www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Maskenbal
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
**Ghost_Rider**
Banovan!

Iskusni član
Iskusni član



Godine: 30

Datum registracije: 10 Jun 2007
Poruke: 947

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio bih Ghost Rider Mr. Green


_________________
ljudi xitno mi je potrebna pomoc... Zamolio bix was swe da posxaljete poruku "Morar i Zoka - Srce tiho zaplache" na ovaj profil : kako bi pobedio na takmicxenju "Naj Srbije" ... Hwala .. ... Sme da se glasa samo jednom...
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 08, 2008 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heheheh zadnji put sam bila na maskembalu kad sam bila 4-vrti razred osnovne skole, maskirala me je sestra u kovna i bila sam pravi idiot Mr. Green Osvojila sam trece mesto i dobila neke kockice kao puzle Mr. Green

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 36

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 17, 2008 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam bila na maskenbalu...bila sam grozdje...sa gomilom ljubicastih balona zakacenih na mene...i opet bih bila to isto Laughing Laughing Laughing

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
Savior
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 06 Okt 2004
Poruke: 3316

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 21, 2008 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Otisao bi kao sibica Mr. Green
 
..Detinja dusa..
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 18 Avg 2008
Poruke: 723

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 21, 2008 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam bila maskirana u sneska belica xD a sad bih bila maskirana u talicnog toma Laughing Laughing
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 04, 2009 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prošle godine nisan bila jer san bila bolesna Rolling Eyes

Al ove se sprema ili maca ili vražica Razz
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 11, 2009 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na poslednjem maskenbalu sam bila Hello Kitty Tokio ku*va ( nadimak potekao od mojih duhovitih drugarica iz razreda).
Ako ove godine Festival različitosti opet bude imao maskenbal, biću Brian Molko Smile
Samo ne znam kako ću to izvesti zbog frizure Smile

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 23, 2009 11:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ti maskenbali... Mr. Green Ja sam jednom bila na maskenbalu, nije bilo ništa kreativno, bila sam Pepeljuga... Imala sam predivnu haljinu i samo masku preko očiju i to je to... Wink Osvojila sam drugo mesto i koliko je to davno bilo, ne sećam se ničega od poklona sem diplome... Mr. Green Laughing

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
klinka iz kraja
*One_and_Only*
<i>*One_and_Only*</i>





Datum registracije: 25 Dec 2008
Poruke: 3192

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 31, 2009 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa kad je festa ... 0bicn0 m0ja maska p0bedi, jer nik0 nikad ne zna sta je...glawa mi je u jedn0 maskirana, ruke u dr, n0ge u trece... i tak ja rasparcana uwek p0nesem nagradu...

pitate se kak0? ment0r mi je mr BeeN... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
To the world you may be just one person,
But to one person you may be the world.
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 30, 2009 8:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednom sam bila kao dete i onda sam bila prinudjena da budem Alisa Sad a inace sam htela da budem kineskinja i sve sam ponela i sminku i snale, papuce, badelmantil i sve za to kad je uciteljica rekla da meni to nikako ne bi stajalo i onda je uzela moje stvari i nasminkala moju drugaricu Crying or Very sad Crying or Very sad

osvojila je prvo mesto a za mene nisu ni znali na sta bi trebala da licim Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2011 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pola života sam na maskenbal-u maskiran. Rolling Eyes

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2011 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila sam još u osnovnoj na maskenbalu ... princeza
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Maskenbal Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon