www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Maturski rad iz matematike - Zlatni Presek
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> ~ Maturski i seminarski radovi ~
::  
Autor Poruka
Harisdiz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Okt 2009
Poruke: 9
Mesto: bihać

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 17, 2009 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

može i meni devilcool01@yahoo.com hvala hvala

 
LuckyLuciano
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 23 Jul 2007
Poruke: 1

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 17, 2009 9:28 pm    Naslov poruke: Re: Maturski rad iz matematike - Zlatni Presek Na vrh strane Na dno strane

GuJa_NeBeSkA je napisao/la sledeće:
Ukoliko neko želi maturski rad na temu zlatnog broja fi, Fidijinih preseka, Fibonačijevih brojeva, primena njihovih u svim sferama života, primere konstrukcija pravilnih n-touglova (mislim da ima petougla i desetougla) korišćenjem zlatnog preseka sa tačnim crtežima rađenim u Geogebri, neka se javi na ovu temu da mu to dostavim. Ima nekih 35 strana, pa ko voli matu i željan je ne tako laganog, ali jako interesantnog rada, slobodno se javite. Naši smo, treba da se pomažemo koliko je moguće. Smile

Inače sam dobio 5 iz tog rada, rasturio sam ga bio. Smile


imamovic_ogame@hotmail.com

Pa eto ako moze posalji i meni, hvala Wink
 
vladacyborg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Dec 2009
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 08, 2009 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

SALJI OBAVEZNO :DDD
vladacyborg@yahoo.com
 
sermilosdeja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 70

Datum registracije: 28 Sep 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 24, 2009 3:51 pm    Naslov poruke: Re: Maturski rad iz matematike - Zlatni Presek Na vrh strane Na dno strane

GuJa_NeBeSkA je napisao/la sledeće:
Ukoliko neko želi maturski rad na temu zlatnog broja fi, Fidijinih preseka, Fibonačijevih brojeva, primena njihovih u svim sferama života, primere konstrukcija pravilnih n-touglova (mislim da ima petougla i desetougla) korišćenjem zlatnog preseka sa tačnim crtežima rađenim u Geogebri, neka se javi na ovu temu da mu to dostavim. Ima nekih 35 strana, pa ko voli matu i željan je ne tako laganog, ali jako interesantnog rada, slobodno se javite. Naši smo, treba da se pomažemo koliko je moguće. Smile

Inače sam dobio 5 iz tog rada, rasturio sam ga bio. Smile


aj salji na ribapasta@gmail.com

tnx
 
Golden section
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Feb 2010
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 23, 2010 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad si me stvarno spasao.... Bas pisem maturski iz zlatnog preseka i ne ide bas, a pisem ga po drugi put. Hoces molim te da mi posaljes STO PRE pa da nesto iskombinujem? Stvarno mi je hitno Smile
HVALALALALA Smile

duchess.nene@gmail.com
 
GuJa_NeBeSkA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Mar 2008
Poruke: 34
Mesto: Stuttgart

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 23, 2010 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zaboravio sam bio i pass i mejl od registracije ovde i vidim da je ova tema baš izazvala jako veliko interesovanje. Izvinite mi što nisam poslao ljudima koji su to tražili, jer nisam više ni dolazio na forum. Poslaću ovo ljudima iz 2009. što su tražili, jer im pretpostavljam treba sada za 2010. godinu. Ako nekome još treba, a ne pošaljem mu, neka ovde postavi zahtev, rado ću poslati.
 
GuJa_NeBeSkA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Mar 2008
Poruke: 34
Mesto: Stuttgart

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 23, 2010 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslao sam ovim ljudima e-mail:
duchess.nene@gmail.com, ribapasta@gmail.com, vladacyborg@yahoo.com, imamovic_ogame@hotmail.com, devilcool01@yahoo.com, makso.the.one@gmail.com, biro.hafar@gmail.com

Još se jednom izvinjavam svima koji nisu imali priliku da ga dobiju.
 
Mil0os
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 12 Apr 2010
Poruke: 1
Mesto: Kragujevac

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 12, 2010 1:29 pm    Naslov poruke: :) Na vrh strane Na dno strane

eee ako mozes i meni bio bih ti zahvalan hvala unapred dmiloss@ptt.rs
 
laurabeltier
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Apr 2010
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 12, 2010 9:14 pm    Naslov poruke: zlatni presek Na vrh strane Na dno strane

Molim te, posalji rad i meni na
laurabeltier@yahoo.com

Hvala unapred! Very Happy
 
GuJa_NeBeSkA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Mar 2008
Poruke: 34
Mesto: Stuttgart

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 12, 2010 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izvinjavam se o5 svima kojima nisam poslao, nisam aktivan na ovom forumu.

Ko želi da mu pošaljem rad, neka me kontaktira putem Skypa: ugljesha.erceg

A za one koji nemaju Skajp, pretplatio sam se konačno na ovu temu, tako da čim neko od vas pošalje zahtev za radom, videću to u inboxu svom, pa ćete od sada, nadam se, svi koji tražite i dobiti rad.

Srećno svima.
 
malleena
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 17 Apr 2009
Poruke: 1

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 03, 2010 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako nije problem da posaljes im meni
anya_ela@hotamail.com
 
GuJa_NeBeSkA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Mar 2008
Poruke: 34
Mesto: Stuttgart

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 15, 2010 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslan ti je mail, malleena.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> ~ Maturski i seminarski radovi ~ -> Maturski rad iz matematike - Zlatni Presek Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon