadion za predstojeći spektakl", precizirao je Boente.

Meč između Klička i Heja biće održan na Feltins areni, koja je sagrađena 2001. godine i čiji je kapacitet 61.673 mesta.

Prednost tog stadiona je što ima pokretni krov, pa bi u slučaju lošeg vremena mogao da se pokrije za manje od pola sata.

Kličko je rekao da je razmišljao o tome da borba bude održana na stadionu, pa je zbog toga veoma srećan što će mu se ispuniti želja. Njegov prvi "pik" bio je Stamford Bridž, stadion Čelsija, ali mu odgovara i Feltins arena.

"Mislim da ću biti u prednosti, jer sam na domaćem terenu", izjavio je Kličko, koji je do sada na 55 mečeva zabeležio 52 pobede.

Na drugoj strani njegov izazivač, 29-godišnji Hej, na 23 meča doživeo je samo jedan poraz.

(MONDO)

_________________
I C E M A N
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 25, 2009 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mauricio Shogun Rua nokautirao u 1. rundi Amera Chucka Liddela.
kompletan snimak borbe mozhete pogledati na njegovom sajtu:

Code:
http://www.mauricioshogun.com.br/oficial%5Fsite/
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 30, 2009 8:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

29. april 2009. | Izvor: B92
Boks: Srbi bolji od Hrvata
Srpska bokserska reprezentacija pobedila je Hrvatsku 4-0 u pobedama u tzv. „Kupu nacija“ u beogradskoj dvorani Šumice.

Prvo je Nikola Sjekloća pobedio Bojana Miškovića u borbi super srednje kategorije, a Vuk Mitić (velter) nokautirao je Dragana Planjanina. U poluteškoj kategoriji Drago Janjuešvić bio je bolji od Anta Lovrića, a trijuf Srbije ’overio’ je Bogdan Mitić (velter) nokautiravši Stanislava Sakića.

Na tribinima Šumica bilo je nešto više od 2000 gledalaca, a organizatori su bili Srpska profesionalna bokserska federacija i „Serbijan fajter promoušn“.

Jedino Lovrić iz reprezentacije Hrvatske ima pobedu na profesionalnom nivou, pa je srpska selekcija opravdala ulogu favorita i trijumfovala maksimalnim rezultatom.

_________________
I C E M A N
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 20, 2009 8:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neke od interesantnijih borbi borbe koje se najavljuju iz sveta MMA:



Fedor Emelianenko vs Josh Barnett 1 . avgust 2009

Randy Couture vs Minotauro 29. avgust 2009. Portland
( sugurno najinteresantniji mec)

Alistair Overeem vs Brett Rogers 15. avgust 2009 San Jose ( California)

Mauricio Rua Shogun vs Lyoto Machida 24. oktobar 2009. (Los Angeles)
Machida je brazilski borac sa skorom za svaki respekt , ima 15 pobeda od 15 meceva.
Ipak, male su shanse da mozhe da pobedi Shoguna.

Mark Coleman vs Stephen Bonnar 7. juli 2009.

Forr. Griffin vs Anderson Silva 8. avgust 2009.

Frank Mir vs Brock Lesnar 11. juli 2009.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> Borilacke Vestine(ultimate fight,aikido.judo,karate itd). Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon