www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Poceo sam da pisem svoju knjigu
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
MakedonecSk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 19 Nov 2006
Poruke: 45

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 9:55 pm    Naslov poruke: Poceo sam da pisem svoju knjigu Na vrh strane Na dno strane

Poceo sam da pisem svoju knjigu a imam samo 18 godina i svi mi kazu da sam premlad za to. A ja mislim da mi to odlicno ide.

Moja knjiga je ljubavno u njoj pisem ono sto se meni dogodilo i mojem najboljem prijatelju pa neznam dali je to ispravno da produzim li sa pisanjem ili ne?


 
kopmania
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 762
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 7:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako te privlaci to pisanje naravno nastavi sa tim Wink

_________________
Uzivaj u skijanju dok mozes
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nastavi sa pisanjem. Nikada nisi premlad za pisanje. Uostalom tako se i pocinje Smile
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, nastavi, možda postane bestseller, ko zna????
 
ma11
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jun 2006
Poruke: 97

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 8:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ju pa naravno da treba da nastavis da je pises,nego kadje masta najveca nego dok si mlad,kad se pronalazis i razmisljas o sebi i okruzenju,a i zainteresovaces mlade ljude jer ce se mozda pronaci...Ka d napises jednu sledeca ce biti bolja jer ces uvideti greske iz prosle i tako je uvek,sto ranije krenes pre ces napredovati i usavrsiti se.
 
kika_sd
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 554
Mesto: ni tamo ni ovamo

djibouti.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 29, 2007 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da treba da nastavis sa pisanjem,ali dala bih ti jedan prijateljski savet,nadam se da se neces naljutiti,ako zelis da pises treba da obratis paznju i na pravopis (ne znam,da li -pise se odvojeno).To je jako bitno.Kazem iz iskustva,jer i ja pisem,a i studiram srpski jezik i knjizevnost,pa znam koliko je vazno.Nadam se da ces se sloziti sa mnom i da se neces naljutiti.Samo nastavi!Uz tebe sam!

_________________
"Ja jos kradem dane Bogu,ja jos umem,ja jos mogu da sam sebi stvorim neki mir.Jos sam sretan sto postojim,pisem pesme,zvezde brojim,jos sam onaj isti vetropir..."
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 05, 2007 1:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo naprijed Makedonec!!!!!

I ja samo tako počinjao pa prestajao ali onda jednom i nisam prestao... prvi put je najteže, poslije toga će biti lakše!

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 05, 2007 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno, moras nastavit Wink

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 19, 2007 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jašta! Potrudi se da što više čitaš i da se igraš rečima - nikad ne kopiraj nekog pisca nego gradi svoju rečenicu, kakva god ona bila. Čitaj što više ruske klasike i za početak obrati pažnju na statičke i dinamičke momente književnog dela. To je za početak dovoljno, a ostalo ćeš , ako nastaviš da čitaš, vremenom i sam uvideti.
 
P_r_e_d_a_t_o_r
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 637
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 23, 2007 4:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nastavi,guraj....
Napreeed!
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 23, 2007 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Potrudi se bre,nemoj kao ja da zastanes i dignes ruke od toga Confused Confused

Ko zna,mozda ja pod stare dane zavrsim ono to sto sam pocela... Rolling Eyes

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
MakedonecSk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 19 Nov 2006
Poruke: 45

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 05, 2007 4:34 pm    Naslov poruke: hvala svima Na vrh strane Na dno strane

Hvala puno svima na savetu. dosta mi je pomoglo i dalo mi je nade da mogu ja to da uradim i produzim da pisem moju knjigu zato kad je zavrsim svi ce te dobiti po jedan besplatan Primerak.


Hvala jos jednom
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Poceo sam da pisem svoju knjigu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon