www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Svađa i upućene teške reči...
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Zemovka
Miss Domaći.de 2008
<font color=red><b>Miss Domaći.de 2008</b></font>



Godine: 36

Datum registracije: 28 Jan 2008
Poruke: 194

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 04, 2008 3:31 pm    Naslov poruke: Svađa i upućene teške reči... Na vrh strane Na dno strane

Interesuje me vase mišljenje, svađate se sa partnerom i on vam tada uputi par teških reči, pogrdnih koje nikada ne bi prećutali da vam je rekla neka druga osoba...mislite da je to rečeno samo u afektu i treba se truditi da ih što pre zaboravimo zato što voiimo tu osobu ili ...? Confused


_________________
...dozvola za ljubav...
 
CH_Lady
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jan 2007
Poruke: 8
Mesto: St.Gallen

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 04, 2008 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa tesko pitanje,ja sam imala tako jednu svadju i tada mi je on reko par pogrdnih stvari koje su me jako zaboljele,kad razmislim mozda bi mi bilo svejedno kad bi to neko drugi rekao ili uopste nebi obracala paznju.u tom trenutku sam bila jako povrijedjena tako da sam i ja njemu vratilka istom mjerom.ali posle pomirenja i svega ipak znamo da smo to rekli samo u afektu i da na to moramo zaboraviti. Wink
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 05, 2008 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treba ih sto pre zaboraviti.U takvim svadjama svasta smo izgovorili jedno drugom,ali iskreno ja sam zaboravila sve to,a i svaki put kad sam mu se izvinula zbog tih reci, rekao je da ih je zaboravio i da je zna kako je kad se neko iznervira..tako da..zaboravi te reci!
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 09, 2008 12:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..samo da napomenem da se u tim trenucima ponekad,ali samo ponekad kazu neke najskrivenije istine Mr. Green
Inace,da,da svasta kazem u afetktu,ali najcesce zalupim vrata i odlazim u nekom drugom pravcu -privremeno zauvek Mr. Green
U odredjenim situacijama svakako treba preci preko tih "teskih" reci i nastaviti dalje.. a ponekad.. Mr. Green
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 09, 2008 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to sam i htela da kazem, ako partner izgovori teske reci u svadji i ti za to cujes prvi put,,,kako da ti o tome nemas pojma? znaci da je on vec poduze cutao i trpeo nesto sto mu smeta...

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
slatkica-be
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 31 Jan 2008
Poruke: 146
Mesto: belgijaaa

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 09, 2008 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemojte samo o tome Crying or Very sad maloprije sam se posvadjala s njim,tesko mi je...nazvao me imenom njegove bivse i pukla sam,plakala sam ko malo dijete Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad sta savetujete da uradim??? udata sam za njega
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 10, 2008 10:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slatkica-be je napisao/la sledeće:
nemojte samo o tome Crying or Very sad maloprije sam se posvadjala s njim,tesko mi je...nazvao me imenom njegove bivse i pukla sam,plakala sam ko malo dijete Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad sta savetujete da uradim??? udata sam za njega


nije tako mislio sigurno... to je uradio samo da bi te povrijedio Neutral

Ako se to ponovi, popricaj sa njim... to ti je moj savjet. malo si samo starija od mene, i ja sam u braku. to ti je moj savijet.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 10, 2008 11:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@slatkica-be
Ne znamo u kojoj te je to situaciji nazvao tudjim imenom. Da li je to bilo spontano,pa si ti zbog toga poludela ili ste se vec svadjali pa ti je "preimenovao"?
Koliko dugo ste u braku?
Predlazem razgovor sa njim, ipak,ako ste u braku,taj brak treba cuvati,negovati,sve u svemu jako pazljivo postupati.
Hajde glavu gore..idemo dalje.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 11, 2008 10:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi od tezine reci, ali uglavnom, treba sesti sa partnerom i razgovarat sto je prouzrokovalo to.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 11, 2008 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam poznata po tome da mu u afektu kazem sve i svasta, iako se maksimalno trudim cak i kad sam ljuta da ne kazem nista uvredljivo...posto znam po sebi da nesto sto kazem u afektu tako ne mislim kad nisam ljuta, verujem da je tako i sa njim...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 11, 2008 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slatkica-be je napisao/la sledeće:
nemojte samo o tome Crying or Very sad maloprije sam se posvadjala s njim,tesko mi je...nazvao me imenom njegove bivse i pukla sam,plakala sam ko malo dijete Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad sta savetujete da uradim??? udata sam za njega


ma zaboravi na to,sigurno nije tako mislio.Da je hteo da bude sa njom,ne bi bio sa tobom!Mozda je samo hteo da te povredi u tom trenutku,a mozda je to bila samo navika...
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 15, 2008 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dosad nisan imala takvih afekata..obično san ja ta koja vriđa momka Mr. Green ..al naravno u momentu ljutnje - posli se sve to riješi Mr. Green

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Svađa i upućene teške reči... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon