www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Intelektualac
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 3:13 pm    Naslov poruke: Intelektualac Na vrh strane Na dno strane

Tog sam se dana probudio ujutro u uobičajeno vrijeme, otuširao se i krenuo prema Jeleni. Ja sam kao razredni genijalac bio zaduženi za davanje instrukcija. Tog je dana bila na redu matematika. Došao sam do nje, pozvonio na vrata. Otvorila mi je ona još uvjek mamurna od jučerašnje fešte u disku. Zaboravilase je presvuči, još je uvjek na sebi imala čipkani grudnjak i gačice preko kojih su se vidjele prekrasno uređene stidne
dlačice. Moj se je mali, iako je bilo jutro, odmah probudio. Kada sam sjeo za stol i počeo joj objašnjavati matematiku shvatio sam da ona ne obraća pažnju na kvadratne funkcije nego na moju očvrsnulu kitu. Stavila je ruku u gačice, misleći da je ne gledam, počela si trljati klitoris. Zatim je ustala i počela me polako svlačiti. Ja nisam imao ništa protiv jer mi se već jedno duže vrijeme sviđala. Kada mi je skinula bokserice i počela mi jezikom lizati jaja mislio sam da ću puknuti. Zatim ga je uzela u svoja usta i lagano ga počela draškati jezikom. Trebao mi je i predah pa sam ju prekinuo.
Polagano sam joj otkopčao grudnjak i na svjetlo dana su izišle najljepše grudi koje sam ikad vidio. Počeo sam joj lizati bradavice, a ona je tiho stenjala. Tada sam joj skinuo gaćice i pred menom se ukazala najljepša maca koju sam ikad vidio. Bila je lijepo obrijana tako da je na klitorisu bio mali trokutić. Počeo sam joj lizati macu i ona je počela još glasnije stenjati. Stavio sam joj prst i ona je zavrištala buduči da je upravo izgubila nevinost. Kada se polako priviknula na novi podražaj iznenada sam joj stavio prst u njezin šupak. Tada sam ustao, postavio ju na koljena, raširio joj noge i
polagano stavio svoj štap u njezinu picu. Počeo sam lagano ulaziti i izlaziti iz nje postupno ubrzavajuči ritam. Ubrzo mi je taj položaj dosadio pa sam sjeo na stolac i ona se je sjela na mene gledajući me u lice. Uhvatio sam ju za
šupak i počeo ju pomicati gore dolje po mojoj kurčini. Stavio sam prst u njen šupak. Zahvaljujuči tom novom podražaju ona je svršila po prvi put u životu. Počela se tresti i uzdisati tako glasno da su ju čuli svi susjedi. Ja sam nakon toga želio završiti, ali me je molila da joj priuštim još jedan orgazam. Zaželio sam se njenih sisa pa sam ju okrenuo tako da sam joj gledao u leđa. Uhvatio sam ju za njene ogromne sise i lagano ih mjesio. Ona je počela poskakivati na meni lagano vrtjeći kukovima. Ne znam tko se pritom jače uzbudio ja ili ona, samo znam da smo svršili istodobno. Ostali smo u tom položaju sjediti još neko vrijeme.

Sljedeći dan me je preporučila svim svojim prijateljicama tako da sam zahvaljujuči njoj pojebao još i Maju, Editu, Ivu, Karmicu, Tajanu te neku žensku dobrim šupkom iz četvrtog razreda. Ne znam kako ali se moj dobar glas proširio i do profesorice Horvatič koja nam je bila na zamjeni. Ona je bila prva starija žena sa kojom sam vodio ljubav, koja me je podučila nekim trikovima i vještinama. Također je bila prva koja mi je dopustila da ju BiiiiP u guzicu. Bilo je to fenomenalno iskustvo.

Zaključujem da je ponekad dobro biti intelektualac. Tko zna što se sve može dogoditi zahvaljujuči znanju. Zato djeco učite.



_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Intelektualac Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon